sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Bulaşık Makineleri

1 2 3
Öztiryakiler - Öztiryakiler OBY 500 Eko Bulaşık Yıkama Makinesi
8.602,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler OBM 1000 D Bulaşık Yıkama Makinesi, Giyotin Tip
13.725,29 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zanussi - Zanussi Tezgah Altı Bulaşık Makinesi ZUC1DP
11.317,38 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zanussi - Zanussi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi ZHT8
22.115,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 1500L Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü
35.521,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 1500R Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü
35.521,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi
40.691,59 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 1500R Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü, Kurutmalı
39.905,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 1500L Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü, Kurutmalı
39.905,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 2000L Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü, Kurutmalı
45.891,14 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler 2000R Bulaşık Yıkama Makinesi, Konveyörlü, Kurutmalı
45.891,14 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi, 1000 Tabak/Saatte
9.961,98 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi, Parlatıcı Pompalı
7.891,08 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Ndustrio - Ndustrio WZ-50D Tezgahaltı Bulaşık Makinesi, 500 Tabak/Saat, Drenaj Pompalı, 59x63x82 cm
9.370,59 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Ndustrio - Ndustrio WZ-100 Giyotin Tip Bulaşık Makinesi, 100 Tabak/Saat, 63x72x152 cm
15.461,47 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Modelleri

Sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri, endüstriyel mutfaklarda işlerin seri olmasına yardımcı olması bakımından çeşitli özellikler ile donatılmaktadır. Bulaşık makinesi modellerinin en belirgin yapısı, paslanmaz çelik gövdeye sahip olmalarıdır. Böylece uzun ömürlü bir performans sağlamaktadır. Sanayi tipi bulaşık makinelerinin içerisinde, konveyörlü ve kurutma özelliğine sahip modelleri de görebilirsiniz. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden olan bulaşık makinesi modelleri içerisinde farklı kapasiteye sahip olan tasarımları da görebilirsiniz. Kurutma fonksiyonuna sahip olan sanayi tipi bulaşık makinesi çeşitleri, güçlü fan yapıları ile hızlı ve kusursuz bir iş çıkarmaktadır. Peki bu alanda adını kalitesi ile duyuran; Öztiryakiler, İnoksan, Ndustrio, Zanussi, Empero, Electrolux gibi markaların ürünleri nerede satılır? Cafemarkt, sizleri çeşitli markaların ürünleri ile buluşturmaktadır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Fiyatları

Online satış hizmeti sunan cafemarkt.com, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bulaşık makinesi çeşitlerini inceleyip farklı modelleri karşılaştırabileceğiniz bir ortamdır. Ürün grubu içerisinde uygun fiyatlara sahip olan ve endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden olan Öztiryakiler, İnoksan, Ndustrio, Zanussi, Empero, Electrolux gibi markaları da bulabilirsiniz. Tüm bu markaların ürünlerini online olarak değerlendirebilir ve bütçenizi yormayacak fiyatlar ile ürünü satın alabilirsiniz. Kararsız kaldığınız ürünler hakkında ise kullanıcı tavsiyelerini okuyabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile satışa sunulan bulaşık makinesi zengin özellikleri ile olduğu kadar tasarımları ile de farklılık göstermektedir. Ürünler enerji bakımından olduğu kadar su ve deterjan bakımından da tasarruf sağlayarak yıkama yapmaktadır. Ürün grubu içerisinde saatte 500 tabağa kadar yıkama yapan seçeneklerden kazan yıkama makinesine kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinaları

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Endüstriyel bulaşık makinesi alırken ilk önce kapasite seçimi yapmamız gerekiyor. Set altı bulaşık makinaları saatte 500 Tabağa kadar, Giyotin tip bulaşık makinaları saatte 1000 tabağa kadar. Konveyörlü endüstriyel bulaşık makinaları ise saatte 2000 tabağa kadar yıkama yapabilmektedir. Ortalama 3,5 dakikada bir basket dolusu bulaşığınız yıkanmış, durulanmış ve tekrar servise hazır hale gelmiş olur. Uygun kapasitedeki bulaşık makinesini seçtikten sonra özellikle set altı modellerde karşımıza çıkan soru hangi pompalara sahip makineyi almamız gerektiğidir. Öztiryakiler bulaşık makinalarında tüm set altı modellerde parlatıcı pompası standart olarak bulunmaktadır. Parlatıcı pompası bidondan parlatıcınızı uygun dozlarda çekmeye yarar. Deterjan pompası ise bidondan uygun dozlarda deterjan çekmeye yarar. Şayet deterjan pompalı br model seçmezseniz ve deterjan kullanmak isterseniz daha sonra ek bir masraf çıkacaktır. Durulama pompası su basıncının düşük olduğu binalarda tercih edilmelidir. Durulama pompalı modeller su basıncını olması gereken değere kendisi yükseltir. Tahliye (Drenaj) pompası tercihi önemlidir. Şayet elektrikli bulaşık makinasının gideri yer seviyesinden yüksekte ise ya giderinizi yer seviyesine tadilat yaparak indirmelisiniz yada tahliye pompalı bir model seçerek cihazınızın içindeki kirli suyun otomatik olarak atılmasını sağlamalısınız. Endüstriyel bulaşık makinaları hakkında daha detaylı bilgi için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Endüstriyel bulaşık makineleri, endüstriyel mutfaklarda hem hijyen için hem de iş akışının seri bir şekilde devamı için gerekliliktir. Endüstriyel bulaşık makineleri, üstün performasları ile birkaç dakika içerisinde birden fazla sepet bulaşığı yıkayacak kalitede üretilirler. Cafemarkt Öztiryakiler ana bayisidir ve Öztiryakiler endüstriyel bulaşık makinesi satışı yapmaktadır. Endüstriyel bulaşık makinelerini www.cafemarkt.com üzerinden satın alabilir ya da İstanbul Eminönü'nde bulunan mağazamızdan gelerek satın alabilirsiniz. Cafemarkt olarak Öztiryakiler konveyörlü bulaşık makinesi, Öztiryakiler Giyotin bulaşık makinesi, Öztiryakiler tezgah altı bulaşık makinesi, Öztiryakiler tezgah üstü bulaşık makinesi satışı yapmaktadır. Sanayi bulaşık makineleri güçlü motorlara ve işletmeni hizmet verdiği kişi sayısına göre faklı büyüklüklerde ve farklı tiplerde üretilirler.

Endüstriyel Bulaşık Makineleri Fiyatları, Cafemarkt piyasa genelinde bulunması güç endüstriyel bulaşık makinesi fiyatlarına sahiptir. Cafemarkt, Öztiryakiler endüstriyel mutfak markasının ana bayisi olması sebebiyle, iskontolu fiyat sunabilmektedir. Cafemarkt müşteri memnuniyetini esas aldığından müşterilerine endüstriyel bulaşık makinelerini yüksek iskontolu fiyatlar ile sunar. Sanayi tipi bulaşık makineleri için endüstriyel mutfak satın alma yetkililerinin uzman ekbimize 0212 514 51 21 nolu telefon ile yada info@www.cafemarkt.com adresinden danışarak fiyat teklifi ve detaylı bilgi almasını rica ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.