sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Waffle Makineleri

1 2
Silver - Silver Kare Model Waffle Makinesi, Çiftli
1.162,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Waring - Waring WW 200 E Belçika Waffle Makinesi, Çiftli Waring - Waring WW 200 E Belçika Waffle Makinesi, Çiftli (1)
4.417,91 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Çiftli, Kalpli, 50'li, Elektrikli Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Çiftli, Kalpli, 50'li, Elektrikli (1)
1.249,41 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Kalpli, 25'li, Elektrikli Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Kalpli, 25'li, Elektrikli (1)
645,53 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Çiftli, Yuvarlak, 50'li, Elektrikli Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Çiftli, Yuvarlak, 50'li, Elektrikli (1)
1.249,41 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Yuvarlak, 25'li, Elektrikli Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Yuvarlak, 25'li, Elektrikli (1)
645,53 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Kapaklı, Yuvarlak, 25'li, Elektrikli Remta - Remta Bubble Waffle Makinesi, Kapaklı, Yuvarlak, 25'li, Elektrikli (1)
832,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Kare Model Waffle Makinesi, İkili
1.608,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Çam Model Waffle Makinesi, İkili
3.119,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Yonca Model Waffle Makinesi, Tekli
1.705,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
İnoksan - İnoksan Yonca Model Waffle Makinesi, İkili
3.216,61 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Atalay - Atalay Yonca Waffle Makinesi, Tekli, Elektrikli
1.674,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Atalay - Atalay Kare Waffle Makinesi, Çiftli, Elektrikli
2.534,81 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Atalay - Atalay Kare Waffle Makinesi, Tekli, Elektrikli
1.425,83 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta 6'lı Çubuk Waffle Makinesi
1.180,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Çiçek Model Waffle Makinesi, 21 cm
1.749,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Silver - Silver Kare+Çiçek Model Waffle Makinesi, Çiftli
1.162,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Silver - Silver Kare Model Waffle Makinesi, Tekli
690,30 TL KDV Dahil
651,95 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Silver - Silver Çubuklu Model Waffle Makinesi, Tekli
908,60 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Waffle Makinesi Modelleri

Waffle, her yaştan insanın son zamanlarda severek tükettiği tatlıların başında geliyor. Profesyonel mutfaklarınız için özel olarak tasarlanan waffle makinesi modelleri ile birbirinden lezzetli waffle çeşitleri hazırlayabilirsiniz. Restoran veya cafe için tercih edeceğiniz endüstriyel waffle makinesi ile kısa zamanda birden çok waffle yapabilirsiniz. Waffle makinelerinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Waffle makinelerinin fiyatları ise özelliklerine, yüzey şekillerine ve renklerine göre farklılıklar göstermektedir. Eşit ısı dağılımı sayesinde her defasında aynı lezzeti yakalamanızı sağlayan waffle makinesi "nerede satılır?” Cevabı burada. İşletmelerinizin tüm mutfak ekipmanlarını satın alabileceğiniz cafemarkt.com’da yer alan waffle makineleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Cafemarkt.com’da Öztiryakiler, Rommelsbacher ve Atalay markalarının sanayi tipi waffle makinesi çeşitlerini bulmak mümkün.

Waffle Makinesi Fiyatları

Çilekli, muzlu, çikolatalı ya da fıstıklı… Waffle makineleri ile çıtır çıtır wafflelar yapmak artık çok kolay. Büyük veya küçük işletmelerinizde kullanmak üzere tercih edeceğiniz waffle makinelerinin özellikleri değişiklik göstermektedir. Remta ve Silver markalarının çiçek ve çubuk şeklinde waffle hazırlayabileceğiniz makine modelleri bulunmaktadır. Bu makinelerin pişirme yüzeyleri döküm, çelik veya teflon gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Hazırladığınız waffle hamuru kesinlikle makineye yapışmaz. Temizlenmesi oldukça kolaydır. Tek veya çift pişirme bölmelerine sahip waffle makinelerini online satış avantajları ile cafemarkt.com’dan satın alabilirsiniz. Kalabalık gruplar için waffle hazırlayacağınız durumlarda çift pişirme bölmesine sahip waffle makinelerini tercih edebilirsiniz. Cafemarkt.com’da satışa sunulan waffle makineleri profesyonel mutfaklar için özellikle tavsiye edilen ürünlerdir. Piyasadaki en uygun waffle makinesi fiyatlarını cafemarkt.com'da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.