sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Kahve Bardağı ve Fincanları

AYNI GÜN KARGO Cafemarkt - Cafemarkt Kuru Kafa Bardak, 150 ml Cafemarkt - Cafemarkt Kuru Kafa Bardak, 150 ml (1)
888.15.097XKDG508150ML
Cafemarkt Kuru Kafa Bardak, 150 ml
44,72 TL KDV Dahil
Durobor - Durobor Irish Coffee Bardak, 23 cl Durobor - Durobor Irish Coffee Bardak, 23 cl (1)
40,51 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Çiçek Desenli Mini Cam Bardak, 100 ml La Rochere - La Rochere Çiçek Desenli Mini Cam Bardak, 100 ml (1)
35,86 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Cam Espresso Bardak, 100 ml La Rochere - La Rochere Cam Espresso Bardak, 100 ml (1)
35,86 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Petitus Mini Cam Bardak, 100 ml La Rochere - La Rochere Petitus Mini Cam Bardak, 100 ml (1)
35,86 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Petitas Cam Espresso Bardak, 100 ml La Rochere - La Rochere Petitas Cam Espresso Bardak, 100 ml (1)
35,86 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Kai Richter Cam Espresso Bardak, 88 ml La Rochere - La Rochere Kai Richter Cam Espresso Bardak, 88 ml (1)
37,19 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Zangu Cam Bardak, 200 ml La Rochere - La Rochere Zangu Cam Bardak, 200 ml (1)
52,46 TL KDV Dahil
La Rochere - La Rochere Boudoir Cam Bardak, 250 ml La Rochere - La Rochere Boudoir Cam Bardak, 250 ml (1)
43,83 TL KDV Dahil
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kahve Fincan ve Bardak Çeşitleri

Güne başladığımız ve birçok kez tükettiğimiz lezzetli kahveleri yaparken birçok ögeye dikkat ederiz. Damak tadımıza uygun kahve pişirmek için aldığımız ekipmanları, severek, uzun süreler kullanabiliriz. Kahveyi içtiğimiz bardak da çoğu zaman önem verdiğimiz bir ekipmandır. Kişisel zevke göre, kahvenin sıcak kalmasını kolaylaştıracak bardak ya da fincan tercih edebiliriz.
Raflarımızı süsleyen çeşit çeşit, renk renk kahve bardakları bulunmaktadır. Kahve çeşitlerine göre fincan çeşitlerinin de özellikleri değişmektedir. Espresso, az miktarda içilen yoğun bir kahve olduğu için, espresso bardakları da küçük ve şık bardaklardır. Granül kahve ve cappuccinonun bardakları espressoya göre daha büyük olur. Yoğunluğa göre bardağın büyüklüğü de değişmektedir.

Kahve Bardağının Sunumdaki Önemi

Sunumda şıklık yaratılan kahve çeşitlerinde daha çok geniş ağızlı bardaklar kullanılmaktadır. Üzerine şekil yapılan bir latte bardağının ağız kısmı geniştir, böylece işletmelerde müşterilerin memnuniyetleri daha kolay sağlanabilmektedir.
Kahve sunumu yapılırken yanında servis edilen ürüne göre de sunum yapılabilmektedir. Kahve fincanının görseli her zaman içecek kişinin iştahını artırma özelliğine sahip olabilir. İçimi kolay ve konsepti olan bir bardak çoğunluk tarafından kolaylıkla kabul edilir.

Kahve Fincan ve Bardak Fiyatları

Markasına, konseptine ve kahve çeşidine göre bardak fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı kahve bardak ve fincanlarına cafemarkt.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve kullanımından memnun kalacağınız bir fincana sahip olmanız kahve saatlerinizi keyifli hale getirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.