sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Lokma Makineleri

Empero - Empero Tulumba Tatlı Şekillendirme Makinesi, 5 L
12.347,52 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi, 2 Pişiricili, Elektrikli Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi, 2 Pişiricili, Elektrikli (1)
15.576,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi, 2 Pişiricili, Gazlı Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi, 2 Pişiricili, Gazlı (1)
14.641,44 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt Lokma Tatlısı Çikolata Dolgu Pompası Cafemarkt - Cafemarkt Lokma Tatlısı Çikolata Dolgu Pompası (1)
1.917,50 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi Standı
1.472,64 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi Tezgahı, Elektrikli, 220 V
13.083,84 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi Tezgahı, Lpg-Ng
12.120,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Saray ve İzmir Lokma Makinesi, 220 V
6.853,44 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Lokma Makinesi Modelleri

Lokma tatlısı, ortaya çıktığından beri her zaman gözde tatlılardan biri olmuştur. Fakat lezzetli lokma tatlısı yapmak o kadar da kolay değildir; çünkü tatlının yapımında kullanılan malzemelerden yapıldığı makineye kadar birçok püf noktası bulunmaktadır. İyi bir lokma makinesi, tatlının kendine has tadının öne çıkmasına yardımcı olur ve kıvamının yerinde olmasını sağlar. En lezzetli lokmaları yapan lokma makineleri nerede satılır, diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Cafemarkt.com, İzmir lokma makinesi alanında lider markalardan olan Empero'yu, güvenilir bir şekilde müşterilerine sunar. Aynı zamanda Cafemarkt.com'da saray lokma makinesi de bulunmaktadır. Yalnızca makine veya tezgahı için belirlenen lokma makinesi fiyatları, son derece uygundur. Bu sayede uygun fiyata istediğiniz malzemeler ve malzeme oranlarıyla lokma tatlılarını yapabilirsiniz.

Lokma Makinesi Fiyatları

Lokmalardan tüm müşterilerin memnun kalması isteniyorsa, kaliteli bir lokma makinesine ve şık tasarlanmış bir tezgaha ihtiyaç vardır. Cafemarkt.com'da, online satış özelliğiyle tercih edebileceğiniz lokma makinelerinin ve tezgahların performansı çok yüksek; buna karşın fiyatı çok uygundur. Saray ve İzmir lokma makineleri elektriklidir, yalnızca 220 volt enerji tüketir. 7 kg hamur hazne kapasitesi ve 25 litre pişirme kazanı ile lokmalarınız hızlı bir şekilde hazır olur. Böylelikle işletmenizde müşterilerinizi bekletmemiş olursunuz. Makineler paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kilitlenebilir ayakları, güvenlik konusunda da sizleri yalnız bırakmaz. Tezgah modelleri ise kolay kullanımı ve işlevselliğiyle kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu kaliteli ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.