sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Limonata Şerbet & Ayran Makineleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
131 ürün görüntüleniyor.
  • Aynı Gün Kargo
1 2 3 4 5 6 7

Limonata Makinesi

Sadece Türk kültürünün değil dünya genelindeki birçok farklı kültürün en lezzetli parçalarından biri olan limonata, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez içeceklerinden birisidir. Günümüzde ise bu içeceğin kolay bir şekilde üretilmesi, hazırlanması ve sürekli soğuk bir şekilde servise hazır tutulması için limonata makinesi kullanılabilecek en pratik cihazdır. Üstelik bu cihazın günümüzde restoranlar, kafeteryalar, büfeler, kantinler ve farklı işletmelerde yer alması büyük bir fayda sağlamaktadır. 
Genel ismi ile birlikte soğuk içecek makinesi olarak adlandırılan bu makine, klasik olarak en çok limonata için kullanılsa da kimi zaman bir karadut şerbeti veya vişne şerbeti için de kullanılabilen bir cihazdır. Farklı markalar kapsamında Empero veya Remta gibi markalar ile temin edilebilecek bu ürün Cafemarkt sayesinde yer aldığınız kategoride çok kolay bir şekilde temin edilebilir. 
Öncelikli olarak Türkiye'de sonrasında dünya genelinde on binlerce farklı ürünü yüzlerce farklı marka ile bir araya getiren Cafemarkt, sektöründe lider konumda sizlere limonata soğutucu ürünlerini de sunmayı sürdürmektedir. Bu kapsamda Braas veya Samixir gibi markalar üzerinden temin edeceğiniz soğuk içecek dispenseri kafeterya ve restoranlarda sürekli bir şekilde soğuk içecekleri muhafaza etmeniz için fayda sağlayacaktır. 
İyi ve sağlıklı çalışan bir limonata yapma makinesi doğal malzemeler ile elde ettiğiniz veya hazır mamuller sayesinde elde ettiğiniz limonatalar için sürekli servis rahatlığı ile kullanılabilir. İçeceğin soğuk bir şekilde sağlanabilmesi açısından Hosk veya Ugolini gibi markalar üzerinden elde ettiğiniz bu cihazlar, özellikle farklı cihaz kapasiteleri sayesinde tercih edilerek tüm işletmelerde yerini alabilir. Hatta farklı bir noktada bu cihazlar ayran makinesi olarak da bilhassa lokantalarda büyük bir fayda sağlamakta ve sıklıkla kullanılmaktadır. 

Limonata Şerbet & Ayran Makinesi Modelleri

Restoran veya cafelerde bulunan açık büfe bölümlerinde kullanılmaya uygun limonata şerbet & ayran makinesi modelleri, birbirinden farklı çeşitleriyle cafemarkt.com’da yer alıyor.
Limonata makinesi, şerbet makinesi ve ayran makinesinin yanı sıra, köpüklü ayran makinesi modellerini de bulabileceğiniz kategori, soğuk içecek dispenseri ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor. Samixir, Remta, Ugolini, Hosk, Empero, Bras gibi kaliteli markaların ürünleri, aynı zamanda dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanıma imkân tanıyor.
İçecek dispenseri modelleri sayesinde içeceklerinizi daima soğuk ve kullanıma hazır tutabilir, limonata makinesi ve ayran makinesi ile mükemmel lezzetler yaratabilirsiniz. Özel tasarımları sayesinde içeceklerinizi 3-4 saat soğuk tutabilirsiniz.
En kaliteli içecek dispenserleri nerede satılır diye düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz.

Limonata Makinesi Modelleri

Modern açısından bakıldığında, birbirinden farklı 6 marka ile temin edebileceğiniz bu makineler, hazne formu ve termostat gibi açılardan da birbirinden ayrılmaktadır. Aslında bu noktada kullanacağınız işletmeyi göz önünde bulundurarak, bir restoran veya bir kafeterya için değişen limonata makinesi tavsiye içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede küçük çaplı bir kafeteryada kullanılabilecek şekilde veya işlek bir okul kantininde kullanılabilecek şekilde makine seçimleri yapılabilir. 
Genellikle limonata makinesi yorumları incelendiğinde, özellikle dijital şekilde kontrol edilebilen veya mekanik kontrol sağlayan makineler hakkında yorumlar yapılmaktadır. Ayrıca makinelerde panoramik hazne bulunması veya dikdörtgen hazne bulunması, haznenin fıskiyeli karıştırıcıya sahip olması veya sadece fıskiyeli olması gibi özellikler yer almaktadır. 
Limonata Makinesi Ürün Kapasiteleri
Cafemarkt sayesinde elde edebileceğiniz limonata makinesi ürünlerinde en önemli noktalardan birisi de ürün kapasiteleri ve ürün boyutlarıdır. Bu kapsamda ürün boyutlarına bakıldığında, işletmelerde kullanılabilecek yapısına göre bu cihazlarda mini boyutlu makineler, 2 hazneli makineler veya 3 hazneli makineler gibi örnekler yer almaktadır. Hazne boyutlarında ise kapasite olarak en düşük 7 litreden başlayan hazneler bazı makinelerde 40 litre gibi büyük kapasitelere de ulaşabilmektedir. 
Malzeme kalitesi ve kullanım özellikleri açısından bakıldığında, paslanmaz çelik, elektrostatik boyalı saç ve plastik malzeme ile üretilmiş olan bu cihazlarda kullanım türü açısından da değişimler görülebilir. Yani mini model makineler veya tekli makineler ile sadece limonata ya da ayran soğutma işlemi yapılabilir. Ayrıca ikili veya üçlü hazne sahibi olan makinelerde ise bir haznede limonata bir haznede ayran gibi içecekleri karıştırma ve soğutma işlemi yapılabilir. 

Limonata Şerbet & Ayran Makinesi Fiyatları

Birbirinden kaliteli endüstriyel mutfak ürünlerini kullanıcılar ve işletmelerle buluşturan Cafemarkt.com, limonata, şerbet, ayran makinesi modelleriyle de fark yaratıyor.
Kırılmaya dayanıklı polikarbon haznesi bulunan ürünler, 6 litreye kadar içecek alabiliyor. Özel çelik musluğu sayesinde damlatmama özelliği bulunan ürünler, tasarımı sayesinde kolay kurulabilir.
İhtiyacınıza göre, buz soğutuculu, meyve suyu veya süt dispenseri de bulabileceğiniz ürün çeşitleri, birçok sektör profesyoneli tarafında da tavsiye ediliyor.
Limonata makinesi fiyatlarıyla avantaj sağlayan Cafemarkt.com, ayran makinesi fiyatlarında da oldukça ekonomik seçenekler sunuyor. Online satış güvencesiyle satın alabileceğiniz içecek dispenserlerini, en uygun fiyat ile sipariş verebilirsiniz.
Satış süreci ve sonrasında tüm sorularınız için online destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Limonata Makinesi Fiyatları

Farklı hazne kapasiteleri, farklı hazne sayıları ve kullanım özellikleriyle tercih edebileceğiniz bu cihazlarda özellikle limonata makinesi fiyatları marka ve boyut kapsamında değişiklik göstermektedir. Örnek olarak ayran makinesi fiyatları incelendiğinde, kaç hazneli bir seçim yapılmış olduğu ve kaç litrelik hazneler yer aldığı fiyatta belirleyici olmaktadır. Ancak işletmeniz için seçeceğiniz bu cihazlarda Cafemarkt sizin için en uygun fiyat garantisi ile ürün sunumu sağlamaktadır. 
Kategoride elde edebileceğiniz tüm ürünlere bakıldığında, çoğu zaman en ucuz ürünleri ücretsiz kargo gibi avantajlar ile temin etmeniz mümkündür. Yılın farklı dönemlerinde indirimli ürünler elde etmeniz vasıtasıyla bu ürünleri hızlı bir şekilde temin edebilir ve işletmenizde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.