sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Bar Blenderlar

GTech - GTech Profesyonel Bar Blender, 1500 W, 2 L, Kırmızı GTech - GTech Profesyonel Bar Blender, 1500 W, 2 L, Kırmızı (1)
1.881,54 TL KDV Dahil
1.516,39 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Classic 575 Blender, 3 Beygir, 2+2 Programlı, 1560 W Blendtec - Blendtec Classic 575 Blender, 3 Beygir, 2+2 Programlı, 1560 W (1)
6.000,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO GTech - GTech Profesyonel Bar Blender, 1500 W, 2 L, Siyah
1.881,54 TL KDV Dahil
1.516,39 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Hamilton Beach - Hamilton Beach HBB908 Bar Blender, 400 W Hamilton Beach - Hamilton Beach HBB908 Bar Blender, 400 W (1)
1.779,53 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Drink Machine Two Speed Bar Blender, 1200 W Vitamix - Vitamix Drink Machine Two Speed Bar Blender, 1200 W (1)
4.881,49 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Vita-Prep 3 Profesyonel Mutfak ve Chef Blender, 1200 W Vitamix - Vitamix Vita-Prep 3 Profesyonel Mutfak ve Chef Blender, 1200 W (1)
7.123,47 TL KDV Dahil
6.455,90 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
By Kitchen - By Kitchen Vortex Profesyonel Bar Blender, 2200 W
2.277,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Hamilton Beach - Hamilton Beach HBB250 Bar Blender, 450 W
3.255,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
GTech - GTech Premium Bar Blender, 1680 W, 2.5 L, Kırmızı
2.511,52 TL KDV Dahil
2.416,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
GTech - GTech Premium Bar Blender, 1680 W, 2.5 L, Siyah
2.511,52 TL KDV Dahil
2.416,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
By Kitchen - By Kitchen Vortex Bar Blender, 1500 W
1.365,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tribest - Tribest DPS-1050-F Dynapro Commercial Vakumlu Blender, 1865 W Tribest - Tribest DPS-1050-F Dynapro Commercial Vakumlu Blender, 1865 W (1)
4.215,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tribest - Tribest PBG-5001 Personal Vakumlu Blender, Cam Sürahili, 500 W Tribest - Tribest PBG-5001 Personal Vakumlu Blender, Cam Sürahili, 500 W (1)
2.485,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Drink Machine Advance Bar Blender, 6 Programlı, 1200 W
5.972,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Blending Station Advance Bar Blender, 1550 W Vitamix - Vitamix Blending Station Advance Bar Blender, 1550 W (1)
19.192,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Designer 625 Blender, 3 Beygir, 4 Programlı, 1560 W Blendtec - Blendtec Designer 625 Blender, 3 Beygir, 4 Programlı, 1560 W (1)
8.000,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Pro 800 Blender, 3.8 Beygir, 6 Programlı, 1800 W Blendtec - Blendtec Pro 800 Blender, 3.8 Beygir, 6 Programlı, 1800 W (1)
13.500,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Twister Hazne, 1 L
1.575,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Wildside+ Hazne, 2.6 L Blendtec - Blendtec Wildside+ Hazne, 2.6 L (1)
1.250,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
GTech - Gtech SP1180 Bar Blender, Gürültü Önleyici Kapaklı, 2.5 L, 1680 W GTech - Gtech SP1180 Bar Blender, Gürültü Önleyici Kapaklı, 2.5 L, 1680 W (1)
5.686,46 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Profesyonel Bar Blender

Profesyonel bir Bar Blender’ına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel blender commercial buz kırma özelliğiyle mutfağınızın vazgeçilmez parçası olacak. Blendtec, Breville, By Kitchen, Caso, Ceado, GTech Profesyonel blender, Hamilton Beach, KitchenAid, Ndustrio, Remta, Sage, Santos, Senox, Sirman, Tribest, Vitamix, Waring Vortex Blender ile istediğiniz karışımı, kokteyli, milkshake’i sınırsızca yapabileceksiniz.
Polikarbon hazne özelliğiyle çizilmelere karşı koruna bilirliği olan bu Blender modelleri ile kusursuz bir karışım deneyimi yaşayacaksınız. Blendtec teknolojisi ile hiçbir mevsimin gerisinde kalmayacaksınız. Hamilton Blender'ınız ayaklarının güçlü duruşu sayesinde her zeminde rahatlıkla durabilir. Bu özelliği ile birlikte mutfakta yaşanabilecek kazaların önüne en başından geçerek güvenli bir kullanım sağlar.
Bunların yansıra yedek parça desteği ve teknik servis hizmetiyle de çok fazla tercih edilebilir olmaktadır. Profesyonel Bar Blender ile mutfağınızda bir çığır açmaya hazır olun.

Bar Blender Fiyatları

Dayanıklı Polikarbon haznesiyle çizilme ve kırılmalara karşı koruma sağlama; dayanıklı plastik ayaklarıyla zeminde güvenli tutunma sağlama, 25 saniyede ezilmiş buz parçalarıyla lezzetli kokteyller hazırlama, dayanıklı paslanmaz çelik bıçaklarıyla mükemmel karışımlar oluşturma, üst kapağında bulunan çıkarılabilir ölçme kabı sayesinde çalışma esnasında sıvı ekleme özelliği ve uygun fiyat aralıklarıyla Hamilton vazgeçilmeziniz olacak.
Smoothie yapmaya ve içmeye bayılıyor musunuz? O zaman size bu modeli kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Hemen hemen tüm teknoloji ve beyaz eşya marketlerinde Hamilton Beach Bar’ınızı bulabileceksiniz.
Satış ve satın alma işlemleri için nerede satılır kısımlarına bakmanız yeterli. Hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla Hamilton Blender'ı yaz bitmeden alın ve harika soğuk içecekler yapın.

Profesyonel Blender Seçimi & Modelleri ve Fiyatları

Profesyonel blender seçerken mutfağınızdaki yoğunluk durumuna göre tercih yapılmalıdır. Profesyonel mutfak blender seçiminde dikkat etmemiz ilk özellik blenderın güç seçimidir.
Gücü ne kadar yüksek olursa o kadar parçalama ve karıştırması hızlı ve kaliteli olur. Diğer bir seçenek buz kırıcılı olan profesyonel blenderdir. Ayrıca bir buz kırıcısı ihtiyacınız kalmaz.
Profesyonel şef blender markaları ise Vitamix, Hamilton Beach, Blendtec, Kitchenaid, Santos, Waring, Ndustrio, Johny, GT, By Kitchen, Remta profesyonel blender fiyatları piyasada bulabileceğiniz en uygun olanlardır.

Milkshake Makinesi

Yoğun ve lezzetli bir içecek olarak milkshake, özellikle meyvelerin birleşimi sayesinde kafeteryalar ve barların en çok seçilen içecekleri arasında yer almaktadır. Bu lezzetli içeceğin profesyonel bir şekilde hazırlanması için de profesyonel şekilde seçilmiş bir milkshake makinesi kullanmak gerekecektir. Bu makine, standart olarak süt ve meyve parçacıkları ve isteğe bağlı olarak çikolata ya da vanilya gibi farklı aromaların karıştırılması işlemini sağlayan bir blender olarak görülebilir. 
Bugün şehirlerde birçok farklı işletme içerisinde milkshake yapma makinesi gündelik olarak en sık kullanılan cihazlardan birisidir. Bu nedenle birçok farklı marka tarafından da yapılan üretimler yer almakla birlikte bu markalardan seçilebilecek ürünlerde Cafemarkt sayesinde bu kategori içerisinde sizlere sunulmuştur. 
Türkiye ve dünyanın her köşesine uygun fiyatlar ile satış gerçekleştiren Cafemarkt, sektörde lider bir profesyonel mutfak marketidir. Bu yapı sayesinde de bugün 300 üzerindeki markanın yaklaşık 20.000 ürününü sizlere geniş bir portföy ile sunmaya özen göstermektedir. Bahsedilen bu binlerce ürün arasında profesyonel milkshake makinesi gibi tercihler de yer almaktadır. 
Milkshake üretimi için seçebileceğiniz blender ürünleri açısından kadar kategorimiz altında Blendtec, Breville, By Kitchen, Caso, Ceado, Gtech, Hamilton Beach, Kitchenaid, Ndustrio, Remta, Sage, Santos, Senox, Sirman, Tribest, Vitamix ve Waring gibi geniş bir marka listesi yer almaktadır. Örnek olarak en çok seçilen markalardan biri olması bağlamında Kitchenaid markası sayesinde yüksek performans oluşturan ve özellikle profesyonel işletmeler için kullanılabilecek birçok farklı cihaz tercih edilebilir. Aslında yeni diğer bir tercih kapsamında da Hamilton markası ile seçimler yapılabilir. 
Geniş bir kategori içerisinde sunulan endüstriyel milkshake makinesi seçimleri sayesinde özellikle en büyük boyutlu yani en yüksek kapasiteli cihazları seçerek, ev veya işletmelerinizde kullanım sağlayabilirsiniz. Sunulan her profesyonel milkshake makinesi polikarbon veya paslanmaz çelik malzemelerin birleşimi ile değişen güç özellikleri sayesinde kullanılabilir. 

Milkshake Makinesi Modelleri

Cafemarkt olarak sizlere sunduğumuz bu kategori içerisinde yine değişen markalar sayesinde de en iyi milkshake makinesi tercihleri kolaylıkla sağlanabilir. Hatta bu konuda sadece işletmelerde kullanılacak cihazlar değil evde milkshake yapma makinesi açısından da tercihler yapılabilir. Ev için seçebileceğiniz makineler daha küçük boyutlu ve daha pratik kullanımlar ile çok keyifli içecekler elde etmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. 
İşletmelerde sahip olduğunuz mutfağın kapasitesine göre seçebileceğiniz bağlantılı, bağlantısız veya duvara monte edilebilecek ticari milkshake makinesi ürünlerinde örnek olarak Sirman gibi bir marka üzerinden seçim yapabilirsiniz. Yapacağınız bu yatırım sayesinde özellikle müşterileriniz için çok keyifli milkshake ürünlerini farklı meyveler ile dört mevsim hazırlamak mümkün olacaktır. 
Bugün özellikle gençler tarafından tercih edilen kafeterya, dondurma salonu, pastane, lokanta ve restoran gibi işletmelerde iyi bir donanım sağlamak için seçilecek endüstriyel milkshake makinesi kapsamında farklı malzemeler ile çok keyifli içecekler elde edilebilir. Bu noktada yine profesyonel platformlarda milkshake makinesi tavsiye içeriklerini incelediğinizde de kategorimiz bünyesinde sunulan 4 litreye kadar değişen hazne kapasiteleri ile birlikte Blendtec tek gibi markalar arasından seçimler yapabilirsiniz. 

Milkshake Makinesi Fiyatları

Görüldüğü üzere makinelerde markaların değişen kapasiteleri ve üretim malzemeleri ile ev kullanımı veya endüstriyel kullanım için değişen ürünler yer almaktadır. Cafemarkt sayesinde bu ürünlerde milkshake makinesi fiyatları açısından da her zaman uygun fiyatlar elde etmek mümkün olacaktır. Bu kapsamda istediğiniz makinenin tüm özelliklerini belirledikten sonra en ucuz milkshake makinesi ücretsiz kargo gibi önemli avantajlar sayesinde elde edilebilir. 
Eğer profesyonel bir platform üzerinde ev veya işletme kullanımınız için milkshake makinesi tavsiye içeriklerini incelerseniz, almanız gereken makinenin tüm özelliklerini de daha rahat belirleyebilirsiniz. Bu sayede kategorimiz içerisinde marka ve model tercihlerini sağladıktan sonra ürünleri birbirleri ile karşılaştırarak, çok daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Ardından temin ettiğiniz cihazı uzun yıllar boyunca profesyonel ve nitelikli bir şekilde ev veya işletmenizde kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.