sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Rastgele
 • Puana Göre

Buz Makineleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
169 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

Buz Makinesi

Endüstriyel mutfaklar içerisinde birçok profesyonel ürün aktif bir şekilde kullanılmakta ve bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan, buz yapma makinesi özellikle yaz aylarındaki soğuk içeceklerde kullanılmak için oldukça fazla ihtiyaç duyulmakta olan bir üründür. Bilindiği gibi sıcak bölgelerde özellikle de yaz aylarında, soğuk içeceklere duyulan ihtiyaç ciddi anlamda artmaktadır ve işletmeler bu ihtiyaçlarını endüstriyel buz makinesi ile karşılamaktadırlar.
Öte yandan baktığımızda gıda ithalat ve ihracat sektörü içerisinde de buz makinelerine ciddi anlamda ihtiyaç duyulmaktadır. Gıdaları uzun süre bozulmadan muhafaza etmenin en güvenli yolu buz kullanımıdır. Bu yüzden buz makinelerinin önemi ciddi şekilde artmaktadır. Profesyonel buz makinesi, özellikle de hayvansal ürünlerin, istenilen yere en güvenli şekilde ulaştırılabilmelerinde oldukça önemli bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
Bunun gibi kullanım alanlarına sahip olan buz makinelerine rağbet her gün ciddi şekilde artmaktadır. Buna bağlı olarak işletmelerinde buz makinesine ihtiyaç duyan kişiler, buz makinesi tavsiye aramaları yaparak kendileri için en uygun buz makinelerini araştırmaktadır. Baktığımızda buz makineleri oldukça geniş bir portföye sahiptir. Çeşitli kullanım alanları, büyüklükleri ve iç hacimleri bulunmaktadır. Ürünlerin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek amacınıza en uygun buz makinelerini bulabilirsiniz. Endüstriyel amaçlarla kullanılmakta olan buz makinelerinin yanı sıra ev tipi makinesi modelleri de bu kategori altında yer almaktadır.
Buz makinesi ve buz makinesi gibi çeşitli ürünleri Cafemarkt üzerinden bulabilirsiniz. Cafemarkt, profesyonel mutfak aletleri sektöründe lider bir konumda olan, marka çeşitliliği ve ürün sayısı ile ön plana çıkan bir firmadır. İhtiyaçlarınıza en uygun mutfak aletlerini Cafemarkt üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Endüstriyel Buz Makinesi Modelleri

Çoğunlukla yaz aylarında olsa da aslında her mevsimde restoran, kafe gibi endüstriyel mutfak aletleri kullanan işletmelerin buz ihtiyacı olmaktadır. Buz yapacak makinesi olmayan işletmeler hemen hemen her konuda sorun yaşar. Peki iyi bir endüstriyel buz makinesi çok enerji ve su mu tüketir? Eğer varsa az tüketen endüstriyel buz makinesi modelleri nerede satılır? İki sorunun da cevabı cafemarkt.com sitesidir. Cafemarkt içerisinde Simag, Ndustrio, Manitowoc gibi lider markaların da bulunduğu onlarca farklı buz makinesi modellerini müşterilerine sunar. Günde 20 kg buz üreten modellerden günde 1000 kg buz üreten modellere kadar her kilogramda ürün bulunur. Son teknolojiyle üretilen akıllı makineler büyük ölçüde enerji tasarrufu ve su çekme özelliği ile su tasarrufu sağlar. Seçimine göre makineler kar buz, küp buz, kalıp buz, yaprak buz ve diğer buzları hızlıca yapar.

Buz Makinesi Çeşitleri

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi buz makineleri farklı çeşitlerden oluşmaktadır. Kullanım amaçlarına, iç hacimlerine, çalışma prensiplerine göre kuru buz makinesi gibi farklı modeller bu kategori içerisinde yer almaktadır. Ticari alanlarda oldukça fazla ihtiyaç duyulmakta olan bu ürünlerin seçiminde ne amaçla kullanacağınızı iyi tespit ederek buna göre bir ürün seçmeniz faydalı olacaktır.
Kafe, restoran sektöründe sık bir şekilde görmekte olduğumuz buz makinesi çeşidi ise küp buz makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler, buz makineleri arasında en popüler olanlardan birisidir. Kullanım yerleri oldukça geniş ürünler olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir.
Gurme buz makinesi gibi ürünlerin de yer aldığı bu portföy içerisinde buz makinesi çeşitliliği ve marka sayısı oldukça yüksektir.  Bu çeşitliliğin içerisindeki ürünler; malzeme kaliteleri, marka ve kullanım amaçları gibi kriterler altında kategorize edilmektedir. Sanayi tipi buz makinesi ürünleri arasından en çok bilinmekte ve ön plana çıkmakta olan buz makinesi markaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Brema
 • Caso
 • Frozy
 • Ice O Matic
 • İnoksan
 • Kastel
 • Manitowoc
 • Ndustrio
 • Öztiryakiler
 • Scotsman
 • Simag

Kullanım oranlarına baktığımızda ön plana çıkmakta olan bu markalardan yaprak buz makinesi gibi ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Endüstriyel Buz Makinesi Fiyatları

Buz makinesi modellerini satan online satış firmaları içerisinde en fazla tavsiye edilen ve en uygun fiyatlara sahip olan Cafemarkt'tır. Kastel, Scotsman, Simag ve diğer ünlü markaların bulunduğu Cafemarkt ürünlerini tercih etmek için birçok sebep vardır. Ürünlerdeki dijital kontrol paneli ile uğraşmadan kuru buzunuzu üretirsiniz. Paslanmaz çelikten yapıldığı için her ürün çok uzun seneler veriminden bir şey kaybetmeden çalışmaya devam eder. Bu buz makineleri için büyük bir alan ayırmanıza gerek yoktur, çünkü önde bulunan fanı sayesinde dar alanda çalışabilir. Kayar kapakları kolayca kapanır ve anti-mikrobik hijyen standartlarına uyan iç haznesiyle son derece hijyeniktir. Cafemarkt'taki buz makinesi fiyatları işletme bütçenizi de zorlamaz. Satın alım işlemleri veya daha fazla bilgi için sitenin online destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Buz Makinesi Fiyatları

Genellikle endüstriyel amaçlar için kullanılmakta olan bu ürünlere baktığımızda geniş bir fiyat aralığının olduğunu görebiliriz. Buz makinesi fiyatları içerisindeki bu değişkenliğin ana sebebi ürünler arasındaki kalite farkıdır. Diğer faktörler olarak da marka, malzeme kalitesi, ürün tipi, enerji tüketimi, ürünlerin buz hacmi gibi örnekler verilebilir.
Buz makinesi satın alırken fiyattan önce odaklanmanız gereken şey ürünün kullanım alanıdır. Aksi takdirde her ne kadar ucuz fiyatlara alsanız da kullanım amacınıza uygun olmayacak bir ürün size fayda sağlamayacaktır. En ucuz buz makinesi seçeneklerini Cafemarkt üzerinden oldukça hızlı bir şekilde inceleyebilir, ürünler hakkında ihtiyacınız olan detaylı bilgilere kolaylık erişebilirsiniz. Bu sayede hem fiyat hem de kullanışlılık bakımından en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.