sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Döner Makineleri

Remta - Remta Döner Ocağı, 2 Radyanlı, Üstten Motorlu, Elektrikli
1.771,73 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Üstten Motorlu Döner Ocağı, 4 Radyanlı, LPG'li
4.885,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Üstten Motorlu Döner Ocağı, 4 Radyanlı, Doğalgazlı
4.885,20 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Alttan Motorlu Döner Ocağı, 4 Radyanlı, LPG'li
5.977,19 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Alttan Motorlu Döner Ocağı, 4 Radyanlı, Doğalgazlı
5.977,19 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Alttan Motorlu Döner Ocağı, 5 Radyanlı, Elektrikli
5.090,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Üstten Motorlu Döner Ocağı, 5 Radyanlı, Elektrikli
3.707,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Döner Ocağı, 5 Radyanlı, Elektrikli
3.039,31 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta V Model Döner Ocağı, 8 Radyanlı, Doğalgazlı
4.048,21 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Döner Ocağı, 6 Radyanlı, Doğalgazlı
2.139,71 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Döner Ocağı, 5 Radyanlı, Doğalgazlı
1.963,15 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Açık Isıtıcılı Döner Ocağı, 4 Radyanlı, Motorsuz
2.337,29 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Açık Isıtıcılı Döner Ocağı, 3 Radyanlı, Motorsuz
2.160,73 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Açık Isıtıcılı Döner Ocağı, 2 Radyanlı, Motorsuz
1.261,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta V Model Döner Ocağı, 8 Radyanlı, LPG'Li
4.048,21 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Alttan Motorlu V Model Döner Ocağı, 8 Radyanlı, LPG'li
4.048,21 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Remta - Remta Alttan Motorlu V Model Döner Ocağı, 8 Radyanlı, Doğalgazlı
4.048,21 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 452 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 21 22 23

Döner Makinesi Modelleri

Cafemarkt farkıyla beğeninize sunulan döner makinesi modelleri, onlarca farklı tasarım ve modelle göz dolduruyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceğiniz elektrikli, LPG'li ya da doğalgazlı döner makinesi seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz.
El değmeden hijyenik koşullarda kesim yapabilmenize olanak sağlayan döner makineleri, çıkarılabilir parçaları sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdeyle üretilen döner makinesi seçeneklerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
İşletmenizin büyüklüğüne ve müşteri kitlesine uygun döner ocağı radyan seçenekleri ile hızlı pişirim yapabilirsiniz. İstenilen kalınlıkta kesim yapma özelliği olan döner ocağı modelleri ise özellikle seri kullanım için idealdir.
Siz de Öztiryakiler, Atalay, Remta, Silver, Kalitegaz, Rinnova gibi kaliteli markaların döner makineleri nerede satılır diye merak ediyorsanız, doğru adres Cafemarkt!

Döner Ocağı

Dünyanın her neresine giderseniz gidin bir Türk yemeği olarak bilinen döner, farklı et çeşitleri ile üretilen bir çeşit kebap yemeğidir. Eski dönemlerde odun ateşinde veya kömür ateşinde yavaş yavaş pişirilen döner, bugün profesyonel şekilde döner ocağı olarak adlandırılan cihazlar sayesinde hazırlanır. Bu cihazlar kimi zaman tüplü kim zaman elektrik bağlantısı ile çalışan cihazlardır. 
Klasik olarak işletmelerde LPG ile çalışan cihazlar seçilse de bugün elektrikli cihazlar da çok sık tercih edilen cihazlar arasına girmiştir. Manuel bir şekilde döneri el ile çevirerek pişirdiğiniz cihazlar yer aldığı gibi modern üretim sistemlerinde otomatik makineler de sunulmaya başlanmıştır. Aslında döner makinesi olarak üretilen profesyonel cihazlar daha çok işletmelerde kullanılmaktadır. Ancak bu cihazlarda çok küçük boyutlarda ve kolaylıkla kullanılacak şekilde ev tipi makineler de görülmektedir. 

Döner Ocağı Modelleri

Bugün Türkiye'de döner ocakları için üretim gerçekleştiren nitelikli ve köklü markalar yer almaktadır. Örnek olarak bu markalar arasında Atalay, Öztiryakiler ve Silver gibi markalar bulunmaktadır. Bu markalardan herhangi biri sayesinde döner makinesi tercihleri yapılması mümkündür. Ayrıca Kalitegaz, Remta veya Rinnova gibi markalar sayesinde de doğalgazlı veya LPG ile çalışan ocaklar elde edilebilir. 
İşletmelerde, lokantalarda veya yemek fabrikalarında döner elde edebilmek için kullanılacak bu ocaklarda markaların sunduğu modeller birbirlerine göre değişim gösterir. Bu nedenle değişen cihazların bir arada incelenip seçim yapılması açısından da firmamız Cafemarkt olarak özel bir kategori kurulumu sağlamıştır. Bu kategori kapsamında firmamız sektörün lider profesyonel mutfak marketi olarak özel ürünleri bir araya getirmiştir. 
Cafemarkt bugün Türkiye'de ve dünyanın her yerinde uygun fiyat seçenekleri ile 300 üzerinde markanın 20 binden fazla ürününü kategorileri içerisinde barındırarak sizlere sunmaktadır. Bu sayede en iyi döner ocağı seçimleri bu kategori içerisinde gerçekleştirilerek, istenilen her noktada kullanım gerçekleştirilebilir. Örneğin, radyan açısından 4 radyanlı veya 2 radyanlı bir ocak seçilerek, işletmelerde kullanım sağlanabilir. Çok daha büyük bir şekilde lpg'li bir ocak dört radyanlı şekilde seçilerek kullanılabilir. 
Genellikle ev tipi döner ocağı seçimlerinde tek radyanlı veya iki radyanlı seçimler yapıldığı görülmektedir. Hatta bu tür makinelerde elektrikli kullanım daha fazla tercih edilmektedir. Ancak ürünün pişme tarzı ve sıcaklık derecesinin istediği gibi ayarlanması açısından tüplü ocaklar da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Bugün örnek olarak Öztiryakiler markası sayesinde küçük bir ocak elde etmek mümkün olabilir. Ayrıca yine Atalay markası üzerinden mini boyutlarıyla evde dahi kullanılabilecek bir ocak temin edilebilir. 

Döner Ocağı Fiyatları

Döner üretebilmek veya döner tüketebilmek için her zaman en önemli ayrıntı, doğru boyutların tercih edilmesidir. Bu açıdan da marka ve model seçeneklerini göz önünde bulundurmanız vasıtası ile döner ocağı fiyatları açısından değişen rakamları kategorimiz dahilinde elde edebilirsiniz. Bu kapsamda isterseniz doğalgazlı bir ocak seçebilirsiniz. İsterseniz uygun fiyatlar ile elektrikli bir ocak kullanımı tercih edebilirsiniz. 
Gelinlikle işletmelerde lpg’li ocak kullanımı tercih edilirken, daha büyük radyanlı yani büyük boyutlu makineler seçilmektedir. Evlerde kullanılabilecek şekilde de daha küçük boyutlu tüplü cihazlar yer almaktadır. Aslında tüm elektrik bağlantısı ile çalışan bu cihazlarda en önemli ayrıntı pişirmek için elde edilecek ısı enerjisinin kapasitesi ve kalitesidir. 
Bu ürünler sadece ocak değil daha pratik bir kullanım amacıyla günümüzde döner makinesi olarak da üretilmektedir. Makineler, dönerin kontrollü bir şekilde pişirilmesini, kesilmesini ve tüketilmesini sağlarken, en ucuz döner ocağı ya da en lüks ocaklar aynı avantajlar ile kullanılabilir. Bu açıdan sayfamız üzerinde ürün seçimlerini daha doğru bir şekilde yapabilmek için farklı platformlarda yer alan döner ocağı tavsiye bilgilerinden yararlanmanız doğru olacaktır. 

Döner Makinesi Fiyatları

Klasik döner ocağı modellerinin yanı sıra şiş kebap için özel olarak tasarlanmış seçenekler de cafemarkt.com'da mevcuttur. Ayrıca; döner kaldırma kolu, döner kalıbı, döner taşıma arabası ve döner sarma aparatı gibi işinizi kolaylaştıracak yardımcı ekipmanlara da bu kategoriden kolaylıkla erişebilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Cafemarkt'dan; her keseye hitap eden döner ocağı fiyatlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Remta, Atalay, Silver, Öztiryakiler, Rinnova, Kalitegaz, gibi alanında en çok tavsiye edilen markaların ürünlerini uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarıyla satın alabilirsiniz.
Ürünler, online satış ve satış süreci hakkındaki tüm sorularınız için online destek ekibine mesaj atabilir ya da müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.