sadsad x
asdasd

Emart

Emart Makine ve Servis Ekipmanları

Emart ile eğlencenize lezzet katmak ister misiniz?

Emart ürünleri; Sinemalardan otellere, Avm’lerden tatil köylerine, kültür merkezlerinden spor tesislerine kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Emart üretimden satış sonrası servis desteğine kadar profesyonel bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Standart olan ürünlerinin üzerine yenileri ekleyen Emart, birçok yeni tasarım ürünüyle sektörde hizmet vermektedir.
Kuruyemiş Isıtıcıları
Genellikle kuruyemişin sıcak ve taze muhafaza edilmesi gereken mecralarda tercih edilen kuruyemiş ısıtıcıları dört gözlü, altı gözlü şeklinde tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Kuruyemiş ısıtıcıları içi malzemesi paslanmaz kaplama olup tamamen gıda için güvenilir bir saklama ortamı sağlamaktadır.

Patlamış Mısır Arabası
Mısır patlatma makinası olarak da bilinen Mısır patlatma makineleri, genellikle sinema salonları, oyun salonları, barlar, restoranlar, spor salonları, alışveriş merkezleri, bekleme salonları, okul kantinleri gibi mekanlarda mısır patlatma işleminde kullanılan endüstriyel makinelerdir. Tamamı el işçiliği olan ve kullanım yeri ve mısır patlatma hacmine göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Pamuk Şeker Makinesi ve Arabası
Emart pamuk şeker makineleri günümüzde Sinema salonları, Alışveriş merkezleri gibi kalabalık alanlarda hem göze hem de müşteri markanın kurumsal kimliğini yansıtan bir şekilde yerini almaktadır. Emart Pamuk şeker makine kasası ve tenceresi gıda üretiminin olmazsa olmazı paslanmaz kaplama olup tamamen gıda için güvenilir bir üretim ortamı sağlamaktadır.
Simitçi Arabası
Emart Simit arabaları hem kalitesi hem de şık tasarımları ile İstanbul sokaklarında yerini almıştır. Simidin sıcak, taze ve sağlıklı bir şekilde muhafaza ve servis edilebilmesi amacı ile tamamen el işçiliği ile üretilen Emart Simit arabaları ile her türlü hava koşulunda hizmet verilmektedir. Emart Simit arabaları gıda için güvenilir bir saklama ortamı sağlamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.