sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Tabldot Servisler

Külsan Thermoset - Külsan Thermoset Tina Tabldot, 36x26 cm, Siyah
62,59 TL KDV Dahil
Bora Plastik - Bora Plastik Çoçuk Servis Tepsi, 28x38 cm
75,39 TL KDV Dahil
Külsan Thermoset - Külsan Thermoset Tabldot, 35x27 cm
38,86 TL KDV Dahil
Öztiryakiler - Öztiryakiler Meb Model Selfservis, Tabldot, 5 Gözlü Öztiryakiler - Öztiryakiler Meb Model Selfservis, Tabldot, 5 Gözlü (1)
87,93 TL KDV Dahil
Öztiryakiler - Öztiryakiler Th Model Selfservis, Tabldot, 5 Gözlü
88,42 TL KDV Dahil
Gastrolley - Gastrolley Self Servis Tabldot, Polikarbonat
36,64 TL KDV Dahil
Kayalar - Kayalar Self Servis Tepsisi, Tabldot, 28x40x1 cm
102,73 TL KDV Dahil
Kayalar - Kayalar Self Servis Tepsisi, Tabldot, 28x40x0.80 cm
86,93 TL KDV Dahil
Kayalar - Kayalar Self Servis Tepsisi, Tabldot, 28x40x0.70 cm
79,03 TL KDV Dahil
Kayalar - Kayalar Self Servis Tepsisi, Tabldot, 28x40x0.60 cm
71,12 TL KDV Dahil
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Tabldot Tabak Çeşitleri

Tabldot tabak çeşitleri okulların ya da özel şirketlerin yemek salonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Öztiryakiler beş gözlü çelik tabldot tabak ürünlerini tasarlamaktadır. Ayrıca; Külsan thermoset tabldot servis tepsisi de, tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Bu tasarımlar, son derece sağlam kırılmaz ve ısıya dayanıklı bir üründür. Self selvis tepsisinin 5 gözü vardır ve tepside beyaz renk kullanılmıştır. Tepsinin üzerinde polikarbondan imal edilmiş kapak bulunmaktadır. Kapaklı ya da kapaksız, arzu ettiğiniz herhangi bir model seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklar için kırmızı renkte, Bora plastik çocuk tepsisi de mevcuttur. Birçok tadı bir arada sunmak için tasarlanmış olan bu ürünler nerede satılır? Tabii ki cafemarkt.com adresinde hepsinin satışı yapılmaktadır.

Tabldot Servis Tabak Fiyatları

Cafemarkt.com, profesyonel mutfak ekipmanlarıyla otel, restoran ve kafe mutfaklarının ihtiyaçlarına hitap eden online satış sitesidir. Endüstriyel ve profesyonel mutfak marketlerinin önde gelenlerindendir. Tabldot servis tabakları pratikliği ile şeflerin tercihi olmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü tavsiye edilenler kısmına göre de inceleyebilirsiniz. Aradığınız modeli en uygun fiyatla satın alma imkanına sahipsiniz. Salatadan çorbaya, ana yemekten tatlıya kadar beş çeşit yemeği beraber sunabilmek mümkündür. Ürünler hakkında her türlü bilgiyi destek hattından sağlayabilirsiniz. Aldığınız her ürün hızlı kargo imkanı ile kısa zaman içinde kapınıza kadar getirilmektedir. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden sunumlarınızda farklılık yaratmak istiyorsanız sitedeki tüm ürünlere göz atmalı ve vakit kaybetmeden siparişlerinizi vermelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.