sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Şişe Kapatma Makineleri

Listeden ürün seçiniz.
1 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo

Şişe Kapatma Makinesi

El yapımı içecekler günümüzde oldukça revaçtadır. Meyve suyu, sağlıklı içecekler ya da alkollü içecekleri evde ürettikten sonra uygun saklama koşullarını sağlamak oldukça önemlidir. Üretilen içecekler doğru saklama koşulları sağlanmazsa kısa sürede bozulur. Şişe kapaklama bu aşamadaki önemli adımlardandır. Şişeyi temizleyip içeceğinizi koyduktan sonra hava almayacak şekilde kapaklama yapmak için üretilmiş şişe kapatma aleti güvenle tercih edilebilir.
Kapak sıkma aparatı olarak bilinen şişe kapama makinesi farklı yükseklikteki ve malzemedeki şişeleri hava almayacak şekilde kapatmaya yarar. Presleyen çalışma prensibi sayesinde mantar ya da metal kapağı şişenin uç kısmına rahatlıkla sabitler. Kapak makinesi ile soda, gazoz ve şarap şişesi gibi birçok şişeyi muhafaza edilebilir konuma getirebilirsiniz. En iyi şişe kapatma makinası şişeniz için en uygun olanıdır. Manuel olarak kullanılan makineleri evlerinizde ve işletmelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Makinedeki kolu aşağı doğru çektiğinizde şişenin kapağı otomatik olarak şişenin üst tarafına takılır ve sıkıştırılır. Tam sıkışma sağlandığında şişeniz hava almayacak şekilde kapatılmış olmaktadır. Hava almaması hem içeceklerin bozulmaması hem de dökülmemesi için oldukça önemlidir. Yanlış yapılan herhangi bir uygulama litrelerce içeceği ziyan etmenizi sağlayabilir. El yapımı içecekler sunmanızı kolaylaştıran makine, kapak kapatma aparatı adaptör sayesinde çeşitli şişelere uygun hale getirilebilir. Kaliteli malzemeden üretilen makineler hafif ve ergonomiktir. Çok yönlü kullanımı sayesinde sık tercih edilen ekipmana cafemarkt.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapak Sıkma Makinası Kullanım Alanları

Plastik şişe kapatma makinesi plastik malzemeden üretilmiş ve sıkıştırılmaya uygun kapaklı ürünleri kullanıma hazır hale getirir. Aynı zamanda gazoz kapağı makinesi ve maden suyu kapatma makinası olarak da kullanılabilir. Hem cam hem plastik şişeleri kapatırken yardımcınız olacak ürün sayesinde sunumlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Butik kafelerde, evlerde ve üretim yapan işletmelerde kullanılan cam şişe kapatma makinesi en çok soda ve gazoz şişelerinde kullanılır. Müşterilerinize özel tadım ürünleri sunarken kolay muhafaza edecekleri şekilde sunum yapmanızı kolaylaştırır.

Kapak Kapatma Makinası Fiyatları

Kapak makinesi tüm kullanıcılara tasarruf sağlar. Hem sağlıklı hem de tasarrufla üretim ve tüketim yapmak için doğal içecekler üretmek iyi bir seçenektir. Günümüzdeki katkı maddeleri düşünüldüğünde ev yapımı içecekler sağlık açısından önemli bir kategoriye koyulmaya başlamıştır. Sektörün gelişimiyle tercih edilme oranı yükselen alüminyum kapak kapatma makinesi çok işlevli olması sayesinde çok tercih edilir olmuştur. Mekanizması şişeyi içerisinde koyduktan sonra üzerine inen pres aletiyle sıkıştırılmasıdır. Soda kapağı kapatma makinası şarap şişesi mantarı da kapatabilmektedir. Şişe mantar kapatma makinesi şarap üreten her işletmede bulunması gereken bir ekipmandır. İşletmeler için bu denli önemli olan bu ürüne çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. El yapımı içeceklerden sağlayacağız avantajlara ulaşmak için ödediğiniz tüm bedeller ileriki zamanlarda size sağlık ve kar olarak dönecektir. Manuel olarak şişeleri kolaylıkla kapatabileceğiniz makineye online internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo seçeneği avantajları sunan cafemarkt kaliteli hizmeti sayesinde en çok tercih edilen internet siteleri arasında yerini almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.