sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Dondurma Külahlıkları

Zicco - Zicco Dondurma Külahlık, Akrilik, 14x14x49 cm
211,47 TL KDV Dahil
Zicco - Zicco Dondurma Külahlık, Döner, Akrilik, 35x35x59 cm
1.212,45 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Dondurma Külahlık, Kapaklı, Akrilik, 24.5x18x h:55 cm
649,02 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Dondurma Külahlık, Akrilik, 20x24x58 cm
536,11 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Dondurma Külahlık, Akrilik, 20x28x h:60 cm
649,02 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
100% Chef - 100% Chef Cam Dondurma Külah Standı, 4x10 cm, 4 Adet 100% Chef - 100% Chef Cam Dondurma Külah Standı, 4x10 cm, 4 Adet (1)
700,92 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Dondurma Külahlık Çeşitleri

Dondurma satan işletmelerde külahları kırmadan saklamak ve teşhir etmek önemli bir sorundur. Bu sorunu gidermek için dondurma külahlık çeşitleri tercih edilebilir. Yapısı gereği zedelenmeye müsait olan külahlar, koruyucu bir ekipman kullanıldığında sorun oluşmadan saklanabilir. Dondurma külahlık modelleri, farklı sayıda külah alacak şekilde tasarlanır. Akrilik dondurma külahlık, şeffaf yapısıyla külahların tam olarak sergilenmesini sağlar. Estetik anlamında da tezgahlarda hoş bir görüntü oluşturur. Dondurma ekipmanları arasında bulunan akrilik külahlık nerede satılır, külahlık fiyatları nasıldır diye merak ediyorsanız, cafemarkt.com'da bu ürünleri bulabilirsiniz. Zicco marka külahlıklar da ürün seçenekleri arasında bulunur. Külahlarınızı en iyi şekilde muhafaza etmek ve dondurma alanınızın görüntüsünü güzelleştirmek için bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Dondurma Külahlık Fiyatları

Dondurma tezgahları her zaman ilgi çekicidir. Rengarenk dondurmaların sunumu sırasında külahların da duruşu önemlidir. Sabit ve dönen servis stantları mevcuttur. Bunlar dışında daha az sayıda külah alan servis stantları da bulunur. Sıralı şekilde olan ikili, üçlü setler ise isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Tezgah alanına göre fazla yer kaplamaması adına bu ürünler daha idealdir. Sirkülasyonun fazla olduğu zamanlarda ise daha fazla külah alan stantlar kullanılabilir. Bu külahlıklar ile, külahlar hem sağlam durur hem de daha göz alıcı bir görüntü oluşturur. Alacağınız ürün hakkında bilgi ve tavsiye almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Farklı modeller arasında sizin için en uygun fiyatlı tasarımı satın almak için ürün grubunu inceleyebilir ve Cafemarkt, online satış hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.