sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Döner Sosluk Fincan Tabak Standı

Zicco - Zicco Bardaklık Standı, Döner, Akrilik, 24x24x35 cm
495,28 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Sosluk Reçellik Standı, Döner, Polikarbon, 20x20x42 cm Zicco - Zicco Sosluk Reçellik Standı, Döner, Polikarbon, 20x20x42 cm (1)
527,61 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Fincan Tabak Kaşık Standı, Döner, Polikarbon, 30x55 cm
807,08 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Sosluk Reçellik Standı, Döner, Polikarbon, 30x48 cm
589,73 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Zicco - Zicco Sosluk Reçellik Standı, Döner, Polikarbon, 30x46 cm
490,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Biradlı - Biradlı Döner Fincan Standı, 56 Fincan Kapasiteli
841,34 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Biradlı - Biradlı Tabaklı Döner Fincan Standı, 56 Fincan Kapasiteli
934,86 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Döner Sosluk Fincan Tabak Stand Çeşitleri

Cafe ya da restoran gibi geniş kitlelere hitap eden yerlerde, her zaman işlerin hızlı yürümesi önemlidir. Endüstriyel mutfaklarda düzeni sağlamak açısından, döner sosluk fincan tabak stand çeşitleri üretilmektedir. Kurtarıcı niteliğinde olan döner fincan standı, fincanların her daim düzen içinde olmasını sağlar. Bu ürün grubunda reçellik ve kupa çeşitlerini de görebilirsiniz. Zicco kalitesi ile üretilmekte olan döner sosluk standına; ürünün, ölçülerine de bağlı olarak onlarca sosluk yerleştirmek mümkündür. Döner tabak standı da diğer ürünler gibi farklı ebatlara sahiptir. Bu kadar işlevsel ürünler "Nerede satılır?" diye soranların, Cafemarkt ürün grubunu dikkatlice incelemesinde yarar bulunuyor. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Döner Sosluk Fincan Tabak Stand Fiyatları

Online satış hizmeti de sunmakta olan Cafemarkt, zengin tasarımlara sahip olan döner sosluk ve tabaklık çeşitlerini bir arada görme imkanı veriyor. Bu alanda en uygun fiyatları bulabileceğiniz cafemarkt.com, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden hizmet sağlıyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, ideal ödeme seçeneklerini değerlendirerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz, ürünü deneyimleyerek sizden sonra alışveriş yapacak olanlara da tavsiye edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz döner fincan ve tabak standları için, hem pratik bir kullanıma sahip olsun hem de tasarımları ile fark yaratsın, diyorsanız ürün grubunda bulunan modelleri zevkle kullanacaksınız. Beğenmiş olduğunuz ürünlerin siparişini anında verebilirsiniz. Böylece, siz de alışverişin keyfini ekonomik bir biçimde çıkarmış olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.