sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Su Arıtma Cihazları

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
10 ürün görüntüleniyor.

Su Arıtma Nedir?

Su, günlük ihtiyaçlarımızın çok büyük kısmını kapsar. Temiz ve yeterli miktarda su bir insanın hayatını sürdürebilmesi için çok önemlidir. Günümüzdeki doğa kirliliği yüzünden tüm kullanıcılar suyu uzun senelerdir dışardan bir hizmet olarak almaktadır. Doğada var olan ve yine de para karşılığı satın aldığımız suların önüne geçebilmek ve daha sağlıklı su içebilmek için üretilmiş su arıtma cihazları sayesinde hayat artık kolaylaşıyor.
Musluk suyu içilebilir kılan ve içerisindeki vitaminlerin ortaya çıkmasını sağlayan arıtma cihazları uzun yıllar kullanıma uygun olduğu için uzun vadede bütçenize katkı sağlamaktadır. Makinelerdeki filtrasyon suyun tat, koku ve vitamin dengesini ayarladığı için musluk suyu tadı alınmaz.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Musluk suyunu temizleme önyargısı taşıyan insanların büyük çoğunluğu su arıtma cihazından filtre edilmiş suyu içtikten sonra fikirleri değişir.
Su arıtma cihazları ilk aşamada klor, eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin artımını sağlar. Bu işlemleri yapan filtre aktive edilmiş karbondan oluşur ve klorin koku, organik kirleticiler ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
Bir diğer filtre membrandır. Membran su arıtma cihazlarındaki en önemli filtredir. Mikron aralığı çok düşük olduğu için sudaki bakteri ve kimyasalları öldürür. H20 olarak bilinen su haline dönüştürür ve gözle görülmeyen molekülleri yok ederek suyu en saf haline getirir. Sonrasında bir kez daha filtrelenen su içmeye hazır hale gelir.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Suyu doğru ve sağlıklı bir şekilde arıttığından emin olduğunuz bir cihazı satın aldığınızda aslında uzun vadeli bir yatırım yaparsınız. Sağlığa faydalarının yanında cebe de faydalı olan su arıtma cihazları satın alma kurulum için ödediğiniz bedelden sonra size masraf çıkarmaz. Kolay ulaşılabilir ve doğal suya ulaşmak için su arıtma cihazlarına uygun fiyatlarla cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz.
Hızlı kargo ve taksit seçenekleriyle cafemarkt daima hizmetinizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.