sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Sebze Doğrama Makineleri

Robot Coupe - Robot Coupe CL 52 Sebze Doğrama Makinesi
24.256,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe R 301 Sebze Doğrama ve Parçalama Makinesi
11.813,68 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe R2 Set Üstü Parçalama Makinesi, 2.9 L
9.229,10 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe CL 50 Ultra Sebze Doğrama Makinesi
15.214,51 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe Blixer 4 V.V.
21.303,72 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lurch - Lurch Müsli Mixer Lurch - Lurch Müsli Mixer (1)
457.220850
Lurch Müsli Mixer
295,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lurch - Lurch Kubus Kübik Doğrayıcı Lurch - Lurch Kubus Kübik Doğrayıcı (1)
455,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lurch - Lurch Catto Yaprak ve Sebze Doğrayıcı Lurch - Lurch Catto Yaprak ve Sebze Doğrayıcı (1)
585,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lurch - Lurch Spiral Sebze Doğrayıcı Lurch - Lurch Spiral Sebze Doğrayıcı (1)
525,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero SD.09 Sebze Parçalama Makinesi, 50 L
14.329,92 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero SD.07 Sebze Parçalama Makinesi, Hız Kontrollü, 20 L
13.706,88 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero SD.07 Sebze Parçalama Makinesi, 20 L
11.951,04 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe Blixer 5 V.V.
26.224,56 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe Blixer 5 Plus
21.646,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Robot Coupe - Robot Coupe R 6 V.V. Set Üstü Parçalama Makinesi, 7 L
27.687,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mateka - Mateka AVC65 Setüstü Geniş Sebze İşleme Makinesi, 220V
8.285,68 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mateka - Mateka SGM 300M Sebze Parçalama Makinesi, 11 L, 220V
2.103,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mateka - Mateka SGN 260MS Sebze Parçalama Makinesi, Sviçli, 7 L, 220V
1.749,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mateka - Mateka SGN 260M Sebze Parçalama Makinesi, 7 L, 220V
1.311,88 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
HNC - HNC HSD-2MP Paslanmaz Soğan Doğrama Makinesi
2.041,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Sebze Doğrama Makinesi Modelleri

Cafemarkt güvencesiyle beğeninize sunulan sebze doğrama makinesi modelleri, onlarca farklı model ve tasarımla dikkat çekiyor. Farklı boyutlara ve disk seçeneklerine sahip olan sebze doğrama makineleri ile sebzelerinizi pek çok şekilde ve ebatta doğrayabilirsiniz.
İsteğinize göre plastik ve metal gövdeli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Robot Coupe markasının favori ürünlerinden olan CL 50 modeli ile mükemmel doğrama ve rendeleme işlemi gerçekleştirebilir, yemekhane ve restoranlarınız için iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.
Sebze doğrama makinesi fiyat aralıkları ise ürünün fonksiyonel özelliklerine, haznesine, disk ve bıçak sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Dito Sama, Sammic, Öztiryakiler, Bosfor ve Electrolux gibi kaliteli markaların sebze doğrama makineleri nerede satılır diye düşünüyorsanız, doğru adres cafemarkt.com!

Sebze Doğrama Makinesi Fiyatları

Sebze doğrama makinelerinin yanı sıra sebze doldurma silosu, lahana silosu, patates cips makinesi ve çeşitli kit modelleri gibi yardımcı ürünler de bu kategoride satışa çıkarılmaktadır.
Paslanmaz çelik doğrama bıçakları sayesinde uzun yılar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünler ile binlerce kilogram sebzeyi bir saat içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Çalışma esnasında yükleme yapmaya olanak tanıyan ürünleri satın alarak daha hızlı işlem yapabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla en kaliteli online satış deneyimini sunan cafemarkt.com Empero, Sammic, Remta gibi alanında en çok tavsiye edilen markalarla sizlere hizmet vermektedir. Ürünler, süreç ve merak ettiğiniz tüm detaylar için online destek ekibine mesaj atabilir ya da müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

Soğan Doğrama Makinesi

Hem Türk yemeklerinde hem de dünya mutfağında farklı yemek tarifleri içerisinde soğan, yemeğin temel lezzetini oluşturan en önemli malzemelerden birisidir. Ancak bilindiği üzere de soğanın doğranması hem ev mutfağında hem de endüstriyel mutfakta yorucu ve sıkıcı bir işlem olabilir. Bu nedenle soğan doğrama makinesi kullanmak, bu konuda çok pratik bir sonuç elde etmeye yardımcı olabilir. 
Soğan başta olmak üzere birçok farklı sebzenin hızlı bir şekilde doğranması ve özellikle yüksek miktarda doğranmış sebze elde edilmesi, endüstriyel mutfaklarda daha fazla talep edilen bir durumdur. Lokantalar, gıda üretim atölyeleri, restoranlar, kafeteryalar veya mutfaklarda kullanılabilecek şekilde sebze soğan doğrama makinesi kullanımı da bu amaca hizmet etmektedir. Bu nedenle Cafemarkt size birçok farklı markanın değişen malzemeler ve kapasiteler ile üretilmiş ürünlerini sunmaktadır. 
Cafemarkt bu ürünlerin sunumunu gerçekleştirmek için Türkiye'de 300'den fazla markanın 20 bin üzerinde ürününü bir araya getiren profesyonel bir mutfak marketi yapısı sağlamıştır. Bu yapı çerçevesinde bugün sektörün lider firmalarından biri olarak, hem Türkiye'de hem de dünyanın her yerinde en uygun fiyatlar ile endüstriyel ve ev tipi mutfak eşyaları sunuyoruz. 
Cafemarkt web sayfası bağlamında size sunduğumuz bu kategoriyi incelediğinizde de soğan doğrama robotu ürünlerini farklı kapasitelerde tercih edebilirsiniz. Bu konuda sunulan markalara bakıldığında da Boğaziçi, Elektrolüks, Empero, Mixkap veya Robot Coupe gibi tercihler yapılabilir. Örneğin, bu markalar kapsamında patates soğan doğrama makinesi için Yazıcılar markası ile birlikte 45-50 kilogram gibi kapasiteler sağlayan parçalama makineleri elde edilebilir. 
Bugün farklı noktalarda soğan doğrama makinesi tavsiye içerikleri incelenirse, bu kapsamda özellikle işletmeler için kullanılabilecek cihazlarda daha iyi tercihler yapmak mümkün olacaktır. İşletmelerde günlük olarak farklı yemeklerde kullanım ihtiyacı bulunan soğan veya farklı sebzelerde kullanım kapasiteleri değişmektedir. Örneğin yoğun çalışan bir gıda atölyesinde günlük kullanımı daha yüksek oranda sağlamak için Yazıcılar gibi bir marka üzerinden 200 kilogram saatlik kapasiteyle çalışan bir makine temin edilebilir. Yine işletme veya ev içerisinde kullanım açısından da basit soğan doğrama makinesi Remta gibi bir marka üzerinden temin edilerek kullanılabilir. 

Soğan Doğrama Makinesi Fiyatları

Spesifik bir yapıya sahip olarak kullanılan doğrama makineleri özellikle sadece soğan değil patates, salatalık, domates veya isteğe bağlı biber gibi sebzeleri doğramak için de kullanılmaktadır. Hatta bu sebzeleri bir arada doğrayarak farklı yemekler içerisinde kullanmak açısından da dilimleyici yapısıyla tercih edilmektedir. 
Cihazlar iç yapısında dilimleyici mekanik parçalar bulundurarak, bıçaklar ile birlikte tasarruf elde edecek bir şekilde doğrama fırsatı sağlar. Yani hem hızlı bir şekilde doğranmış sebze elde etmek hem de profesyonel bir şekilde zamandan tasarrufu sağlayan gıda üretimi gerçekleştirmek açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Cafemarkt sizlere endüstriyel soğan doğrama makinesi açısından Dito Sama veya Öztiryakiler gibi markaların sunduğu yüksek kapasiteli ürünler sağlamaktadır. 
Bahsedilen markalar veya farklı markalar üzerinden seçimler yaparak en uygun soğan kıyma makinesi fiyatları ile işletme mutfaklarınızda pratik kullanımlar elde edebilirsiniz. Ancak Cafemarkt elbette ki ev kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz açısından da soğan doğrama makinesi ev tipi ürünlerini yine çok uygun fiyatlar ile sunmaya özen göstermektedir. 
Kullanıcı yorumları, farklı platformlarda bulunan kullanıcı değerlendirmeleri ve ürün anlatımları gibi birçok farklı noktayı göz önüne aldığınızda daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Bu sayede endüstriyel tip veya ev tipi makine tercih yapmak için en ucuz soğan doğrama makinesi ürünlerini kategorimiz içerisinde değişen markalar ile bulmanız mümkün olacaktır. Yani Empero, Bosfor veya Süper Mikser gibi markalar sayesinde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlar ile seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.