sadsad x
asdasd
Al Metal

Almetal San. Tic. A.Ş.

Almetal ürünleri ile fırınlarınız şenlensin!

1968 yılında kurulan ALMETAL, Türkiye'de alüminyum tepsi sektöründe 50 ülkeye pazarlayan ilk firma olmuştur. Uluslararası standartlara uyum ve tüm faaliyetlerinde sürekli iyileştirme hedefini göz önünde bulunduran AlMetal, ürettiği, sattığı, geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle her geçen gün sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. AlMetal Düz ve Delikli Endüstriyel Tavalar, Baklava Tepsileri, Pizza Tavaları, Künefe Tabakları ve Tek Kullanımlık Fırın Tepsileri üretmketedir.
Düz ve Delikli Endüstriyel Tavalar
Düz ve Delikli Endüstriyel Tavalar
Endüstriyel tava modelleri, oldukça popüler ve restoranların ihtiyaçlarını karşılamada oldukça başarılıdır. Simit tavası ve ekmek tavası gibi birçok farklı çeşidi bulunan sanayi tipi tavalar, özellikle küçük işletmelerde, fırınlarda ve pastanelerde kullanmak için gayet uygundur.
Al Metal Baklava Tepsileri
Baklava Tepsileri
Her mutfağın olmazsa olmazlarından olan tepsiler, en yüksek kalitede şık tasarımlar ve yüksek güvenilirlik ile AlMetal ürünleri tek tık kadar uzağınızda. Birbirinden farklı baklava tepsisi modellerine kolay bir şekilde ulaşın.

Al Metal Pizza Tavaları
Pizza Tavaları
Mükemmel pizzalar yapmanın püf noktalarından birisi de tabi ki pizza tavasının kaliteli oluşudur. Endüstriyel mutfağınızda ya da evinizin mutfağında lezzetli pizzalar yaparken en iyi yardımcınız olacak pizza tavası modelleri AlMetal markası ile Cafemarkt.com'da sizlerle buluşmaktadır.

Al Metal Künefe Tabakları
Künefe Tabakları
Dikkatli seçilmiş bir künefe tepsisinde pişen künefenin lezzeti bambaşka olur. Değişen ebatlardaki modelleri ile farklı ihtiyaçlara da cevap veren künefe tabağı modelleri hem işletmeler hem de evler için uygun özellikler barındırıyor. Gıda temas sertifikasına sahip Almetal marka ürünler Cafemarkt.com güvencesiyle mutfağınıza geliyor.
Tek Kullanımlık Fırın Tepsileri
Tek kullanımlık fırın tepsisi çeşitleri, pratik kullanımlarının yanı sıra bulaşıktan kurtulmanıza da yardımcı oluyor. Kullan at ürünler olmasına rağmen dayanıklı ve sağlam yapısı ile öne çıkan tek kullanımlık tepsi ile harika yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Fırına girebilen özelliği ile baklava, kadayıf, helva, tatlı yapımında kullanabilen tepsi, bu tatlıların şerbetlenmesi ve kesimi için de oldukça ideal bir yapıdadır. Al metal markasının tek kullanımlık tepsi modelleri arasından ihtiyacınıza yanıt verecek olan ürünleri inceleyebilirsiniz.
Tepsi İstif Rafları & Taşıma Arabaları
Profesyonel mutfaklarınızda kullanacağınız taşıma arabaları yoğun bir şekilde kullanılacaklarından hem kullanışlı hem de dayanıklı olmalıdırlar. Kullanışlı ve dayanıklı tepsi arabası veya tabldot taşıma arabası nerede satılır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Al Metal marka tepsi taşıma arabası modelleri arasından işletmenize uygun bir ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.