sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Powerbank (Şarj Cihazları)

Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Gri Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Gri (1)
1.084,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Siyah Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Siyah (1)
1.084,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Ahşap Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LED Işıklı, Ahşap (1)
1.084,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Gri Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Gri (1)
1.025,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Siyah Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Siyah (1)
1.025,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Ahşap Cyclone - Cyclone Masaüstü Mobil Şarj Cihazı, Powerbank, LCD Ekranlı, Ahşap (1)
1.025,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Cafe ve Restaurantlar için Masaüstü Powerbank Modelleri

Akıllı telefon ve tabletlerin çoğu zaman kısa sürede biten şarjları için mükemmel bir çözüm olan powerbank, özellikle priz ya da şarj aleti bulmanın zor olduğu cafe ve restaurant gibi alanlarda önemli bir kurtarıcıya dönüşmektedir. Cafe ve restaurantlar için masaüstü powerbank modelleri ise mekan müşterilerine büyük bir kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Peki müşterilerin bulundukları alanda priz veya şarj aleti olmaması gibi olumsuz durumları ortadan kaldıran masaüstü powerbank modelleri, nerede satılır ya da nasıl temin edilir? Aynı anda birden çok cihazı şarj edebilme imkanı sunan ve farklı model ya da renk seçenekleri de olan masaüstü powerbank çeşitlerini Cafemarkt.com üzerinden sipariş ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Cafe ve Restaurantlar için Masaüstü Powerbank Fiyatları

Online satış yöntemiyle zahmetsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz masaüstü powerbank'lerin ücretleri, markalarına, malzemelerine ve içerdikleri teknolojiye bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; LED ışıklı masaüstü powerbank fiyatları, LCD ekranlı masaüstü powerbank modellerine göre daha uygun seçenekler sunabilmektedir. Bunun en temel nedeni ise LCD ekrana sahip olan masaüstü powerbanklerin reklam, kampanya, mesaj, uyarı ve benzeri içerikleri dijital olarak yayınlayabilmesidir. İster ahşap görünümlü masaüstü powerbanklerden satın alarak şık bir atmosfer yaratabilir, isterseniz siyah ya da gri gibi değişik renkleri tercih ederek farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Otellerden plajlara, kafelerden barlara, restoranlardan bekleme salonlarına sayısız alan için tavsiye edilebilecek bu ürünü, sepetinize ekleyerek siz de Cafemarkt.com'un hızlı ve güvenilir hizmet anlayışından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.