sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Delikli Gastronorm Küvetler

AYNI GÜN KARGO Öztiryakiler - Öztiryakiler Gastronorm Küvet, Delikli, Standart, GN 2/1, 65x53x20 cm
532,49 TL KDV Dahil
479,24 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/3x200, 32.5x35.4x20 cm
317,54 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/1x65, 53x65x6.5 cm
273,57 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/1x40, 53x65x4 cm
263,80 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/1x200, 53x65x20 cm
586,22 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/1x150, 53x65x15 cm
552,03 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Öztiryakiler - Öztiryakiler Köşe Desenli Delikli Gastronom Küvet, GNP 2/1x100, 53x65x10 cm
351,73 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 120 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Delikli Gastronorm Küvetler

Delikli gastronorm küvetler, endüstriyel ve profesyonel mutfaklarda kullanılan ekipman çeşitleri arasında yer alırlar. Delikli gastronorm küvetler, farklı ölçülerde ve derinlikte üretilerek, dünya mutfağına ve geleneksel mutfağa ait tariflerin yapımında, malzemelerin tarife en uygun şekilde hazırlanmasına yardımcı olan mutfak gereçleri olarak kullanılırlar.
Paslanmaz delikli gastronorm küvet çeşitlerimiz, profesyonel mutfaklarda sağlık açısından uygun koşulların sağlanması amacıyla, kaliteli materyallerden üretilen ürünler arasından seçilerek, sizlere sunulur. Delikli gastronorm ekipmanları kullanımı ile mutfaklarda, tariflerin hazırlanmasında zamandan tasarruf sağlanırken, dünya mutfağına ait tariflerin yapımında sebze ve meyvelerin kısa sürede süzülmesi, yapım aşamasına uygun hale getirilmesi sağlanır.
Delikli Gastronom Küvetlerin İşlevleri
Delikli gastronorm küvetlerinin sağladığı işlevler:

 • Salataların ve yemeklerin yapımı için yıkanan sebzelerin süzülmesi,
 • Yıkanan meyvelerin süzülmesi,
 • Dünya mutfağına ait yemeklerin süzülme işlemi gerektiren çeşitlerinin hijyen koşullarına uygun şekilde süzülerek, muhafaza edilmesi,
 • Profesyonel mutfaklarda yapılan yüksek porsiyonlu tariflerin ölçüsüne uygun organik ürünlerin, tek bir gastronorm kabı ile süzülebilmesi olarak sıralanırlar.

Bu işlevler sayesinde profesyonel mutfaklarda tarif hazırlık aşamalarında hijyen koşullarına uygun şekilde meyve ve sebzelerin hazırlanması sağlanır. Profesyonel mutfaklarda düzenin sağlanması ve ürünlerin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi işlemleri, gastronorm küvetler aracılığıyla yapılır.
Marine etme işlemleri için kullanılan standart gastronorm küvetlere ek olarak, süzme işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli gastronorm küvet çeşitlerini, farklı derinlik ve ölçü ebatlarına sahip ürün modellerimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.
Üretim Materyallerine Göre Delikli Gastronorm Küvetler
Delikli gastronorm küvetler farklı tipte materyaller ile üretilirler. Meydana getirildikleri materyal çeşitlerine bağlı olarak isim alan delikli gastronorm küvetler:

 • Paslanmaz çelik delikli gastronorm küvetler,
 • Mat görünümlü delikli çelik gastronom küvetler,
 • Parlak görünümlü delikli çelik gastronorm küvetler olarak sınıflandırılırlar.

Profesyonel mutfaklarda en yaygın şekilde kullanılan ve en uzun ömürlü kullanım koşullarını sağlayan paslanmaz çelik delikli gastronorm küvet modellerini, ürün yelpazemiz içerisinde sizlere sunmayı, profesyonel mutfak ekipmanlarına yönelik ihtiyaçlarınızı en kısa sürede, güvenilir koşullarla karşılamayı hedef ediniriz.
Delikli Gastronorm Küvet Ölçüleri Hakkında Bilgiler
Delikli gastronorm küvetlerin ölçüleri, farklı porsiyonlarda hazırlanacak olan tariflere uygun ölçülere sahip sebze ve meyvelerin, aynı anda süzülebilmesi için büyük ebatlar üzerinden tasarlanmış modelleriyle de tercih edilir. Delikli gastronom küvet ölçüleri ve bu ölçülere göre şekillenen farklı gastronorm küvet modelleri:

 • 1/1 delikli gastronorm kuvet,
 • 2/1 delikli gastronorm küvet,
 • 2/3 delikli gastronorm küvet,
 • 1/3 delikli gastronorm küvet,
 • 1/4 delikli gastronorm küvet,
 • 1/6 delikli gastronorm küvet modelleri çeşitleri ile sıralanırlar.

Farklı ölçülerde üretilen gastronorm küvet modelleri, paslanmaz çelik materyal özelliğine sahip çeşitleriyle, prensipli ve kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde sunulur. Endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulan delikli gastronorm küvetler ve çeşitlerine yönelik farklı ölçü, derinlik özelliklerine sahip tasarımları, ürün içeriklerimizden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Delikli Gastronorm Küvet Fiyatları

Sitemiz üzerinden online olarak satın alabileceğiniz delikli gastronorm küvet modelleri en uygun fiyatları ile sizlere sunmaktayız. İstoçta bulunan firmamız tarafından Türkiye’nin her bölgesine kargo ile hızlı gönderim sağlayabilmekteyiz. Delikli gastronorm küvet markalarımız Öztiryakiler, Kapp, Cambro, Külsan Thermoset ’dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.