sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Sıcak Süt Makinaları

Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 36 L, Elektrikli Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 36 L, Elektrikli (1)
1.788,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Silver - Silver Sıcak Süt Otomatı, 120 Bardak Kapasiteli, 8 L Silver - Silver Sıcak Süt Otomatı, 120 Bardak Kapasiteli, 8 L (1)
763,53 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Silver - Silver Sıcak Süt Otomatı, 160 Bardak Kapasiteli, 12 L Silver - Silver Sıcak Süt Otomatı, 160 Bardak Kapasiteli, 12 L (1)
805,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 12 L, Elektrikli Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 12 L, Elektrikli (1)
758,73 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 9 L, Elektrikli
717,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 6 L, Elektrikli Remta - Remta Sıcak Süt Makinesi, 6 L, Elektrikli (1)
656,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Sıcak Süt Makinesi Modelleri

Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlayan sıcak süt otomatları, otel ve restoran gibi büyük işletmelerin self servis kısımlarında, içeceklerine lezzet katmak için sıcak süt arayan müşterileri memnun etmek üzere dizayn edilmiştir. Süt kaynatma makinesi ile sıcak sütü uzun süre, sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Benmari sistemi ile sütü ısıtarak toplu tüketim için uygun hale getirir. Hiçbir zaman suyun buharı ile sulanmaz, gün boyu tazeliğini korur. Remta ve Silver markalarına ait endüstriyel sıcak süt makinesi modelleri, dış kaplaması krom paslanmaz çelikten üretilmiştir. Isı yalıtımlı kulplara sahip sıcak süt makinesindeki otomatik ısı kontrol sistemi sayesinde de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Süt ısıtıcıları nerede satılır? sorusunun tek cevabı Cafemarkt.com üzerinden ihtiyacınıza yönelik markalara ait süt ısıtma makinesini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sıcak Süt Makinesi Fiyatları

Müşterilerinize ikram edeceğiniz içecekleri, sütü ısıtma süresini beklemeden aynı zamanda lezzetlerinden de ödün vermeden sunmak olumlu yorumlar için oldukça etkili olacaktır. Özel tasarımıyla süt için elverişli sıcaklık ortamını oluşturarak sütünüzü uzun süre saklayabileceğiniz bu makinelerin kapasiteleri de 6L'den 36L'ye kadar alternatife sahiptir. Üzerindeki su seviyesi göstergesi sayesinde güvenli kullanım sağlar. Çelik malzeme sayesinde aynı zamanda hijyeniktir. Profesyoneller tarafından da tavsiye edilen bu ürünlere sahip olmak için beklemeyin! Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan, üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren Cafemarkt.com üzerinden, farklı modellerin yer aldığı süt makinelerini uygun fiyatlara, online satış yöntemiyle hemen satın alabilirsiniz. Satış sonrasında da sorularınız için destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.