sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Termo Tepsi Taşıma Arabaları

Atalay - Atalay Termotray Tepsi Taşıma Arabası, 37x53 cm, 18 Termotray Tepsi Kapasiteli
2.398,63 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Trolley 12 Termo Tepsi Taşıma & Servis Arabası Avatherm - Avatherm Trolley 12 Termo Tepsi Taşıma & Servis Arabası (1)
4.742,83 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Trolley 20 Termo Tepsi Taşıma & Servis Arabası Avatherm - Avatherm Trolley 20 Termo Tepsi Taşıma & Servis Arabası (1)
6.377,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tribeca - Tribeca Termo Tepsi Taşıma Arabası, 840x560x1450 mm
5.574,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Termo Tepsi Taşıma Arabası Modelleri

Dünya globalleşiyor ve hayatın her alanı, yapılan modern ve inovatif araçlar sayesinde değişime ayak uyduruyor. Özellikle profosyonel mutfaklar için yemeğin kalitesinin yanı sıra, memnuniyeti sağlamanın en önemli yolu servisin de mükemmel hale gelmesini saklamaktan geçer. Termo Tepsi Taşıma Arabası Modelleri ile mutfakta üretilen ürünü sergilemek ve toplamak artık çok daha kolay. Atalay Termotray 18'li Tepsi Taşıma Arabası, paslanmaz çelikten üretilmiştir ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Avatherm Trolley 12'li ve 20'li Termo Tepsi Taşıma arabası, servis arabası olarak kullanabilmektedir. Sıcak fast-food ürünler kolaylıkla taşınır. İç bölgesinde lastik bantlı sabitleme mekanizmalı model ve Pizzabox modeli mevcuttur. Tribeca 18'li Tepsi Taşıma Arabası; sürahi, bardak ve ekmeği taşımak için uygundur ve çift yönlü kullanım rahatlığı bulunmaktadır. Nerede satılır diyorsanız; profesyonel mutfağın ihtiyacı olan her şey için Cafemarkt.com'u tercih edin.

Termo Tepsi Taşıma Arabası Fiyatları

Günümüzde endüstriyel mutfağın olmazsa olmazlarından biri tepsi taşıma araçlarıdır. Otel, restoran ve kafelerde düzeni sağlayan ve hızlı servis verilmesini ve alınmasını pratik hale getiren tepsi taşıma araçlarının bazıları, servis araçları olarak da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, fast-food içerikli ve zincir restoranlarda da Pizzabox ile alternatif sunulmaktadır. Online satış skalasına bakıldığında, emsallerine nazaran en uygun ve farklı ürünler için siz de Cafemarkt.com'u tercih edin. Özellikle paslanmaz çelikten ve darbeler karşısında sönümlendirici tamponları ve kilitleme mekanizmaları ile koruma sağlayan ürünler, şimdi hızlı kargo seçeneği ile sizlere sunuluyor. Kurumsal teklif ve toplu alım avantajı ile tavsiye edilen fiyatlar için hemen Cafemarkt.com üzerinden sipariş verin. Siz de modern bir mutfağın tamamlayıcısı olan tepsi taşıma araçlarını satın alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.