sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Rastgele
 • Puana Göre

Amerikan Servisler

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
69 ürün görüntüleniyor.
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
 • Aynı Gün Kargo
 • Aynı Gün Kargo
 • Aynı Gün Kargo
 • Aynı Gün Kargo
 • Aynı Gün Kargo
1 2

Amerikan Servis

Müşterisine değer veren ve sunumlarında her zaman kaliteye özen gösteren bir restoran işletmesinin masa üstü ekipmanları konusunda da özenli davranması önemlidir. Bu açıdan modern bir restoran işletmesinde Amerikan servis gibi önemli bir servis ürünü kullanımı tercih edilebilir. İşte bu açıdan da aradığınız Amerikan servis kağıdı gibi ürünlerde en doğru yerde olduğunuzu bilebilirsiniz. 
Aslında ilk dönemlerde ev hayatı içerisinde yemek servisi için yemek masası ve yemek odalarında kullanılan bu servisler, sonraki dönemlerde restoranlarda klasik bir ürün haline gelmiştir. Çünkü plastik Amerikan servis tarzında üretilen bu ürünler veya farklı malzemeler ile üretilen servisler yıkanıp kurutularak, tekrar tekrar kullanma avantajı sağlamaktadır. 
Kategori kapsamında da görebileceğiniz şekilde farklı malzemeler ile üretilmiş Amerikan servis takımı ürünleri yine farklı boyutlar ve geometrik özelliklerdedir. Bu bağlamda da seçtiğiniz ürünler renk açısından da birçok farklı seçenek oluştururken, kimi zaman siyah kimi zaman kırmızı veya beyaz gibi bir ürün seçimi gerçekleştirme şansınız yer almaktadır. 
Servis seçimleri gerçekleştirilirken genellikle en çok göz önünde bulundurulan noktalardan birisi restoran içerisinde kullanılan mobilyalardır. Kullanılan masanın kare veya daire şeklinde olması gibi bir duruma bağlı olarak da kimi zaman kare Amerikan servis seçimi gerçekleştirilmesi gerekebilir. Ama çoğu zaman tercih edilen servis ürünleri dikdörtgen şekle sahip olarak daha doğru bir kullanım oluşturmaktadır. Hatta bu konuda sunulan ürünleri incelediğinizde genellikle 30x40 santimetre gibi bir boyuta sahip oldukları görülebilir. 
Bugün küçük veya büyük bütün restoran işletmelerinde tabak altı servis kullanımı için özellikle dayanıklı ve kolay temizlenir malzemelere özen gösterilmektedir. Bu nedenle yeniden kullanma avantajı sağlayacak şekilde servis talep eden kişiler tavsiye niteliğinde sunulan bambu veya deri gibi ürünleri seçmektedir. Keza bu konuda da istenilen şekilde yuvarlak servis ürünleri temin etmek de mümkün olmaktadır. 

Amerikan Servis Çeşitleri

Aslında bahsedildiği şekilde geometrik olarak veya malzeme olarak Amerikan servis modelleri birçok değişik şekilde ön plana çıkmaktadır. Yani kare, dikdörtgen veya yuvarlak Amerikan servis olarak seçebileceğiniz bu servislerde öncelikli olarak malzeme seçimine özen gösterebilirsiniz. Çünkü bu açıdan genellikle hasır Amerikan servis gibi ürünler en dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler olarak görülmektedir. 
Bazı işletmeler çok daha lüks bir yapıya sahip olarak daha hassas seçimler yaparken, bambu Amerikan servis seçimleri de yapabilmektedir. Tam tersi olarak düşük bütçeli ve daha fazla halka hitap eden esnaf işletmeleri gibi noktalarda da plastik Amerikan servis kullanımları görülmektedir. Aslında ürün her ne olursa olsun en önemli avantajı kolaylıkla yıkanması, silinmesi ve temizlenerek tekrar kullanılabilir olmasıdır. 
Günümüzde propilen gibi malzemelerden üretilmiş pvc Amerikan servis ürünleri de daha pratik ve geçerli bir seçim olarak kabul edilmektedir. Aslında ürünler ev sahipleri tarafından yemek masası takımlarında servis için kullanılan Amerikan servis supla benzeri bir yapıya sahip olarak da farklılık oluşturmaktadır. 
Yapacağınız seçimlerde en önemli ayrıntılardan birisi keçe Amerikan servis gibi bir seçim yaptığınızda renk, model ve desen seçimlerine dikkat etmenizdir. Kategori altında tek renk, yemek görselleri bulunan veya tablo gibi keyifli görsellikler sağlayan ürünlerde doğru Amerikan servis ölçüleri ile istediğiniz kaliteye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Amerikan Servisi Modelleri

Amerikan servisler masalara dekoratif bir görünüm katarken hijyenik bir ortam sağlanmasına da yardımcı olur. Daha pratik ve çağdaş sofralara sahip olmanızı sağlayan bu ürünler sayesinde yemek masası hazırlarken zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilirsiniz. Yemek masalarınızın şık görünümünü tamamlayan bir parça olan Amerikan servisler farklı modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Günün her saatinde kolaylıkla kullanabileceğiniz pvc, plastik gibi modellerin yanı sıra akşam yemeklerinize şıklık katacak deri, ahşap, hasır gibi amerikan servis modelleri de mevcuttur. Pvc servis çeşitleri günümüzde işletme ve endüstriyel mutfakların en çok tercih ettiği modellerdendir. Eğer eviniz ya da profesyonel mutfağınız için Amerikan servisi modelleri arayışı içindeyseniz ve nerede satılır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Siz de tarzınıza ve mutfağınıza en uygun modeli Cafemarkt.com' dan bulup kolaylıkla alabilirsiniz.

En Ucuz Amerikan Servisi Fiyatları

Mutfağınızda hijyeni ve pratikliği aynı anda yakalamanızı sağlayan Amerikan servislerin bir diğer özelliği de ekonomik fiyatlı oluşlarıdır. Sadece masayı temiz tutma amacıyla kullanacağınız sade modellerin dışında, masanızdaki kıymetli aksesuarların yerine de kullanabileceğiniz şık tasarımlı Amerikan servislerden istediğinizi online satış kolaylığı ile Cafemarkt.com'dan satın alabilirsiniz. Büyük yemek davetleri verirken en büyük korkularınızdan birisi olan kıymetli masa örtünüzün başına gelebilecek aksilikleri düşünmenize artık gerek yok. Amerikan servisler ile masanızda şıklığı sağlarken kirlenme derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Lüks mutfakların tavsiye ettiği çeşitlerden siz de mutfağınıza en uygun olanı onlarca çeşit arasından seçerek siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için online destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Amerikan Servis Fiyatları

Kategori sayesinde seçebileceğiniz farklı ölçüler olarak 30x40 santimetre, 30x45 santimetre veya daha spesifik boyutlardaki tekli ya da takım servis ürünleri farklı marka ve modellerde de sunulmaktadır. Bu nedenle Amerikan servis fiyatları açısından sayfamızda sunulan Bambum, Gurmeaid ve Zicco gibi markaları göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Markalar sizlere en iyi malzemenin en iyi tasarım ile sunulması açısından da en ucuz rakamları bu kategoride sunmaktadır. Bu bağlamda işletmeniz için gereken rakamlar ve adetler ile en uygun ürünleri tercih ederek, paketler halinde veya toplu şekilde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.