sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Açık Büfe Ekipmanları

Öztiryakiler - Öztiryakiler Chafing Dish Yekpare Rolltop Kap, Was Ayak
1.831,95 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Zicco - Zicco Teşhir Standı, 2'li, Kaseli, Açılır Kapaklı, 23 cm, 30x70x h:10 cm
1.363,22 TL KDV Dahil
1.158,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Teşhir Standı, 5'li, Aynalı, Dikdörtgen Altlı, 52x42x h:24 cm
1.085,28 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco 2'li Sosluk Reçellik Standı, Polikarbon, 2.1 L, 21x47x18 cm
894,04 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Cornflakes Aleti, Tekli, 15x32x43 cm
712,65 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Bora Plastik - Bora Plastik Yuvarlak Gastronomi Teşhir Tepsisi, 3 Katlı, 25x30x35 cm
379,67 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Fanus, Polikarbon Kapaklı, Çelik Altlı, 35 cm
296,55 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Fanus Kapak, Gözlü, Akrilik, 43x61 cm
238,80 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Teşhir Kase, Polikarbon, 45 cm, Siyah
187,74 TL KDV Dahil
AYNI GÜN KARGO Zicco - Zicco Oval Melamin Kapak, Akrilik, 40.5x29.5 cm
137,61 TL KDV Dahil
116,97 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Tepsi, Polikarbon, 35x55 cm
130,14 TL KDV Dahil
AYNI GÜN KARGO Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 19x44.5 cm, Mat, Beyaz Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 19x44.5 cm, Mat, Beyaz (1)
114,61 TL KDV Dahil
97,42 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 38x19x7 cm, Beyaz Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 38x19x7 cm, Beyaz (1)
108,41 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 25x43 cm, Beyaz Zicco - Zicco Teşhir Tabağı, Melamin, 25x43 cm, Beyaz (1)
102,20 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Teşhir Kase, Melamin, 36x22x11-17 cm, Beyaz Zicco - Zicco Teşhir Kase, Melamin, 36x22x11-17 cm, Beyaz (1)
95,98 TL KDV Dahil
Toplam 2138 ürün görüntüleniyor.

Açık Büfe Ekipmanları

Açık büfe ekipmanlarımız, yiyecekleri servis sürenizde sıcak ve taze tutmaya yarayacaktır. Profesyonel açık büfe servisi kaliteli ekipmanlar ve şık sunum gerektirir. Böylece yiyecekleriniz mükemmel ve reddedilmez olarak görünür. Sizde mükemmel sunum yapmak için açık büfe sunum ekipmanları nerede satılır? Diye düşünüyorsanız cafemarkt.com size doğru rehber olacaktır.

Açık Büfe Sıcak Servis Ünitesi Modelleri

Otel, cafe, restoran gibi açık büfe hizmeti veren kuruluşlar için sıcak servis edilmesi gereken poğaça, börek gibi hamur işi çeşitleri sucuk, sosis benzeri yiyeceklerin sıcak tutulması önemlidir. Chafing Dish modelleri farklı kapasite, elektrikli ve reşo ısıtıcılı yakıt seçenekleriyle sunulmaktadır. Öztiryakiler, Biradlı, WMF markalı Chafing Dish’ler avantajlı fiyatları ile en önemli yardımcınız olacaktır.

Sıcak tutucu lambalar ise farklı renkleri ve modern tasarımları ile hem mekanınıza lüks bir görünüm katacak. Kullanım alanları genellikle büfe, catering, barlar, restoranlar, kafeler, süpermarketler için çözümler sunmaktadır.

 

Açık Büfe Kahvaltı Sunumları

Açık büfe hizmeti veren kurumların günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısı sunumlarında kullanabileceği, sabahları vazgeçilmez olan cornflakes için farklı kapasiteli corn flakes aletler, peynir, zeytin, unlu mamül tabakları ve bu yiyecekleri servis ederken uygun kepçe ve maşa modelleri bal, reçel, sos gibi akıcı yiyecekler için reçellik ve sos kaseleri, modern meyvelik çeşitlerinden ekmek sepetlerine kadar. Çay kahve için çay makinesi modellerine kadar gerekli ekipmanları sitemizde avantajlı fiyatları ile bulabilirsiniz.

 

Açık Büfe Stand Çeşitleri

Açık büfeler de düzen çok önemlidir. Bu düzeni sağlamak için sunmuş olduğumuz çatal kaşık bıçak stand modelleriyle hem çatal kaşık bıçak gibi araçların düzenini hem de hijyeni sağlayabilirsiniz.

Pasta, kek, salatalar için büyük teşhir tabakları, sosluk ve reçellik modelleri sunumlarınıza zenginlik katmaktadır. Sadece açık büfeler için değil evler içinde kullanıma uygun dekoratif telli ve akrilik meyvelik modellerini uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktayız.

Külsan Thermoset rengarek sunum ürünleriyle masaüstü sıcak ve soğuk yiyecek servislerine renk katabilirsiniz.

En çok pastane, cafe gibi alanlarda kullanılan akrilik sandwich sunum standları ile göz alıcı sunumlar hazırlamış olacaksınız.

 

Açık Büfe Ekipman Fiyatları

İyi bir müşteri potansiyeli yakalayabilmek için her işletme güzel bir ikramı sunmaya çalışır. Kaliteli ikramlar sayesinde müşterilerinin sürekliliğini arttırmış olur. Ama menünüz ne kadar iyi olursa olsun ekipmanlarınız yetersiz ise bu müşteri kaybına sebep olur. Cafemarkt.com’dan satın alacağınız açık büfe ekipmanları size uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Kaliteyle birlikte doğru ekipman tercihi işletmeye artı katar. Açık büfe ekipmanları kategorimizde bulabileceğiniz cornflakes servis aletleri, pasta standları, gözlü tabldot servis tabakları, dondurma külahlıkları ve birçok kategori ürünlerini Zicco, Biradlı, Öztiryakiler gibi güçlü markaların avantajlı fiyatları ile sergilemekteyiz. Eğer ürünlerimiz arasında kararsız kalıyorsanız satış temsilcimiz ile iletişime geçip sizlerin en doğru kararı vermesine yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.