sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Gıda Kurutma Makineleri

Sedona - Sedona Express SD-P6780-F Meyve ve Sebze Kurutma Makinesi, 11 Tepsi Kapasiteli Sedona - Sedona Express SD-P6780-F Meyve ve Sebze Kurutma Makinesi, 11 Tepsi Kapasiteli (1)
5.630,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Sedona - Sedona Express Yapışmayan PTFE Kurutma Tepsi Örtüsü, 3’lü Paket
270,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Excalibur - Excalibur PRO EXC10EL Gıda Kurutma Makinesi, 10 Tepsili Excalibur - Excalibur PRO EXC10EL Gıda Kurutma Makinesi, 10 Tepsili (1)
19.302,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 9 Tepsili Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 9 Tepsili (1)
7.164,11 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 4 Tepsili Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 4 Tepsili (1)
4.096,24 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 5 Tepsili Excalibur - Excalibur Gıda Kurutma Makinesi, 5 Tepsili (1)
6.619,80 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Gıda Kurutma Makinesi Modelleri

Gıda kurutma makinesi modelleri, gıdalardan ısıl enerji yardımı ile sıvı maddelerin çıkarılmasına yardımcı olur. Profesyonel mutfakların kurtarıcısı olan gıda kurutma makinesi, farklı ebatlar ile üretilmektedir. Bu sayede yüklü miktarda gıdanın tek işlem ile kurutulması söz konusu olur. Özellikle tepsili meyve sebze kurutma makinesi ile aynı anda farklı gruptaki ürünler kurutulabilir. Peki endüstriyel meyve kurutma makinesi nerede satılır? Profesyonel mutfakların ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet sunmakta olan cafemarkt.com üzerinden farklı ebatlara ve özelliklere sahip olan kurutma makinelerini inceleyebilirsiniz. Ürün grubu içerisinde Excalibur dehydrator gibi bu alanda yaptığı üretimlerin kalitesi ile kendini ispatlamış olan markaları bulabilirsiniz. Cafemarkt ile siz de kaliteli ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarın.

Gıda Kurutma Makinesi Fiyatları

Kuru gıda makinesi modelleri, tercih edeceğiniz özelliklere ya da ürün alma kapasitesine bağlı olarak farklı fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Siz de gıda kurutma makinesi çeşitleri içerisinden işletmenizin ihtiyacı olan bir seçeneği inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Cafemarkt.com gıda kurutma makinesi fiyatlarını en uygun ödeme olanakları ile temin etmenize yardımcı olur. Sitenin online satış hizmeti sayesinde sipariş ettiğiniz ürün kısa süre içerisinde elinizde ulaşır. Satın almayı düşündüğünüz ürün hakkında, dilerseniz kullanıcı tavsiyelerini de okuyabilirsiniz. Excalibur gıda kurutma makinesi; 4, 5 ve 9 tepsili seçenekler sunuyor. Bu ürünlerde ayarlanabilir termostat özelliği bulunuyor. Excalibur ve daha fazlası için ürün grubunu inceleyerek en iyi alternatifi belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.