sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Manuel Kahve Makineleri

AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Lav Kırmızısı Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Lav Kırmızısı (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Beyaz Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Beyaz (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Yosun Yeşili Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Yosun Yeşili (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Buz Mavisi Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Buz Mavisi (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Yaza Yolcuk Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Yaza Yolcuk (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
1Zpresso - 1Zpresso Q2 Kahve Değirmeni 1Zpresso - 1Zpresso Q2 Kahve Değirmeni (1)
949,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
1Zpresso - 1Zpresso JX-PRO Kahve Değirmeni 1Zpresso - 1Zpresso JX-PRO Kahve Değirmeni (1)
1.590,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
1Zpresso - 1Zpresso JX Kahve Değirmeni 1Zpresso - 1Zpresso JX Kahve Değirmeni (1)
1.349,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Wacaco - Wacaco Cuppamoka Manuel Kahve Demleme Ekipmanı
491,61 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Wacaco - Wacaco Pipamoka Case Koruyucu Kılıf Wacaco - Wacaco Pipamoka Case Koruyucu Kılıf (1)
231,34 TL KDV Dahil
Wacaco - Wacaco Nanopresso Case Koruyucu Kılıf, Siyah Wacaco - Wacaco Nanopresso Case Koruyucu Kılıf, Siyah (1)
196,64 TL KDV Dahil
Wacaco - Wacaco Nanovessel Termos, Paslanmaz Çelik Wacaco - Wacaco Nanovessel Termos, Paslanmaz Çelik (1)
249,85 TL KDV Dahil
Wacaco - Wacaco Pipamoka Manuel Kahve Demleme Ekipmanı Wacaco - Wacaco Pipamoka Manuel Kahve Demleme Ekipmanı (1)
578,36 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Kış Yolculuğu Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Kış Yolculuğu (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Bahar Yolculuğu Wacaco - Wacaco Nanopresso Manuel Espresso Makinesi, Bahar Yolculuğu (1)
824,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafflano - Cafflano Kompresso Espresso Makinesi, Manuel Cafflano - Cafflano Kompresso Espresso Makinesi, Manuel (1)
541,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafflano - Cafflano Kompact Kahve Demleyici, Manuel Cafflano - Cafflano Kompact Kahve Demleyici, Manuel (1)
499,70 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafflano - Cafflano Klassic All In One Kahve Makinesi, Manuel Cafflano - Cafflano Klassic All In One Kahve Makinesi, Manuel (1)
707,91 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Wacaco - Wacaco Nanopresso NS Adaptör Wacaco - Wacaco Nanopresso NS Adaptör (1)
275,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Wacaco - Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti Wacaco - Wacaco Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti (1)
347,02 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

Manuel Espresso Kahve Makinesi

Hafif bir yapıya sahip olan Cafflano, dünyanın ilk taşınabilir manuel kahve makinesidir. İster müşteriniz için isterseniz hazırlamakta olacağınız bir tatlı için çok kısa sürede lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz. Sadece sıcak suyla, kolayca taze ve lezzetli espressolar hazırlamak, baristalar için büyük kolaylık sağlıyor. Paslanmaz çelik filtreye sahip olan Cafflano, Wacaco'nun çalışması için elektriğe ihtiyacı yoktur. Bu özelliğiyle çevre dostudur. Tek porsiyonluk mini nespresso kahve kapsül kahvelerden alıp farklı kahve lezzetleri test edip, ikramda bulunabilirsiniz. Manuel Espresso Kahve Makinesi ile kahve nasıl yapılır? Harika kahveye sahip olmanın en iyi yolu, taze kavrulmuş çekirdekleri öğüttükten sonra demlemektir. Kahve çekirdeklerini öğütücüye yerleştirin. Çok küçük öğütülmemesi, kahvenin lezzetini alabilmeniz için önerilir. Sonrasında sıcak suyu yavaşça kahvenizin üzerine dökün. Kısa süre sonra kahveyi koyduğunuz metal öğütücüyü alıp demlenen kahveyi keyifle sunabilirsiniz.

Taşınabilir Espresso Kahve Makinesi Fiyatları

Manuel Espresso Kahve Makinesi 470 g'dır. İçerisinde demlenen kahvenin akması için damla hunisi, kahve öğütücü, metal filtre damıtıcısı ve demlenen kahvenin birikeceği bir bardak bulunmaktadır. Minimum çaba harcayarak, geleneksel espresso makinesi kalitesine çok yakın lezzette espressolar hazırlamanızı sağlar. Küçük bir kafeniz varsa, aynı anda bir çok farklı kahve yapmanız gerekiyorsa ya da kahveyi çok seviyorsanız, taşınabilir portatif kahve makinesi tam size göre! Kahvenizi, süt yoğunluğunuzu ve aromalarınızı kendinize göre ayarlamak isteyenler için manuel espresso makinaları uygun fiyata satışa sunulmuştur. Size, zevkinize göre seçebileceğiniz renk ve modellere sahip kahve makinalarıyla tüm yıl boyunca bu tadın keyfini sürmek istemez misiniz? Ürünlerimizin termos özelliği yoktur. Kafeler, pastaneler veya bireysel kullanıcılar için hazırlanan çevre dostu ürünleri şimdi internet sitemizden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.