sadsad x
asdasd
 • Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Samixir SC.10 Sıcak İçecek Dispenseri, 10 L, Inox

Çorbalık, Salep, Sıcak Çikolata vb sıcak içeçekler için...

 • Çorba, salep, sıcak çikolata, çay, kahve, süt ve benzeri sıcak içilen içecekleri “BAIN-MARIE” yöntemi ile sıcak tutan, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve dağıtımını sağlayan 10 litre kapasiteli tezgah üstü sıcak içecek dispenseri. Özel tasarlanmış “BAIN-MARIE” ısıtma sistemi sayesinde sıcak içecekler yoğunlaşmaz ve haznenin dibine yapışmaz. Tüm metal aksam yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Karıştırma paletinin devamlı dönmesi sayesinde akışkan kıvam korunur, topak oluşmaz.

  “BAIN-MARIE” sisteminin su seviyesi gövde dışından gözlemlenebilir. Kapalı devre “BAIN-MARIE” su ısıtma sistemi sayesinde su buharı kaybı oluşmaz, su seviyesi uzun süre korunur, bu sayede rezistansın kireçlenmesi önlenir. Susuz çalışması durumunda gövde dışı ikaz ışığı yanarak makineye su eklenmesi gerektiğini bildirir. Katılaşmış içeceğin musluktan akışının zorlaşması durumunda musluk içine yerleşik açma pimi ile sorun çözülür.

  Mükemmel temizlik ve hijyen için içecek ile temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. “BAIN-MARIE” kazanının dış gövdeden bağımsız olması sayesinde kullanıcının elini yakması engellenir, ısı kaybı oluşmaz. Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir.

  Karıştırma paletinin devamlı dönmesi sayesinde akışkan kıvam korunur.

  Kapalı devre “BAIN-MARIE” su ısıtma sistemi sayesinde su buharı kaybı oluşmaz, su seviyesi uzun süre korunur, bu sayede rezistansın kireçlenmesi önlenir.

  Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir.

  Katılaşmış içeceğin musluktan akışının zorlaşması durumunda musluk içine yerleşik açma pimi ile sorun çözülür.

  Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 6,9 kg
  • Genişlik: 275 mm
  • Derinlik: 360 mm
  • Yükseklik: 535 mm
  • Akım: 5,5 A
  • Termostat Aralığı: 30 – 90°C
  • Enerji Tüketimi 10 kWh/24h
  • Isıtma Gücü: 1200 W
  • Besleme Voltajı: 220-240 V 50 Hz
  • Opsiyonel Voltaj: 208-220 V 60 Hz
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürün Videosu

Samixir SC.10 Sıcak İçecek Dispenseri, 10 L, Inox

Ürün Kodu : 023.SC10
Fiyat(%20 KDV Dahil)
17.972,47 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
14.977,06 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.