sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Dry Aged Et Yaşlandırma Dolapları

Frenox - Frenox SY150-G-HM Dry Aged Dolap, Özel Tuzlu, 1 Kapı
23.177,09 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Frenox - Frenox DR250-G Dry Aged Dolap, 2 Kapı
20.509,34 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Iceinox - Iceinox DAG 610 Dry Aged Dolap, 1 Kapılı Iceinox - Iceinox DAG 610 Dry Aged Dolap, 1 Kapılı (1)
28.692,63 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Iceinox - Iceinox DAG 1340 Dry Aged Dolap, 1 Kapılı Iceinox - Iceinox DAG 1340 Dry Aged Dolap, 1 Kapılı (1)
40.989,47 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Caso - Caso 688 Dry Aged Soğutucu Dolap, 75 L Caso - Caso 688 Dry Aged Soğutucu Dolap, 75 L (1)
12.999,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Dry Aged Et Yaşlandırma Dolabı Modelleri

Dry aged et yaşlandırma dolabı, taze etlerin dinlendirilerek daha yumuşak ve lezzetli bir hale kavuşmalarını sağlayan, profesyonel mutfak dolabıdır. Dry aged et yaşlandırma dolabı, etlerin sağlıksal açıdan tüketime daha uygun hale gelmelerine olanak sağlar.
Restoran menülerinde yer alan ve sağlıksal tüketim koşullarına uygun etler, et yaşlandırma dolapları ile dinlendirilerek, steak tüketime uygun biçime getirilirler. Dinlendirme ve yaşlandırma işlemi ile et içerisinde yer alan enzimler, tüketime uygun bir hale getirilir. Profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyulan endüstriyel et yaşlandırma dolabı çeşitlerine yönelik uzun ömürlü modellerimiz, ürün yelpazemiz içerisinde detaylı olarak sunulmaktadır.
Dry Aged Et Yaşlandırma Dolapları İle Sağlanan Avantajlar
Dry aged et yaşlandırma dolabı modellerimiz ile sağlanan avantajları şu şekilde sıralarız:

  • Yaşlandırma dolabı ile etin sağlıksal koşullarda yaşlandırılması ve dinlendirilmesi avantajı sağlanır.
  • Yaşlandırma dolaplarında yapılan dinlendirme işlemi ile etin daha kısa süre içerisinde pişirilmesi avantajı yakalanır.
  • Yaşlandırma dolaplarında yapılan dinlendirme işlemi sayesinde etin sulu, lezzetli ve kolay çiğnenebilen bir yapıda pişirilebilmesi avantajı yakalanır.
  • Yaşlandırma dolabı ile et içerisinde yer alan enzimlerin aktifleştirilerek et liflerinin parçalanması ve etin yumuşatılması avantajı sağlanır.

Eti en lezzetli haline getirmek için kullanılan profesyonel et yaşlandırma dolabı modellerine, sizler için hazırladığımız geniş ürün içeriklerinden ulaşabilir, müşteri odaklı, güvenilir hizmet koşullarımızdan yararlanarak ihtiyacınız olan ürünü kısa sürede edinebilirsiniz.
Dry Aged Et Yaşlandırma Dolapları Nasıl Çalışır?
Dry Aged et yaşlandırma dolapları çalışma şekli hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

  • Dry aged et yaşlandırma dolapları, etin içerisinde yer alan minerallerin ve lezzetlin korunmasını sağlayarak, etleri yaşlandırır.
  • Eti kuru yaşlandırma işlemi ile dinlendirerek, fiziksel formunu kaybetmemesini ve lezzetlenmesini sağlayan bir çalışma sistemi uygular.
  • 26 ila 28 gün arasında etin yaşlandırılması ve dinlendirilmesi işlemini sağlayıp, et kolojen yapısının parçalanması tekniği ile çalışır.
  • Çalışma şekline bağlı kolojen yapının parçalanması tekniği, etin en kısa sürede en lezzetli şekilde pişirilmeye hazır hale getirilmesini sağlar.

Profesyonel mutfaklarda hijyen koşullarına en uygun et pişirme tekniğinin sağlanması ve hızlı şekilde et yaşlandırma işlemlerinin yapılması için tercih edeceğiniz dry agent et yaşlandırma dolapları modellerimiz, sizleri kaliteli ve uzun ömürlü kullanım avantajları ile buluştururlar.
Dyr Aged Dolaplar Et Yaşlandırma Tekniği Nedir?
Dry aged et yaşlandırma tekniği, dolabın içerisinde yer alan kuru hava sayesinde et yaşlandırma işleminin kısa sürede gerçekleştirilmesidir. Dry agent et yaşlandırma dolap modelleri içerisinde yer alan hava, 0 ve +2 değerler arasında tutulan kuru hava çeşididir. Kuru hava etlerin kolojen yapılarının el değmeden etki altına alınmasına yardımcı olur.
Dry agent et yaşlandırma dolabı haznesinde yer alan kuru hava, etlerin kolojen yapılarının el değmeden ve hijyenik koşullarda değişmesini sağlar. Kolojen yapısı gevşetilen etler ise taze etlere oranla daha sağlıksal, lezzetli ve pişirilmeye uygun yapıya getirilirler.
Sizde restoran menülerinizde en lezzetli steak et çeşitlerine yer vermek için, dry agent et yaşlandırma dolabı ile hijyenik şartlara en uygun şekilde et pişirme koşullarını sağlayabilir, geniş ürün yelpazemizde yer alan size uygun ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Dry Aged Et Yaşlandırma Dolabı Fiyatları

Sitemiz üzerinden online olarak satın alabileceğiniz dry aged et yaşlandırma dolabı modelleri en uygun fiyatları ile sizlere sunmaktayız. İstoç da bulunan firmamız tarafından Türkiye’nin her bölgesine kargo ile hızlı gönderim sağlayabilmekteyiz. dry aged et yaşlandırma dolabı markalarımız Icenox’dur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.