sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Sorbe Makineleri

Nemox - Nemox Gelato NXT1 L’Automatica Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik, Gümüş Gri Nemox - Nemox Gelato NXT1 L’Automatica Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik, Gümüş Gri (1)
5.095,64 TL KDV Dahil
4.029,48 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato Chef 5L Automatic Dondurma ve Sorbe Makinesi Nemox - Nemox Gelato Chef 5L Automatic Dondurma ve Sorbe Makinesi (1)
15.678,90 TL KDV Dahil
11.759,17 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato NXT1 L’Automatica Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik, Siyah
5.095,64 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato 3K Crea Touch Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik
17.560,36 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato 4K Crea Touch Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik
20.068,99 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato 5K Crea SC Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik
30.103,48 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato 5K Crea SC Dondurma ve Sorbe Makinesi
24.459,08 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox Gelato 5+ 5K Twin Dondurma ve Sorbe Makinesi, Full Otomatik
60.206,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Nemox - Nemox 4 Magic PRO100 Saklama Dolabı
21.950,45 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Sorbe Makinesi Modelleri

Sorbe makinesi modelleri, farklı hacim ve ebatları ile çeşitliliğe sahiptir. Bu modeller arasında özellikleri ile göz dolduran kompakt tasarıma sahip full otomatik sorbe makinesi, akıllı kontrol sistemi sayesinde üretim ve depolama işlemi yapabilen manyetik bir emniyet özelliğine sahip. Bunun yanında Nemox gibi önemli markaların cihazlarına yer verilen ürün grubunda saatlik üretimi 10 kg' a kadar çıkan sorbe makinesi de bulunuyor. Sorbe makinesi nedir sorusu kadar ne işe yarar, ürünlerin özellikleri ve sağladığı faydalar nelerdir gibi sorular da önemlidir. Sorbe makinesi üretiminde kullanılan paslanmaz çelik malzeme ile dayanıklılık ve uzun süre sağlıklı bir biçimde kullanma imkanı sağlanmıştır. Bazı sorbe makinesi modellerinde ise birden fazla çeşit aynı anda hazırlanabildiği için zaman bakımından da kazanç elde edilebilirsiniz.

Sorbe Makinesi Fiyatları

Sorbe makinesi zengin seçenekleri ile farklı ihtiyaçları karşılarken ekonomik fiyatları ile de kullanıcılar için çeşitlilik gösteriyor. Cafemarkt tarafından online satışa çıkarılan ürünler içerisinden dilediğiniz modeli inceleyerek hızlı şekilde satın alabilirsiniz. Bu alanda adını duyuran Nemox markasının başarılı ürünleri arasında profesyonel mutfaklarda işleri kolaylaştıracak alternatifler yer alıyor. Sorbe makinesi fiyatları, her bütçeye hitap eden seçenekleri ile satışa çıkarılıyor. İkili soğutma ve karıştırma sistemine sahip seçeneklerden depolama özelliği olan çeşitlere kadar her bir ürün farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ürünlerin ana gövdesinde ve çıkarılabilen parçalarında da paslanmaz çelik kullanılıyor. Ekonomik fiyat listesi ile aradığınız özelliklere sahip olan bir seçeneği ürün yelpazesinde mutlaka bulacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.