sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Wok Tavalar

AYNI GÜN KARGO Altınbaşak - Altınbaşak Masterchef İndüksiyon Wok Tava, 30 cm
276,12 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Elegance Wok Tava, Alüminyum, 30 cm
129,00 TL KDV Dahil
Öztiryakiler - Öztiryakiler Elegance Wok Tava, Alüminyum, 36 cm
176,96 TL KDV Dahil
Öztiryakiler - Öztiryakiler Elegance Wok Tava, Alüminyum, 32 cm
144,36 TL KDV Dahil
Berndes - Berndes B.Green İndüksiyon Wok Tava, 28 cm Berndes - Berndes B.Green İndüksiyon Wok Tava, 28 cm (1)
610,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Berndes - Berndes Alu Specials Clever Wok Tava, 28 cm Berndes - Berndes Alu Specials Clever Wok Tava, 28 cm (1)
550,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Paslanmaz Çelik Wok Tava, 36 cm
743,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Silverstar Elit Wok Tava, 28 cm
582,92 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Silverstar Elit Wok Tava, 26 cm
521,56 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Silverstar Elit Wok Tava, 24 cm
475,54 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Serisi Wok Tava, 36 cm
291,46 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Serisi Wok Tava, 32 cm
184,08 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Serisi Wok Tava, 28 cm
155,76 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Serisi Wok Tava, 26 cm
140,42 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Serisi Wok Tava, 24 cm
129,80 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Regal Granit Wok Tava, 40 cm
510,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Lazzetti Wok Tava, 22 cm
141,60 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Lazzetti Wok Tava, 20 cm
135,70 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Lazzetti İndüksiyon Wok Tava, 36 cm
482,62 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Wok Tava

Çok uzun yıllardır kafeterya ve restoran sektöründe sağlıklı, güvenilir ve rahat bir şekilde yemek pişirmek için tercih edilen wok tava, Cafemarkt sayesinde de Türkiye'de sunulan ürünler arasına girmiştir. Yerli menşeli bir üretime sahip olması ile birlikte wok tava nedir sorusu açısından da dünyanın en çok kullanılan pişirme kapları arasında bulunan yuvarlak pişirme kapları içerisinde ön plana çıkan bir üründür denenebilir. 
Değişen geometrik şekillere sahip olmakla birlikte wok tava ürünleri, özellikle restoranlarda anlık olarak müşterilere hazırlanacak farklı lezzetler için hızlı pişirme avantajı sağlar. Bu nedenle Cafemarkt sayesinde Altınbaşak, Dizdar veya Öztiryakiler markaları sayesinde bu ürünlerin temin edilmesi mümkündür. 
Sektörde uzun yıllardır tecrübe ve kaliteye sahip olarak değişen ürün çeşitleriyle hizmet veren Cafemarkt, bu sektörde lider yapısı ile birlikte profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Profesyonel mutfak marketi üzerinde 300'den fazla marka bir araya gelirken, her yıl 20 bin üzerinde ürün Türkiye ve dünyanın dört bir tarafına çok uygun fiyat seçenekleriyle çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Bu platform sayesinde Türkiye'de de restoran ve kafeterya sahipleri wok tava tavsiye bilgileri ile istedikleri ürünlere sahip olma şansı elde etmektedir. 
Özellikle sektörde göz önünde bulundurabileceğiniz ayrıntılara baktığınızda wok tava yorumları sayesinde siz de bu nitelikli ürün için doğru bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeniz için uzun yıllar kullanılabilecek ürünleri temin edebilirsiniz. En dayanıklı malzemeler ile üretilmiş bu ürünler yapışmaz yüzeyleri ile birlikte yemek hazırlamak açısından indüksiyon ocaklarda çok rahat bir kullanım sağlayacaktır. 
Seçilebilecek ürünlere bakıldığında özellikle kapaklı wok tava ile uzun sürede yavaş yavaş pişmesi gereken yemekler için kullanım elde etmeniz mümkün olacaktır. Farklı bir seçim olarak dayanıklılık, kalite ve malzeme estetiği açısından da work tava çelik ürünleri ayrı bir yere sahip olacaktır. Tüm bu seçimleri, belirtilen markalar arasında gerçekleştirerek değişen ürün boyutları ile temin edebilirsiniz. 

Wok Tava Ne İşe Yarar?

Aslında temel olarak düşünüldüğünde wok tava genellikle ev veya gıda işletmelerinde kızartma yapabilmek için kullanılır. Sahip olduğu potansiyel pratik kullanım özelliği ile derin yapısı sayesinde bol sulu yiyeceklerin kaynatılması ve pişirilmesi için hızlı sonuç elde edilmesine yardımcı olur. Bol yağda kızartılan gıdalar için yağ dolu bir tava elde etme imkanı sağlarken, et pişirme ve tavuk pişirme gibi noktalarda da buharda pişirme sağlamak için derin özelliği ile kolaylık oluşturur. 

Wok Tava Çeşitleri

Cafemarkt sayesinde sağlanan profesyonel nitelikte kullanılabilecek çeşitlere bakıldığında ise birçok farklı malzeme ile üretilmiş ürün göz önüne çıkacaktır. Özellikle iç kaplamaya bakıldığında granit ürünler çok daha fazla tercih edilmektedir. Temel iskeletin oluşturulmasında çelik kullanılması ile birlikte tavalar daha yüksek bir sağlamlık oluşturmaktadır. 
Teflon malzeme, iç kaplama için chef’s wok tava gibi ürünlerde her zaman ön plana çıkan bir özelliktir. Bu noktada örnek olarak Öztiryakiler sayesinde elde edebileceğiniz indüksiyon wok tava ürünleri sayesinde alüminyum malzemeler ile üretilmiş tavalar da temin edilebilir. Ayrıca döküm ürünler konusunda da Altınbaşak gibi nitelikli bir marka üzerinden tercihler sağlamak mümkün olacaktır. Ancak wok tava ölçüleri konusunda 24 ile 36 santimetre arasında değişen noktalarda Dizdar gibi bir marka üzerinden de tercih sağlanabilir.

Wok Tava Modelleri

Wok tavalar yüksek ateş kullanarak yemeklerin daha pratik bir şekilde pişmesini sağlar. Sebze yemekleri yaparken, wok tava kullanarak sebzeleri hızlı bir şekilde, besin değerini kaybetmeden pişirebilirsiniz.
Sebze yemeklerinde olduğu gibi et pişirirken de bu ürünleri kullanarak etlerin su kaybına uğramadan yüksek ateşte pişmesini sağlayabilirsiniz. Bu tavaları kullandığınızda, ısı tavanın kenarlarına doğru ilerleyerek yiyeceklerinizin her yerinin eşit şekilde, hızla ve kıvamında pişmesini sağlar.
Wok tava kullanarak saç kavurması, et, tavuk, karides ve birbirinden leziz başka yemekler pişirebilirsiniz. Tüm bu avantajlara sahip olan wok tava modelleri nerede satılır diyorsanız, Cafemarkt.com sizlere mükemmel bir koleksiyon sunuyor.
Birbirinden şık ve zarif modeller barındıran koleksiyonda, boyutları 12 cm.'den başlayan mini tavalar bulabileceğiniz gibi 40 cm.'e kadar artan boyutlarda da ürünler bulabilirsiniz.

Wok Tava Fiyatları

Wok tavaların en önemli özelliklerinden birisi de yüksek ısıyı hızla yayarak yemeklerin çabuk pişmesini sağlasa da ateşten alındığında hemen soğumasıdır. Böylece yiyecekeriniz ocaktan alındıktan sonra pişmeye devam etmez ve yiyeceklerinizin kıvamı tam olarak istediğini gibi olur.
Zarif ve farklı modelleri ile uygun fiyatlı wok tava çeşitlerini, online satışta olumlu tavsiyelerle adından sıkça söz ettiren Cafemarkt.com'dan satın alabilirsiniz.
Wok tavaların tabanları da sahip oldukları karbon kaplama sayesinde yiyeceklerinizin yapışmadan pişmesini sağlar. Böylece yiyeceklerinizi normalde kullandığınızdan daha az yağ kullanarak pişirebilirsiniz.
Alüminyum, bakır, çelik ve granit gibi malzemeler kullanılarak rengarenk sapları ile özenle tasarlanmış bu şık wok tavaları alarak siz de mutfağınızı hareketlendirin!

En Ucuz Wok Tava Fiyatları

Gıda işletmeleri yani restoranlar, kafeteryalar ve ev kullanıcıları için bu ürünler açısından en önemli nokta wok tava fiyatları olacaktır. Cafemarkt sayesinde en iyi wok tava ürünleri en uygun fiyatlarla değişen markalar üzerinden değişen ölçüleri ile temin edilebilir. Temin ettiğiniz ürünler her zaman indirimli yapısı ile birlikte alışverişte sizlere avantaj sağlarken, aynı zamanda da uzun yıllar kullanım için özel bir fırsat sunacaktır. Ücretsiz kargo ile en ucuz ürünleri temin etmeniz sayesinde mutfaklarınıza güç katacak wok tava ürünlerini istediğiniz fiyat aralıklarında temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.