sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Hava Sterilizasyon Sistemleri

Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 100 m² Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 100 m² (1)
2.750,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 300 m² Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 300 m² (1)
3.750,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 450 m² Cafemarkt - Cafemarkt UV-C Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 450 m² (1)
5.250,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt UV-C LED Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 100 m² Cafemarkt - Cafemarkt UV-C LED Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 100 m² (1)
3.750,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt UV-C LED Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 300 m² Cafemarkt - Cafemarkt UV-C LED Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Cihazı, 300 m² (1)
5.500,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-011 UV Dezenfeksiyon Duvar Tipi
2.158,34 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-010 UV-C Hava Temizleme Ünitesi
1.909,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-009 Plazma Tipi Hava İyonizeri
1.660,26 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-008 Duvar Tipi Hava İyonizeri
7.222,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-004 Mobil Sterilizasyon Cihazı
1.909,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco BR-001 Kanal Tipi Ozon Jeneratörü
43.581,83 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco B-PAC Aerus Pure & Clean
17.669,91 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Borasco - Borasco B-BGA Beyond Guardian Air
23.599,41 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Hava Sterilizasyon Sistemi Ne İşe Yarar?

Ortamda gözle görülmeyen tüm bakteri ve mikropların ölmesi için sterilizasyon yapılması zorunludur. İnsan gözle göremediğine müdahale edemeyeceği gibi kaçınamaz da. Özellikle salgın hastalıklarla birden fazla kişinin bulunduğu her ortamın havasının düzenli aralıklarla temizlenmesi önemlidir.
Hava sterilizasyon sistemleri ortamın havasını en sağlıklı ve hızlı bir şekilde temizleyerek olası bulaş risklerini engellemek için üretilmiştir. Toplum sağlığı için şart olan bu sistem sayesinde özellikle sağlık çalışanları başta olmak üzere birçok sektör virüs ve bakterilerden daha kolay korur.

Hava Sterilizasyon Sistemi Nasıl Çalışır?

Kafe, okul, hastane ve evler gibi birçok yerde kullanılabilen steril cihazlarının kullanımı oldukça kolaydır. Çoğunlukla makineyi fişe takmanız yeterli olacaktır. Etrafa yaydığı ultraviyole ışınlar sayesinde mikropları etkisiz hale getiren ve benzerlerinin türemesini engelleyen makinelerin etkiledikleri belirli bir alan vardır. Makinenin hacmine göre etki edilen alan büyüyüp küçülebilir.
Makineler bir dizi testten geçtikten sonra onaylandığı için güvenle kullanılabilir. Sağlığımızın tehlikede olduğu ortamlarda yardımcı olacak olan bir sterilizasyon cihazı kolay bir yolla hayat kurtarabilir. Cihazların havayı temizleme oranı yüksek olduğu için odadaki virüsün neredeyse tamamını yok eder.
Her makinenin kendine özgü bir çalışma şekli olsa da amaç havanın sağlıklı bir şekilde temizlenmesidir. Cihazınızı alırken tüm özelliklerini araştırarak almanız önerilir. Bulunduğunuz alanın metrekaresine uygun bir cihaz tercih etmeniz verimlilik açısından önemlidir. Hava sterilizasyon sistemleri virüsler harici kötü kokuların, evcil hayvan tüylerinin de azalmasına yardımcı olur. Ortamdaki havayı ve havadaki tüm olumsuzlukları da yok eder.

Hava Sterilizasyon Cihazı Fiyatları

Sterilizasyon cihazlarının farklı fiyatları mevcuttur. Sizin için en uygun cihazı seçtikten sonra karar vermeniz önemlidir. Tüm sterilizasyon cihazlarına cafemarkt.com’dan sahip olabilirsiniz. Üstün teknolojilerle geliştirilmiş ve tüm testlerden geçen cihazları ortam sağlığını korumak için birebirdir.
Hızlı kargo seçeneği cafemarkt.com’da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.