sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Cafemarkt, merkezi İstanbul’da bulunan %100 yerli sermaye ile kurulmuş Profesyonel ve Endüstriyel mutfak sektörünün ilk ve lider uluslararası e-ticaret platformudur. Cafemarkt’ta başta yerli markaların tamamı olmak üzere, dünya çapında endüstriyel mutfak sektöründe yer edinmiş yüzlerce markayı, binlerce ürünü inceleyip, karşılaştırıp en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uluslararası e-ticareti 6 kıtaya ulaşan Cafemarkt, sektörel sivil toplum derneklerindeki görevleriyle sektör gelişimi vizyonu, teknolojiyi ve pazar değişimlerini hızlıca uygulayarak üreticinin, distribütörün ve müşterilerinin en üste seviyede fayda sağlamasına imkan tanımaktadır.Cafemarkt.com tecrübeli satış ve müşteri memnuniyeti ekibiyle her zaman bir tık uzağınızda.

Cafemarkt'ı tanımak;

1- Geleneksel (Kurumsal) Satış Departmanımız; Oteller, Restoranlar, Holdingler, Kamu Daireleri gibi müşterilerimize özel teklifler hazırlıyor ve müşterilerimize özel müşteri temsilcisi atıyoruz. Böylece her irtibatta dilerseniz aynı kişlerle görüşüp işlerinizi hızlıca ve samimiyetle yürütebiliyorsunuz. 

2- Online Satış Departmanımız; Dilerseniz online destek hattımızdan yazışarak, dilerseniz whatsapp destek hattımızdan bize ulaşarak dilersenizde 0850 811 12 23 numalaralı müşteri destek hattımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bunlara ihtiyaç duymuyorsanız ürünler bir tık uzağınızda web sitemizden güvenle alış veriş yapabilirisiniz. 

3- Müşteri İlişkileri Departmanımız; Müşteri deneyimine önem veriyoruz. Alış veriş sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyeti departmanındaki ekip arkadaşlarımız her zaman yanınızda. Müşteri ilişkilerine ulaşmanız telefon ve online chat ile çok kolay. 

4- Satınalma Departmanımız; Sürekli büyümekte olan ürün yelpazemize her ay yeni markalar ve ürünler eklenmekte. Bu dev markette ter almak isteyen üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz içinde hizmet veriyoruz. Uzman satınalma kadromuzla çalışmak tedarikçilerimiz ve üreticilerimiz için avantaj yaratıyor.

5- Cafemarkt Media Departmanımız; Tüm sosyal medya hesaplarımız ve site yönetimimiz, bünyemizde bulunan uzman ve yetkili ekibimiz tarafından yönetiliyor. Cafemarkt Google Partner ve YouTube Academy sertifikaları ile, satışını yaptığımız markaları ve ürünleri Türkiyede, tüm Dünya'da doğru ve etkili tanıtıyor, öne çıkartıyor, farkındalık yaratıyoruz.

6- Cafemarkt Teknik Servis; Gerek geleneksel gerekse web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ve sonrasında size teknik destek veriyoruz. Uzman ekibimiz gerek montaj gerekse garanti ve garanti dışı arızalarınıza size yardımcı oluyor. 

Bizi daha yakından tanımak isterseniz her zaman şirketimize'de bekleriz. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız. 
Kurumsal Bilgilerimiz

Cafemarkt Elektronik Ticaret A.Ş.
Merkez: Büyükdere Cad. No:105/A Gayrettepe Şişli/İstanbul
Depo/Şube: İstoç, Mahmutbey Mah. 2447 Sok. No:157 Bağcılar/İstanbul
Mal kabul ve iadeler depo adresinden yapılmaktadır.
Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
Vergi No: 1950467235
İMMİB Sicil No: 12/84720
Ticaret Sicil No: 131824-5
Mersis No: 0195046723500001
Kep Adresi: cafemarkt@hs01.kep.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.