sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Kahve Bardağı ve Fincanları

illy - illy Art Collection 2018 Max Petrone Espresso 2’li Fincan Takımı, 60 cc illy - illy Art Collection 2018 Max Petrone Espresso 2’li Fincan Takımı, 60 cc (1)
395,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Keenmax - Keenmax Cam Kulplu Bardak, 300 ml
19,90 TL KDV Dahil
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kahve Fincan ve Bardak Çeşitleri

Güne başladığımız ve birçok kez tükettiğimiz lezzetli kahveleri yaparken birçok ögeye dikkat ederiz. Damak tadımıza uygun kahve pişirmek için aldığımız ekipmanları, severek, uzun süreler kullanabiliriz. Kahveyi içtiğimiz bardak da çoğu zaman önem verdiğimiz bir ekipmandır. Kişisel zevke göre, kahvenin sıcak kalmasını kolaylaştıracak bardak ya da fincan tercih edebiliriz.
Raflarımızı süsleyen çeşit çeşit, renk renk kahve bardakları bulunmaktadır. Kahve çeşitlerine göre fincan çeşitlerinin de özellikleri değişmektedir. Espresso, az miktarda içilen yoğun bir kahve olduğu için, espresso bardakları da küçük ve şık bardaklardır. Granül kahve ve cappuccinonun bardakları espressoya göre daha büyük olur. Yoğunluğa göre bardağın büyüklüğü de değişmektedir.

Kahve Bardağının Sunumdaki Önemi

Sunumda şıklık yaratılan kahve çeşitlerinde daha çok geniş ağızlı bardaklar kullanılmaktadır. Üzerine şekil yapılan bir latte bardağının ağız kısmı geniştir, böylece işletmelerde müşterilerin memnuniyetleri daha kolay sağlanabilmektedir.
Kahve sunumu yapılırken yanında servis edilen ürüne göre de sunum yapılabilmektedir. Kahve fincanının görseli her zaman içecek kişinin iştahını artırma özelliğine sahip olabilir. İçimi kolay ve konsepti olan bir bardak çoğunluk tarafından kolaylıkla kabul edilir.

Kahve Fincan ve Bardak Fiyatları

Markasına, konseptine ve kahve çeşidine göre bardak fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı kahve bardak ve fincanlarına cafemarkt.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve kullanımından memnun kalacağınız bir fincana sahip olmanız kahve saatlerinizi keyifli hale getirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.