sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Ice Slush & Buzlaş Makineleri

Remta - Remta Ice Slush Buzlu İçecek Makinesi, 12 L
7.873,62 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Allure Twin Ice Slush Granita Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Sarı Samixir - Samixir Allure Twin Ice Slush Granita Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Sarı (1)
12.121,04 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Inox Samixir - Samixir Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Inox (1)
10.810,66 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Siyah Samixir - Samixir Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Siyah (1)
10.524,01 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Allure Ice Slush Granita Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Sarı Samixir - Samixir Allure Ice Slush Granita Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Sarı (1)
9.254,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Sarı Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Sarı (1)
8.271,79 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Allure Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Inox Samixir - Samixir Allure Twin Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Inox (1)
9.541,23 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Inox Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Inox (1)
8.558,44 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Allure Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Siyah Samixir - Samixir Allure Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Siyah (1)
9.254,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Siyah Samixir - Samixir Mono Ice Slush Granita ve Soğuk Meyve Suyu Dispenseri, 12 L, Siyah (1)
8.271,79 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Ice Slush Triple Meyve Suyu Dispenseri, 12+12+12 L, Sarı Samixir - Samixir Ice Slush Triple Meyve Suyu Dispenseri, 12+12+12 L, Sarı (1)
14.127,57 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Ice Slush Twin Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Sarı Samixir - Samixir Ice Slush Twin Meyve Suyu Dispenseri, 12+12 L, Sarı (1)
10.524,01 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Bras - Bras B3 İçecek Makinesi, Karlı, 3 L
7.462,86 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ice Slush & Buzlaş & Karbuz Makinesi Modelleri

Soğuk içeceklerin pratik bir biçimde hazırlanabildiği Ice Slush & Buzlaş & Karbuz makinesi modelleri değişik ebat ve özellikler ile Cafemarkt'da beğeninize sunulmaktadır. Mutfak tezgahınızda az yer kaplayan minimal tasarımları ile avantaj sağlayan buzlaş makinesi, ice slush makinesi ve karbuz makinesi kaliteli yapıları sayesinde son derece sağlıklı içecekler hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Yerinden çıkabilen aksesuarları sayesinde kolayca temizlenebilen buzlaş makinesi ve ice slush makinesi hijyen bir kullanım olanağı sunar. Ice slush makinesi ile buz gibi harika içecekler hazırlarken iki ya da üç hazneli cihazlar değişik aromalara sahip içeceklerin farklı hazneler içinde muhafaza edilmesine olanak tanımaktadır. Samixir, Remta, Ugolini, Hosk, Öztiryakiler, Bras gibi sektörün önde gelen markalarının ürünleri nerede satılır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Ice Slush & Buzlaç & Karbuz Makinesi Fiyatları

Buzlu ve karlı olarak birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler elde edebileceğiniz bu makine modelleri, endüstriyel mutfaklarda kullanım için oldukça ideal yapıdadır. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir. Buzlaş makinesi fiyat aralığı ve ice slush makinesi fiyat aralığı ise ürünlerin taşımış olduğu teknik özellikler ve marka gibi etkenlere göre farklılık gösterebilir. Uzun ömürlü ve pratik bir kullanım sunan ürünlere Cafemarkt üzerinden ulaşabilir ve online satış olanağından faydalanarak uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ürün sayfasındaki satın al butonuna tıklamak. Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen markaların üretmiş olduğu bu cihazlarda, satış ve satış sonrası hizmet sağlayan destek ekibinden dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.