sadsad x
asdasd

KMS Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

KMS Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Takım Silme Makinaları

Kms Makina Endüstriyel Mutfak, otel ekipmanları kurutma parlatma hijyen makinaları adı altında 2011 yılında kurulmuştur. Sektörde lider olan ve %100 yerli, takım silme, tabak silme ve bardak silme makinaları imalatı yapan tek firma olarak hizmet vermektedir. KMS Makina bünyesinde bulundurduğu deneyimli, uzman kadrosu ile 7/24 aktif servis hizmeti verebilmektedir. KMS Makina Uzman 4 mühendis ve 20 teknik servis personeli ile etkin mobil servisi vermektedir. KMS Makina imalatını yaptığı tüm makina gruplarına ait geniş yedek parça ve ekipman hizmeti vermektedir.
Endüstriyel Bardak Silme Makinaları
Bir saatte ortalama 300 ve 600 adet olarak 2 ayrı modelde bardakları silmek için tasarlanmıştır. Özel mikro fiber fırçalar sayesinde toz ve leke bırakmadan bardaklarınız ilk günkü parklaklığında olacaktır. Ürünlerimiz 2 yıl garantili ve CE belgelidir.

Endüstriyel Çatal, Kaşık, Bıçak Silme Makinaları
Endüstriyel mutfaklar için kaşık, çatal ve bıçak ekipmanlarını kurutma, parlatma ve hijyen makinaları modeline göre 3000 adet mutfak takımlarını; çatallarınızı, kaşıklarınızı, bıçaklarınızı kurutur, parlatır ve uv lambası ile hijyen sağlayıp, servise hazır duruma getirir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.