sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Kişisel Hijyen

AYNI GÜN KARGO Öztiryakiler - Öztiryakiler Foam Hand Eco Köpük El Yıkama Maddesi, 5 L
46,52 TL KDV Dahil
37,22 TL KDV Dahil
AYNI GÜN KARGO Öztiryakiler - Öztiryakiler Liquid Hand Eco Sıvı El Temizleme Maddesi, 20 L, Pembe
146,32 TL KDV Dahil
118,42 TL KDV Dahil
AYNI GÜN KARGO Öztiryakiler - Öztiryakiler Liquid Hand Sıvıl Yıkama Maddesi, 20 L, Mavi
275,79 TL KDV Dahil
220,63 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Yüz Koruyucu Siperlik, Turuncu Bandlı Cafemarkt - Cafemarkt Yüz Koruyucu Siperlik, Turuncu Bandlı (1)
10,50 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Yüz Koruyucu Siperlik, Siyah Bandlı Cafemarkt - Cafemarkt Yüz Koruyucu Siperlik, Siyah Bandlı (1)
8,50 TL KDV Dahil
Dr.Lory - Dr.Lory El ve Cilt Dezenfektanı, 5 L
141,60 TL KDV Dahil
Dr.Lory - Dr.Lory El ve Cilt Dezenfektanı, 1 L
35,40 TL KDV Dahil
Maratem - Maratem M107 Köpük El Yıkama Ürünü, 5 L
105,71 TL KDV Dahil
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürün Çeşitleri

Mutfak çalışanlarının kişisel hijyene önem vermeleri yaptıkları işin ilk kuralıdır. Gıda hazırlama sırasında, gıdaların yeteri kadar hijyenik olduğundan bahsedilmesi için, kullanılan malzemelerin temizliği kadar mutfak personelinin de hijyene dikkat etmesi önem taşır. Özellikle pişmemiş gıdalar ile temas eden kişilerin bu noktaya daha fazla özen göstermesi gerekir. Mutfak profesyonelleri için tam hijyen sağlayan bu ürünler ile temizlik sorunu kolay bir şekilde çözülebilir. Kişisel temizlik ve hijyen ürün çeşitleri nerede satılır diye merak ediyorsanız, Cafemarkt.com'dan tam temizlik sağlamak amacıyla bulunan ürünler arasından inceleme yapabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik hijyen ürünlerinden kullanım alanınıza en uygun olanını seçerek mutfaklarınızda kusursuz bir temizliğe doğru adım atabilirsiniz.

Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürün Fiyatları

Kişisel temizlik malzemeleri arasında, farklı baz malzemelerden üretilen ve her biri farklı kullanım özelliklerine sahip çeşitli ürünler bulunur. Alkol bazlı temizlik malzemeleri tercih edilebileceği gibi, sıvı formlar veya köpük formlar arasından da seçim yapılabilir. Kremli olan sabunlar, hassas ciltlerin yıkamalardan az etkilenmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Bütün bu malzemeler antibakteriyel özellik gösteren ürünlerdir. Mutfak giriş ve çıkışlarında, çalışma aralarında rahatlıkla kullanılabilirler. Aynı zamanda ürünlerin bir kısmı farklı modellerdeki sabun dispanserlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Profesyonel kullanım amacıyla hazırlanan bu ürünleri online satış ve uygun fiyat güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz. Cafemarkt.com, şeflerin en çok kullandığı ve tavsiye ettiği markaların ürünlerini bünyesinde barındırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.