sadsad x
asdasd

Unox

Unox Mutfak Ekipmanları ve Pişirme Sistemleri

Kullanımı Kolay ve Yaratıcı Fırınlar

Unox profesyonel fırınlar en zorlu görev için her zaman yanınızdadır. Basitçe size mükemmel pişirme sonuçları vermek için tasarlanmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olurlar. Unox fırınınıza çok çeşitli aksesuarlar eşlik eder, böylece her çözümü kişiselleştirebilirsiniz. Her zaman daha akıllı ve net, karmaşıklığı ortadan kaldıran ve sonuçları en üst düzeye çıkaran teknolojilere sahiptir. Unox taş tabanlı deck pizza fırınları ve nemlendirmeli fırınlar gibi özel serilerde de üretim yapmaktadır.
Unox - Unox Anna Fırın, Manuel, Elektikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm
ChefTop Serisi
Tüm fonksiyonlarını yönetebileceğiniz bir LCD dokunmatik ekran ile tüm işleriniz kolayalaşacaktır. ChefTop serisi Unox fırınlar ile buharlı pişirme, hassas kızartma, ızgara, yavaş pişirme yapabilirsiniz. Farkı yaratabilmek için, ChefTop fırını hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Unox Konveksiyonlu fırınlarda farklı yemekleri kokuları birbirine karıştırmadan pişirebilirsiniz.
Unox - Unox Anna Fırın, Manuel, Elektikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm
ChefLux Serisi
ChefLux analog kombi buharlı fırınlar, en yaygın geleneksel pişirme işlemlerinin hazırlanmasını olabildiğince basit ve kolay hale getirirken, mükemmel sonuçları garanti etmek için tasarlanmıştır. ChefLux fırınlar profesyonel şeflere aradıkları her şeyi bir fırında vermek için tasarlanmışlardır. ChefLux serisi fırınlarda farklı yemekleri kokuları birbirine karıştırmadan pişirebilirsiniz.
Unox - Unox Anna Fırın, Manuel, Elektikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm
BakerTop Serisi
Hamur işlerini yaparken mükemmel sonuçlar elde etmek oldukça zor olabilir, ancak UNOX BAKERTOP serisi fırınlar ile işleriz çok kolaylaşır. UNOX unlu mamül fırınları ile makaron, kek, tart, sünger kek, beze, ekmek, kruvasan, pizza ve ekler gibi tüm pastane ürünlerini yapabilirsiniz.

Unox - Unox Anna Fırın, Manuel, Elektikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm
BakerLux Serisi
BAKERLUX analog kombi buharlı fırınlar, en yaygın pişirme işlemlerinin sonuçlarını optimize etmek için tasarlanmıştır. UNOX pasta börek fırını herhangi bir yük koşulunda maksimum pişirme homojenliği sağladıkları için etkilidirler ve profesyonel şeflere, aradıkları her şeyi bir fırında vermek için tasarlanmıştır.
LineMiss Serisi
LINEMISS serisi fırınlar ve pastaneler için büyük bir fırınla aynı mükemmel sonuçları elde etmek için üretilmiş en ideal kompakt çözümdür. Geniş aksesuar yelpazesi, LINEMISS’i komple bir fırın serisi haline getirir. Yüksek kalite ve sade tasarım, tüm pişirme ihtiyaçlarınız için orijinal ve uygun olmasını sağlar. UNOX pastane fırınları dondurulmuş ürünlerin pişirilmesinde de mükemmel sonuçlar elde etmektedir.
LineMicro Serisi
LINEMICRO pişirme işleminde mükemmel kalite ve homojenlik sunan bir kompakt fırın serisidir. UNOX LINEMICRO fırınlar unlu mamullerin pişirilmesinde her zaman mükemmel sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır. Şefinizin ihtiyaçlarını her zaman mükemmel pişirmeyle desteklemeye hazırdır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.