sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Bar Ekipmanları

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
917 ürün görüntüleniyor.
  • Aynı Gün Kargo
1 2 3 .... 44 45 46

Bar Ekipmanları ve Malzemeleri

Bar ekipmanları günümüzde birçok farklı malzemeyi ifade etmektedir. Yüksek teknoloji modern makinelerden barmen ekipmanlarına kadar ihtiyacınız olan tüm yeni bar ekipman ve malzemelerini sizlere sergiliyoruz. Bu sebepten bar malzemeleri nerede satılır? Diye saatlerce aramanıza gerek kalmayacak.

Bar Malzemeleri Listesi

Bar malzemeleri ve ekipman listesi yapmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey, en yoğun gecenizdeki bar malzemeleri konusunda yeterli ekipmana sahip olduğunuzu bilmektedir. Bu yüzden işletmenizin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlayacak geniş bir ekipman, araç ve aksesuar yelpazesi sunuyoruz. En modern şurup dökücü, buz kalıbı, bar konteyner, koktely shaker & süzgeç, jigger, bar kaşığı, bar mat, mojito tokmağı, kırılmaz bardak, shot servis barmen seti, şov şişesi, sıkacak ve birçok ekipman seçeneklerini çeşitli renkler, stiller ve şekiller içinde beğendiğiniz satın alabilir her pazara hitap ürün çeşitlerini elde edebileceksiniz. Ayrıca, sadece bar için değil birçok işletmenin ihtiyacı olan kuruyemiş ısıtıcı, şarap şişe soğutucu dolap, mini bar buzdolabı, bar blender & mikser gibi ekipmanları da isteyebilirsiniz! Bar malzemeleri, ekipman, barmen araç ve gereçleri nerede bulunur diye merak ediyorsanız, cafemarkt.com en avantajlı fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesiyle tüm malzemeleri elinizin ucuna kadar getiriyor.

Bar Blender & Mikser

Sunum için hazırlayacağınız içecekler için buz, püre ve buz halindeki meyveleri parçalayarak kokteyl haline getirmek için tasarlanmıştır. Bar, restoran, cafe hatta evinizin mutfağında profesyonel kokteyl, lezzetli smoothie çeşitleri hazırlamanıza imkan sunar.

Şarap Soğutucu

İşletmelerde şarap şişelerini muhafaza etmek için şarap şişe soğutucu dolap çok önemlidir. Restoran, bar veya içki servisi bulunan mekanlar için özel üretilmiş Electrolux marka şarap dolapları lüks ve uygun fiyatları ile sunulmaktadır.

Minibar Buzdolabı

Mini buzdolabı modelleri sadece bar değil restoran, cafe, otel gibi işletmelerde içecekleri soğuk tutmak, ambalajlı sandviç gibi yiyecekleri muhafaza etmek için harika bir çözümdür.

 Bardak Yıkama Aparatı

Bardak yıkama aparatı, bulaşık makinesi olmayan bar, plaj gibi mekanlarda en çok tercih edilen ekipmandır. Pratik ve kolay kullanımı ile hijyende önem sağlamaktadır.

Bu ekipmanlara istinaden profesyonel bar malzemeleri barmenlerin içkiyi hazırlayabileceği koktely shaker,, kokteyl süzgeç, barmen şiesi, bijon & şişe akıtıcı, şurup dökücü önemlidir. Bu malzemelere ek olarak buz kalıbı, pipetlik, şişe sunum ve buz kovaları, vakum aparatı, stoper, içki standı, açacak, tirbüşon gibi aletlerde önemli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır.

Bar ekipmanları kategorimizdeki profesyonel markalar; Hamilton Beach, Vitamix, Electrolux, Empero, Santos, Waring, Remta, GTech, Ceado, By Kitchen, Blendtec, Johny, KitchenAid, Emart, Liebherr, Senox, Stilea, Zicco, Biradlı, Altınbaşak, Aryıldız, Bora Plastik, Gefu, Sunnex, Motta, Peugeot, Polycarbonate, Rubikap, Serabar bu kaliteli markalara cafemarkt.com aracılığıyla en avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.