sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Sedona Classic SD-P9000-F Meyve ve Sebze Kurutma Makinesi, 9 Tepsi Kapasiteli

Sedona® Classic, 9 tepsili kurutucu sağlıklı yaşamı bir hayat biçimi edinmiş kişileri düşünerek tasarlanmıştır. Çığır açan özellikleri ile ısı değerini ayarlayarak tüm meyve ve sebzelerin en yüksek kalite ile besin değerini muhafaza eder. Bu sayede müthiş bir tat, renk ve koku elde edebilirsiniz.
Kolay dijital ekran ve kontrol paneli ile Sedona® Classic'in kullanımı son derece basittir. Çalışma sırasında sessizlik içinde kurutma bölmesindeki ısıtılmış havayı eşit ve doğru bir şekilde dağıtır.
Kolay Kullanımlı Dijital Kontrol ve EkranÇiğ yiyeceklerin aşırı ısınmasını engelleyen Aşırı Isınma ÖnleyiciÇift Fan TeknolojisiBPA içermeyen tepsilerGıda ile temas eden parçalar da renklendirici kimyasal kullanılmamıştırKaranlık da kolaylık sağlayacak LED Işıklı EkranOtomatik Duraklatma özelliği ile kapı açılıp kapandığında otomatik olarak duraklar ve devam eder.


Dijital Kontrol ve Ekran
Sedona® Classic kurutucunun ön tarafında bulunan LED Işıklı ekranı ve cam paneli kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için özenle tasarlanmıştır. Karanlık ortamda kolaylık sağlar. Bu panel sayesinde sıcaklığı ve zamanı kolayca kontrol edebilirsiniz.


Çift Fan Teknolojisi
Sedona® Classic kurutucu Çift Fan Teknolojisi sayesinde sessiz çalışma, verimli enerji tüketimi sağlamakla beraber, tüm tepsilerde dengeli hava akışını da oluşturur.Çift Fan Teknolojisi, iki adet 300 watt'lık bilgisayar kontrollü fandan oluşmaktadır. Bu kontrol, iki fanı aynı anda iki kurutma bölmesinde birlikte veya birbirinden bağımsız olarak tek bölmede çalıştırmanıza olanak tanır. Çift Fan Teknolojisi ile iki ayrı kurutma bölgesinde ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Sedona®'nın 600 watt veya 300 watt güçte çalışmasını sağlar.


Aşırı Isınma Önleyici Özelliği ile Besinleri Korur
Sedona® Classic kurutucu Aşırı Isınma Önleyici özelliği sayesinde enzimleri bozulmadan korur. Bunu ortalama sıcaklık yerine maksimum sıcaklığa ayarlamanıza izin vererek sağlar. Sıcaklık asla ayarın üzerine çıkmaz, böylece çiğ yiyeceklerin aşırı ısınmasını da önler. Her kurutma bölmesinde ayrı bir ısı sensörü bulunur. Bu sensör her bağımsız fanlı ısıtıcı setinin mevcut sıcaklığını izleyerek kurutma işleminin verimliliğini ve genel kalitesini iyileştirir.


Temizlik ve Kullanım Önerileri
Ürününüzü suyla temizlemenizi önermiyoruz. Temizlemek için nemli bir havlu kullanın. Kurutucunuzu asla banyo gibi nemli bir odada kullanmayın.Kurutucunuz çalışırken havalandırma deliklerini kapatmayın ve 80°C üzerindeki yüksek sıcaklıklara maruz bırakmayın..Kurutulmuş işlemi bitmiş gıdaları Sedona'da da saklamayın, hemen çıkarın.

Teknik Özellikler

  • Kontrol Paneli: Dijital Ekran
  • Ölçüler: 43,1 cm x 50,2cm x 36,3 cm
  • Enerji Tüketimi: 300/600 watt
  • Voltaj Aralığı: 220-240 V
  • Tepsi Sayısı: 9 (BPA’sız plastik)
  • Isı Aralığı: 30-68 ºC
  • Fan Adeti: 2
  • Tepsi Ölçüleri: 38,7cm x 63,5 x 33 cm
  • Koli Ölçüsü: 58,6 cm x 50,8 cm x 41,9 cm
  • Ürün Ağırlığı: 10,6 kg
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürün Videosu

Sedona Classic SD-P9000-F Meyve ve Sebze Kurutma Makinesi, 9 Tepsi Kapasiteli

Ürün Kodu : 223.SD.P9000.F
Fiyat(%20 KDV Dahil)
25.145,00 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
20.954,17 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.