sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Rastgele
 • Puana Göre

Cafe Restoran Otomasyonları

Listeden ürün seçiniz.
0 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Cafe Restoran Otomasyon Sistemi

Bir satış noktası da elektronik bir çağdaş yazar kasa olarak bilinen (POS) sisteminin, farklı sektörlerde birçok işletme için gerekli bir araç haline gelmektedir. Hem perakende hem de restoran endüstrileri, daha verimli işletmeleri işletmek için yazar kasa POS sistemlerini kullanmaktadır. Modern yazar kasalarda envanter yönetimi ve finansal raporlama gibi özellikler bulunur. POS yazarkasaları, farklı türdeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli karmaşıklık seviyelerinde mevcuttur.
İşletmeniz için en iyi POS yazarkasa sistemini seçmeden önce, geleneksel bir yazarkasa ile POS sistemi arasındaki farkı belirlemek yararlı olacaktır.

Restoran Otomasyon Sistemi Faydaları

En iyi akıllı POS yazar kasaları işinize aşağıdaki avantajları sağlar:
Daha güvenilir veriler - Modern POS yazarkasalarının raporlama ve analiz işlevleri, size daha akıllı iş kararları vermeniz için veri sağlar. Çeşitli raporlar kadar her konuda size yardımcı olabilir işe için pazarlama.
Daha iyi envanter yönetimi - Stok seviyelerinizin durumunu her zaman bilmek önemlidir. Modern yazarkasa POS sistemleri, envanteriniz hakkında gerçek zamanlı ve otomatik güncellemeler sağlar. Bu, yeniden sipariş etmeniz gereken ürünler hakkında doğru bilgiye sahip olmanızı sağlar, böylece israfı önler.
Verimli işgücü yönetimi - Küçük işletmeler için çoğu modern yazarkasa sistemi, bulut çalışan yönetim yazılımlarıyla entegre olma yeteneğine sahiptir. Programlama yazılımımız, satış işlemlerini kesintiye uğratmadan personelin aynı anda giriş ve çıkış yapmasına izin vermek için POS sisteminizle birlikte çalışır. Bulut POS sisteminizle ideal işgücü yönetimi entegrasyonunu nasıl yapacağını öğrenmek için hemen bizimle irtibata geçin.

Bulut tabanlı restaurant cafe otomasyonu pos sistemi kullanmanın 10 zaman kazandıran harika yolu

Birden fazla seneryanonun birlikte düşünülmesi gerektiğinden dolayı perakende satış yapan işletmeleri yönetmek oldukça zordur. İşletmeyi yönetiminde başarıya ulaşmış sonuçlar elde etmek için tüm sürecin mümkün olmasıyla birlikte verimli ve etkili bir halde ilerlemesinin yöntemlerini bulmalısınız. PayPad, aşağıdaki mevzularda size vakit kazandırırken detayları en verimli şekilde yorumlar ve tüm süreci tek bir noktadan yönetmenize destek verir.

 • Stok ve Sipariş Yönetimi

Mağaza çalışanlarınız kasada bir ürün satışı gerçekleştirdiğinde PayPad stok kontrolünü buna göre ayarlar. Bir sonraki satış işlemleri için ürünlerin stok durumu hakkında tam kontrolünüz olur ve ürünlerin tedarik işlemleri için aksiyon alabilirsiniz. Birden fazla mağaza için de stok yönetimini tek bir noktadan yönetebilirsiniz, tedarik ve ürün dağıtımı işlemlerini yürütebilirsiniz.

 • Bulut Teknolojisi

İşletmeniz için veri yedekleme ya da verileri sunucuya aktarma gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. PayPad, bulut tabanlı sistem olduğundan mağaza verilerinizi otomatik olarak anında günceller ve verileri buluta kaydeder. Herhangi bir veri kaybı yaşamadan dünyanın her yerinden bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri sadakatini korumak için PayPad’in sunduğu yöntemleri kullanabilirsiniz. Cinsiyet, ziyaret sayısı, satın alınan ürün sayısı veya harcanan miktar gibi verilerle müşterilerinize en doğru ürünleri en doğru zamanda sunabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

 • Raporlar

Satış rakamlarını hızlıca görmek ve önceki dönemler için karşılaştırmak isterseniz bunun için harcayacağınız enerji PayPad ile minimuma iner! Raporları hazırlamak için uzun vakit harcamadan PayPad üzerinde birkaç işlemle istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Raporları hem detaylı hem de yönetici özeti halinde hazırlayabilirsiniz.

 • Çalışan Bilgileri

Çalışan saatlerini, programlarını ve fazla mesai durumunu takip etmek PayPad üzerinden oldukça kolaydır. PayPad, çalışan işlemlerini kolaylaştırmak için muhasebe programları ile çalışabilir.

PayPad akıllı satış sisteminin bu ve diğer özelleştirilebilir özellikleri, perakendecilerin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmesini sağlar. Daha detaylı bilgi ve canlı demo için hemen talep oluşturun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.