sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Katı Meyve ve Narenciye Sıkacakları

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Katı Meyve ve Narenciye Sıkacakları Kullanım Alanları

Özellikle kış aylarında bol bol tüketmemiz gereken vitaminler bulunmaktadır. Sağlığımızı korumak için bol meyve tüketmemiz gerekir. Bu meyveleri katı tüketebileceğimiz gibi sıvı da tüketebiliriz. Sıvı almak daha kolay bir tüketme yöntemi olduğu için sıkça tercih edilir.
Katı meyveleri sıkmak için özel olarak üretilmiş çeşitli makineler mevcuttur. İşletmenizde ve evleriniz kolayca kullanabileceğiniz makinelerin özellikleri inceleyerek size uygun meyve sıkacağına sahip olabilirsiniz. Narenciye ve katı meyveleri sıkmanıza yardımcı olan makineler tam otomatik ve manuel olarak ikiye ayrılır.
Meyve makineleri arasında en çok tercih edilenler seri üretim yapabilenlerdir. Okul kantinleri, alışveriş merkezleri, kafeler gibi işlek mekanlar mutlaka meyve makinesi bulundurur. Meyve sıkacağı tercih ederken dikkat etmeniz gereken ilk özellik ne kadar hızlı kullanabileceğinizdir. Meyveyi tam olarak ya da kesilmiş olarak sıkan makineler mevcuttur. Otomatik makineler tüm meyveyi tek seferde posasından ve çekirdeklerinden ayırarak sıkar.

Katı Meyve ve Narenciye Sıkacakları Nasıl Kullanılır?

Meyve sıkacakları içerisinde koyduğunuz meyveleri presleyerek suyunu çıkarır. Makinenin türüne göre, kullanımı ve posa miktarı değişebilir.
Nar, ananas, portakal gibi meyvelerin farklı makineleri olabilir. Portakal, greyfurt ve narenciyeler ikiye bölünerek kol yardımıyla sıkılabilir. Otomatik makineler sayesinde meyvelerin karışımı da mümkündür. Mixlemek istediğiniz meyveleri makine içerisinde atarak karışık bir meyve suyu elde etmeniz mümkündür.
Meyve makineleri içerisinde ananas soyma makinesi de bulunmaktadır. Ananasın sert kabuklarını mekanizması sayesinde kolayca ayıran makineye özellikle süpermarket ve manavlarda oldukça yer verilir.  Makinelerin kullanım alanı hazne hacimlerine göre de belirlenir. 1 litre hacimli makine ile 6 litre makinenin kullanıldığı yerler farklı olacaktır.
Narenciye ve katı meyve sıkacağı tercih ederken hacmine, hangi meyveyi sıktığına, çalışma prensibine ve kapladığı alana dikkat etmek önemlidir.

Katı Meyve ve Narenciye Sıkacakları Fiyatları

Meyve sıkacağı fiyatları çeşitlidir. Özelliklere göre değişen tüm bu fiyatların en uygunlarına cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve taksit seçenekleri sunan cafemarkt.com aynı zaman çeşitli ürün skalasıyla hizmet vermektedir.
En iyi fiyat garantisiyle meyve ve narenciye sıkacağı satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.