sadsad x
asdasd

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Cafemarkt olarak, 10 yılı aşkın süredir Profesyonel Mutfak (HoReCa) sektöründe faaliyet gösteren profesyonel mutfak marketiyiz. Dünya'dan ve Türkiye'den 200 ü aşkın markanın ve 15.000'den fazla ürünün yer aldığı web sitemizle ulusal ve uluslararası satışlar yapmaktayız. Özellikle Türkiye'de üretilen neredeyse tüm markaların yer aldığı web sitemizde yurdumuzun dört bir köşesine teslimat yapıyoruz. Dünya'da gönderim yaptığımız ülkeler arasında İzlanda, Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya vb... bulunmaktadır. 

Cafemarkt'ı tanımak;

1- Geleneksel (Kurumsal) Satış Departmanımız; Oteller, Restoranlar, Holdingler, Kamu Daireleri gibi müşterilerimize özel teklifler hazırlıyor ve müşterilerimize özel müşteri temsilcisi atıyoruz. Böylece her irtibatta dilerseniz aynı kişlerle görüşüp işlerinizi hızlıca ve samimiyetle yürütebiliyorsunuz. 

2- Online Satış Departmanımız; Dilerseniz online destek hattımızdan yazışarak, dilerseniz whatsapp destek hattımızdan bize ulaşarak dilersenizde 0850 811 12 23 numalaralı müşteri destek hattımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bunlara ihtiyaç duymuyorsanız ürünler bir tık uzağınızda web sitemizden güvenle alış veriş yapabilirisiniz. 

3- Müşteri İlişkileri Departmanımız; Müşteri deneyimine önem veriyoruz. Alış veriş sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyeti departmanındaki ekip arkadaşlarımız her zaman yanınızda. Müşteri ilişkilerine ulaşmanız telefon ve online chat ile çok kolay. 

4- Satınalma Departmanımız; Sürekli büyümekte olan ürün yelpazemize her ay yeni markalar ve ürünler eklenmekte. Bu dev markette ter almak isteyen üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz içinde hizmet veriyoruz. Uzman satınalma kadromuzla çalışmak tedarikçilerimiz ve üreticilerimiz için avantaj yaratıyor.

5- Cafemarkt Media Departmanımız; Tüm sosyal medya hesaplarımız ve site yönetimimiz, bünyemizde bulunan uzman ve yetkili ekibimiz tarafından yönetiliyor. Cafemarkt Google Partner ve YouTube Academy sertifikaları ile, satışını yaptığımız markaları ve ürünleri Türkiyede, tüm Dünya'da doğru ve etkili tanıtıyor, öne çıkartıyor, farkındalık yaratıyoruz.

6- Cafemarkt Teknik Servis; Gerek geleneksel gerekse web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ve sonrasında size teknik destek veriyoruz. Uzman ekibimiz gerek montaj gerekse garanti ve garanti dışı arızalarınıza size yardımcı oluyor. 

Bizi daha yakından tanımak isterseniz her zaman şirketimize'de bekleriz. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız. 


Kurumsal Bilgilerimiz

Cafemarkt Elektronik Ticaret A.Ş.
Mahmutbey mah. 2447 sok. No:157 Bağcılar İstanbul
Posta Kodu: 34218
Vergi Dairesi: Güneşli
Vergi No: 1950467235
İMMİB Sicil No: 12/84720
Ticaret Sicil No: 131824-5
Mersis No: 0195046723500001
Kep Adresi: cafemarkt@hs01.kep.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.