sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Çay Kazanları

1 2 3 .... 11 12 13
Silver - Silver Çay Kazanı, 3 Demlikli, Çift Taban, Ekonomik, 33 L, LPG'li
744,09 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta 15 Model Kahveci Takımlı Çay Kazanı, Tek Demlikli, 13 L, LPG'li
596,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Meşale - Meşale Inox Klasik Çay Kazanı, Full Otomatik, 6 Demlikli
3.710,75 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Jumbo Çay Makinesi, 4 Demlikli, Şamandıralı, 46 L, Elektrikli
2.602,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta 40 Model Çay Ocağı, Çift Demlikli, 28 L, Elektrikli
902,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Jumbo Çay Makinesi, 2 Demlikli, 13 L, Elektrikli
964,82 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta 40 Model Kahveci Takımı, Çift Demlikli, 28 L
805,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Jumbo Çay Makinesi, 4 Demlikli, 46 L, Elektrikli Remta - Remta Jumbo Çay Makinesi, 4 Demlikli, 46 L, Elektrikli (1)
2.047,65 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Silver - Silver Çay Kazanı, 4 Demlikli, Pleytli, Kaynaklı, 58 L, Elektrikli
955,80 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 244 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13

Çay Kazanı Modelleri

Yüksek kapasitede çay ihtiyacı olan cafe ve restoranlar tarafından tercih edilen elektrikli çay kazanı ve gazlı çay kazanı modelleri sitemizde mevcuttur. Kahveci kazanları tek demlikli modelden başlayarak büyüklüklerine göre altı demlikli modellere kadar çeşitlilik göstermektedir. Bazı modellerimizde misafirlerinize çayın yanında kumda kahve de hazırlayabilirsiniz. Toplu tüketim için uygun kullanım yapısına sahip olan kazanlarımız ile çayın lezzetini uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Otomatik ısı kontrol sistemiyle sıcak su ve çaya gün boyu sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm çaycılarımızda ısıtıcıyı koruyan emniyet sistemi mevcuttur. Dış kaplaması krom paslanmaz çelikten üretilirken, çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir. "Bu özelliklere sahip çay kazanı nerede satılır?" sorusuna cevap arıyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemizde Meşale, Silver ve Remta ve bakır modellerindeki endüstriyel çay kazanları ve çaycı kazanları hakkında detaylı bilgiye sitemizden erişebilirsiniz.

Çay Kazanı Fiyatları

Cafe ve restorantlarınızda müşterilerinize vazgeçemeyeceği bir lezzeti daha hızlı ve daha lezzetli mi sunmak istiyorsunuz? Yemek veya tatlılarınızın yanınızda sunduğunuz Türk kültürünün vazgeçilmezi olan çayın keyfini müşterilerinize yaşatarak onların markanıza bağlanmasını ve cafenizden mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Sektördeki profesyoneller tarafından tavsiye edilen çay kazanlarımızın farklı model ve kapasite seçeneklerini sitemizden inceleyerek kolayca sahip olabilirsiniz. Güçlü müşteri memnuniyetini esas alan, uygun fiyatları ile fark yaratan CE sertifikasına sahip olan paslanmaz çelikten üretilen kaliteli çay kazanlarına cafemarkt.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Cafemarkt.com mutfağınızın her türlü ihtiyacında sizlerin yanındadır. Satın almış olduğunuz ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm bilgi ve sorularınız için online satış sonrası destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.