sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Gastronorm Küvetler

1 2 3 .... 17 18 19
Bora Plastik - Bora Plastik Gastronomi Kapak
9,76 TL KDV Dahil
Bora Plastik - Bora Plastik Gastronomi Kapak, GN 1/1
65,14 TL KDV Dahil
Toplam 361 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 17 18 19

GASTRONOM KÜVET


Gastronorm (gastronom) küvet türleri sanayi tipi mutfakların en önemli ekipmanlarından biridir. Çoğunlukla paslanmaz çelik ya da polikarbon olarak üretilmektedirler. Bunlardan en çok kullanım kısmı bulan paslanmaz çelik gastronorm (gastronom) küvet lerdir. Gıda ve besin teşhirlerinde, sanayi tipi fırınlarda pişirim tepsisi olarak, thermoboxlarda taşıma kabı ve saklama kabı olarak kullanılmaktadırlar. Açık büfelerin vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Gastronorm (gastronom) küvet ler dünyada kabul edilen bir takım standart ölçülere sahiptirler. Gastronorm (gastronom) ölçüleri GN 2/1, GN 1/1, GN1/2 vb. gibi isimlendirilmişlerdir. Ölçüleri dışında gastronorm (gastronom) küvet ler derinliklerine göre ve çeşitlerine göre de değişiklikler göstermektedir. Delikli gastronorm (gastronom) küvet, Tutma saplı gastronorm (gastronom) küvet, Deliksiz gastronorm (gastronom) küvet olarak asli olarak 3 modele ayrılırlar.

Gastronom Küvet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gastronorm (gastronom) küvet seçimi: Kullanım amacınıza göre paslanmaz çelik gastronorm (gastronom) küvet ya da polikarbon gastronorm (gastronom) küvet seçimini ilk olarak yapmalısınız. Paslanmaz çelik gastronom küvet ler çok daha geniş kullanım kısmına sahiptirler. Polikarbon gastronom küvet ler (şeffaf küvet) genelde soğuk teşhirlerde, saklama kabı olarak ve mutfak yardımcı ekipman ve malzeme olarak kullanılmaktadır. Malzeme seçimi yapıldıktan sonra en önemli kriterimiz ölçülerdir. Kullanacağımız yer ve alana tezgaha uygun en ve boy belirlenir. Gastronorm standartımızı saptadıktan sonra gastronom küvetimizin hacmini kapasitesini belirleyecek derinlik seçilmelidir. Çoğunlukla tabldot servislerde kullanılacak gastronom küvetler çok derin seçilmezler.

Gastronorm (gastronom) küvet lerle alakalı daha detaylı bilgi ve en uygun fiyat almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.