sadsad x
asdasd
Termoslar
konchero
Soğuk İçecek Makineleri
Sıralama seçin

İçecek Ekipmanları

Samixir - Samixir M10 Soğuk İçecek Dispenseri, 10 L, Analog, Panaromik, Sarı
3.419,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir M10 Soğuk İçecek Dispenseri, 10 L, Analog, Panaromik, Inox
3.697,92 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir M10 Soğuk İçecek Dispenseri, 10 L, Analog, Panaromik, Siyah
3.419,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir SC05 Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi, 5 L Samixir - Samixir SC05 Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi, 5 L (1)
3.578,63 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir S22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Inox Samixir - Samixir S22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Inox (1)
5.049,84 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir Klasik Mono Soğuk İçecek Dispenseri, 20 L, Fıskiyeli, Inox Samixir - Samixir Klasik Mono Soğuk İçecek Dispenseri, 20 L, Fıskiyeli, Inox (1)
3.459,34 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir M22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Dijital, Panaromik, Sarı Samixir - Samixir M22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Dijital, Panaromik, Sarı (1)
4.970,32 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir M22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Inox Samixir - Samixir M22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Inox (1)
5.049,84 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Sıcak Çikolata & Sahlep Makinesi, 5 L, Siyah
1.788,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tribest - Tribest DPS-1050-F Dynapro Commercial Vakumlu Blender, 1865 W Tribest - Tribest DPS-1050-F Dynapro Commercial Vakumlu Blender, 1865 W (1)
5.200,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO GTech - Gtech Profesyonel Bar Blender, 1500 W, 2 L, Kırmızı GTech - Gtech Profesyonel Bar Blender, 1500 W, 2 L, Kırmızı (1)
1.715,13 TL KDV Dahil
1.654,95 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Emsa - Emsa Eleganza Termos, 0.3 L
558,92 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Emsa - Emsa Eleganza Mutfak Termos, 1 L
677,38 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Samixir - Samixir S22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Sarı Samixir - Samixir S22 Soğuk İçecek Dispenseri, 22 L, Analog, Panaromik, Sarı (1)
4.771,50 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Hosk - Hosk Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi, 5 L
3.647,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Blendtec - Blendtec Classic 575 Blender, 3 Beygir, 2+2 Programlı, 1560 W Blendtec - Blendtec Classic 575 Blender, 3 Beygir, 2+2 Programlı, 1560 W (1)
5.775,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Klasik Blender, 550 W, Akik Siyahı KitchenAid - KitchenAid Klasik Blender, 550 W, Akik Siyahı (1)
2.499,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Emsa - Emsa Eleganza Mutfak Termos, 1.3 L
709,69 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 1442 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 71 72 73

İçecek Servis Ekipmanları

Soğuk ve sıcak ekipmanları günümüzde restoran, cafe, bar, catering, kantin, çay ocağı, kahvehaneler, seyyar satıcı tezgahları, ofisler gibi neredeyse alanda karşımıza çıkmaktadır. Geniş bir kitleye hitap eden bu ürün yelpazesi sürekli insanlara taze içecekler sunmak için sergilenmektedir. Sizde doğru içecek makinesi nerede satılır? Diye soruyorsanız cafemarkt.com’da en uygun fiyatları ile bulabilirsiniz.

Soğuk İçecek Makineleri Modelleri

Ticari işletmelerinizin özellikle en yoğun yaz aylarında kullanabileceği ayran, limonata, meyve suyu benzeri içecekleri ikram ederken içeceklerin tazeliğini korumada soğuk içecek dispenserlerinin önemli bir rolü vardır.

Limonata Makinesi Modelleri

Limonata makinesi müşterilerinize limonata, meyve suyu sunumunu kolaylaştırır. Şerbetlik sayesinde soğuk bir içecek servisi yapmanızı sağlıyor. Limonata makinesi markalarımız Samixir, Remta, Ugolini, Brass, Hosk gibi kaliteli ürünlerin tekli, ikili, üçlü hazneleri ve dikdörtgen, yuvarlak modelleri en avantajlı fiyatları ile online satın alabilirsiniz. Size sergilediğimiz bu markalar çok ucuz satılan markalara istinaden uzun yıllar kullanım garanti ve servis hizmetini sorunsuzca sağlamaktadır.

Ayran Makinesi Modelleri

Ayran hemen hemen küçük ve büyük ölçekli işletmelerde yer alan bir içecektir. Ayran soğukluğu iyi ayarlanmazsa tadının bozulup ekşimesine neden olur. Ayran soğutucu dispenseri ile bu sorunu yaşamazsınız. Köpüklü ayran makinesi modelleri en uygun fiyatları ile cafemarkt.com’da bulabilirsiniz.

Ice Slush & Buzlaş Makinesi Modelleri

Granita makinesi ile işletmenize gelen müşterilerinize gelen müşterilere ferahlatıcı içecekler sunabilirsiniz. Ice slush makinesi ile dondurulmuş içecek alanında satışlarınızın artmasını sağlayacaksınız. Buzlaş makinesi nerede satılır? Sorusuna cevap en uygun fiyatları ile size sunan cafemarkt.com’da.

Elektrikli Endüstriyel Çay Makinesi Modelleri

Ülkemizde en çok tüketilen içeceklerin başında çay gelmektedir. Elektrikli çay makinesi en lezzetli çayları demlemenize yardımcı olacaktır. Çay semaveri ofis, cafe, restoran, açık büfe gibi işletmelerde kolaylık sağlar. Çay makineleri 40 bardaklık 5 litre kapasite ile 500 bardaklık 50 litre kapasiteli modelleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre en iyi endüstriyel çay makinesini en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Çay Kazanı Modelleri

Çay kazanları genelde daha yoğun işletmeler için tasarlanmış sürekli çayı taze tutmak amacıyla tek demlikli, iki demlikli, üç demlikli şeklinde kazan kapasitesi ve demlik sayısı artarak ihtiyaca göre yükseliş göstermektedir. Pleytsiz olanların yanı sıra yan tarafında pleyt bulunmasıyla da Türk Kahvesi yapılmasına imkan verir. Ayrıca kumda kahve ocaklı olanları da bulunmaktadır. Meşale, Remta, Silver, Gumbala gibi kaliteli markaları İstoç’da yer alan cafemarkt.com’da uygun fiyatları ile satışa sunuyoruz.

Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi Modelleri

Sonbahar ve kış aylarının popüler iki içeceği olan sıcak çikolata ve salep bazıları için her gün vazgeçilmez içecektir. Sıcak çikolata ve sahlep sunumunda müşteriye ikramınızda kıvamın iyi olması tat ve müşteri potansiyeli olarak geri döner. Bu yüzden sıcak çikolata ve sahlep makinesi satın almadan önce özellerini iyice incelemenizi tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan modeller 3 litre ile 5 litre arasında farklı kapasite ve modelleriyle sunulmaktadır. Kendiliğinden karıştırıcı özelliğiyle de dibinin tutmasını ve doğru kıvamı yakalamanızda yardımcı olur. Sıcak çikolata ve salep makinası Samixir, Hosk, Ugolini, Remta, Bras, SPM gibi markaların modelleri en uygun fiyatları ile cafemarkt.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.