sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Bar Line

Listeden ürün seçiniz.
0 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Bar Line Hakkında

Otel, restoran, cafe gibi birçok işletme buz makinesine ihtiyaç duyar. Özellikle meşrubat ve alkol servisi yapan yoğun işletmeler buz makinesi sayesinde hızlı servis yapabilir. Avrupa’nın en iyi buz makinesi markalarından olan Bar Line uzun yıllardır verdiği hizmet ve servisle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Son teknolojiyi takip eden marka buz makinelerini üretirken biz dizi testten geçirmektedir. Kullanım öncesi ve sonrasında destek veren teknik ekibi sayesinde karşınıza çıkabilecek tüm zorlukları kolayca çözebilirsiniz.

Bar Line Buz Makinesi

Bar Line Buz Makinesi

Avrupa’nın kaliteli buz makinesi markalarından biri olan Bar Line ürün yelpazesinin zenginliği ve uzun yıllardır verdiği hizmetle dikkatleri çeker. Bar Line üniteleri sağlam ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Avrupa yapımı bileşenler sayesinde maksimum kalite güvenilirlik sağlar. ISO 9001 sertifikalı marka işletmelerinizde hızlı ve kaliteli buz yapımı sağlar. Bakır borulu, alüminyum panelli evaporatöre sahip olan buz makineleri gurme buz üretir. Günde 20 kg'den 80 kg'ye kadar buz üretimi sağlayabilen buz makinelerine sahip olmak için internet sitemizden online alışveriş yapabilirsiniz. İşletmenize en uygun ekipmanları satın alırken profesyonel destek almak için 0850 811 12 23 no’lu hattımızı arayın! Endüstriyel mutfak sektörünün lideri Cafemarkt tüm dünyaya verdiği kaliteli hizmet sayesinde 10 yılı aşkın süredir sizlerle.

Kar Buz Makinesi Modelleri

Kar Buz Makinesi Modelleri

Kar buk barlarda kokteyl yapımında sıkça kullanılan bir buz çeşididir. Küp, gurme gibi buz tiplerinden farklı olarak daha küçük bir birleşik parçalardan oluşan kar buz bardakların uzun süre soğuk kalmasını sağlar. Kar buz makineleri kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş kapasiteleri yüksek ekipmanlardır. İşletmenizin hacmine uygun makine modelleri hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayın; https://www.cafemarkt.com/kar-buz-makineleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.