sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Dondurma Makineleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
72 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Dondurma Makinesi Modelleri

Yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan dondurmayı en güzel şekilde hazırlamak için ihtiyacınız olan dondurma makinesi modelleri cafemarkt.com'da sizi bekliyor. En kaliteli mutfak cihazları nerede satılır diye düşünmenize gerek yok. İsteğe göre soft dondurma, tava dondurma, dondurulmuş yoğurt gibi ürünleri yapan dondurma makinesi, kolaylıkla açılıp temizlenebilen bir sisteme sahiptir.

Büyük çapta çalışan firmalar için üretilmiş olan sanayi tipi dondurma makinesi de zamandan tasarruf ettiği gibi iş gücünden de kazanç sağlamaktadır. Hızlı ve kolay şekilde yumuşak dondurma, gelato, sorbe ya da normal dondurma yapan dondurma makinesi, hava soğutmalı yapısı ile ürünü uzun süre muhafaza etmektedir. Ticari işletmeler için büyük kolaylıklar sağlayan sert dondurma makinesi, geniş hazneye ve daha fazla üretim kapasitesine sahiptir.

Dondurma Makinesi Fiyatları

Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan dondurma cihazları farklı özellikler ve tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Set üstü ürünleri seçerek mekândan kazanabilir veya kollu ürünlerle hareket edebilme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Arıza göstergesi gibi özelliklerle de pratiklik elde edersiniz.

Mutfak cihazları içinde en çok tavsiye edilen Öztiryakiler, Ugolini gibi markaların dondurma makinesi fiyatları, modellerin boyutlarına ve özelliklerine göre değişmektedir. Farklı özellikleri ile farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler, elektrikli ya da gazlı olarak tercih edilebilir. Kaliteli online satış ilkesine sahip cafemarkt.com'da uygun fiyata satın alabileceğiniz dondurma makineleri hem yüzünüzü güldürecek hem de bütçenizi rahatlacaktır. Farklı renk ve desenlere sahip ürünler arasından mutfağınızın stiline uyum sağlayacak tercihler yapabilirsiniz.

Dondurma Makinesi

Dondurma makinesi gerek büyük hacimli cafe, restoran, otel gibi işletmelerde gerekse profesyonel ev tipi mutfaklar için misafirlerimizle keyifli bir zaman geçirmemize olanak sağlar. En iyi dondurma tarifi ile maraş dondurması lezzetinde dondurmalar hazırlayabilirsiniz. Dondurma yapımında kullanılan soft dondurma makinesi ve tava dondurma makinesi seçenekleri ev tipi dondurma makinesi olarak kullanılmamaktadır. Sizde evde dondurma nasıl yapılır? sorusunu soruyorsanız sitemiz üzerinden dondurma makinesi fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Sitemizde bulabileceğiniz ticari ve profesyonel ev tipi dondurma makinesi markaları Kiwi, Tefal, Arçelik, Tchibo, Breville, Cuisinart, Nemox, Mixkap, Öztiryakiler, Crystal, Remta, Sage, Ugoilini, Taylor, WMF'dir. Ayrıca sitemiz üzerinden dondurma tozu çeşitlerini de en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Dondurmalar, genelde yaz ayları ile özdeşleşmiş bir ürün olsa da her zaman tüketilme potansiyeli olan ürünlerdir. Birçok farklı çeşide sahip olan dondurmalar arasından gerçek süt ve gerçek meyveler ile yapılmış olanını bulmak ise maalesef çok zor. Birçok dondurmanın içi katkı maddeler ve koruyucularla dolu. İçinde ne olduğunu bildiğiniz dondurmaları evde, zahmetsizce yapmak ise gelato dondurma makinesi gibi ürünlerle oldukça kolay.

Dondurma makineleri, kişisel tüketim amacıyla az miktarda dondurma üretmeye yarayan makinelerdir.  Pastanelerde, dondurmacılarda gördüğümüz kolla döndürülen büyük makineler gibi değildir. Ev tipi dondurma makinesi yalnızca elektrikle çalışan, düşük kapasitede üretim gerçekleştiren ürünlerdir. Soft dondurma makinesi ticari amaçlarla kullanılmaktadır.

Düşük üretim kapasiteleri ve çalışma hızlarının düşük olması ticari amaçlarla kullanılmasına el vermemektedir. Fakat daha büyük ve endüstriyel amaçlarla üretilmiş makinelerde bulunmaktadır.
Eğer endüstriyel amaçlarla kullanacaksanız, amacınıza uygun ürünlere göz atmanızda fayda var.

Dondurma makineleri ile evde dondurma yapmak aslına baktığımız zaman çok kolay bir iş. Fakat malzemeler konusunda biraz dikkatli davranmak gerekiyor. Eğer malzeme oranını bilmiyorsanız, birisinden yardım alabilirsiniz. Daha sonra damak tadınıza göre malzeme oranlarını değiştirerek istediğiniz tadı yakalayabilirsiniz.

Öte yandan evde dondurma yapma makinesi en büyük avantaj olarak, başta da bahsettiğimiz gibi, katkısız ve doğal ürünler elde etme fırsatını kullanıcılarına sunuyor. Dondurma çeşitlerinde kullanılabilen kalitesiz şeker, sahte sütler gibi ürünler sağlık açısından oldukça olumsuz etkilere sahiptir. İşte bu yüzden doğal, katkısız ürünleri tüketmek sağlık açısından faydalı olacaktır, ayrıyeten lezzet olarak da daha başarılı ürünler ortaya koyabilirsiniz. Tava dondurma makinesi gibi ürünler bu avantajları sayesinde dondurmanızı birçok kişiye tattırabilirsiniz.

Ayrıca dondurma makinelerinde yapmış olduğunuz dondurmalara çok farklı sunumlarda yapabilirsiniz. Dondurmaların üstüne ekleyebileceğiniz fıstık parçaları, fındık parçaları, çikolata sosu, çikolata parçacıkları gibi ürünlerle dondurmaların daha iyi bir görüntüye sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Diğer yandan bu gibi dokunuşlar, hazırladığınız dondurma yapımında lezzetini de arttıracaktır.
Uzun süreler boyunca evde dondurma yapıp yemeyi düşünen insanlar için evde dondurma yapmak makinesi eşsiz bir ürün niteliğinde. Uzun vadede hem daha az masraf yapmanızı sağlayacak hem de çok daha kaliteli dondurmalar yapmanızı sağlayacaktır. Zamanla malzeme konusu ayarında profesyonelleşerek, tam anlamıyla damak zevkinize hitap eden ürünleri yapar hale gelebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, ürün kataloğunda ya da kullanma kılavuzunda aksi belirtilmediği müddetçe frozen yapma makinesi olarak da kullanılabiliyor.

En Ucuz Ev Tipi Dondurma Makinesi Fiyatları

Ev tipi dondurma makinelerinin fiyatlarına baktığımızda gayet makul fiyatlarla karşılaşıyoruz. Kendinize, çocuklarınıza, ailenize ya da misafirlerinize dondurma yapma fırsatı sunan bu ürünler, uzun vadede kar etmenizi sağlayacaktır. Çünkü evde üreteceğiniz dondurma, dışarıdan satın alacaklarınıza göre çok daha düşük fiyatlara mal olacaktır. Bu kategoride en ucuz fiyatlarla sunulan dondurma makinelerini inceleyebilirsiniz.

Öte yandan ev tipi bir makineden ziyade ticari amaçlarla kullanacağınız bir dondurma makinesi arıyorsanız sanayi tipi dondurma makinelerine göz atmanız gerekiyor. Endüstriyel amaçlarla kullanılmakta olan bu makineler ev tipi dondurma makinelerine kıyasla çok daha büyüktür. Üretim kapasiteleri daha fazla olan bu ürünleri, soft dondurma makinesi ya da frozen yoğurt makinesi olarak da bulmanız mümkündür.
Evde kolay bir şekilde dondurma yapmak için almak istediğiniz dondurma makinelerine ya da işletmelerinizde ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel dondurma makinelerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan birbirinden farklı özelliklere sahip dondurma makinesi modellerini kaliteli en ucuz fiyatlara ve taksitli satın alma imkanı hemen sipariş verebilirsiniz. İnternetten bulacağınız dondurma tarifi çeşitleri ile de damak tadınıza göre lezzet yakalamak parmaklarınızın ucunda olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.