sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Şok Dondurucular

Frenox - Frenox VBL5 Blast Freezer Şok Dondurucu, 5 Tepsi Kapasiteli
18.164,45 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Frenox - Frenox VBL15 Blast Freezer Şok Dondurucu, 15 Tepsi Kapasiteli
45.583,87 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero EMP.BL-7 Şok Dondurucu, 7 Tepsili
21.324,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero EMP.BL-5F Şok Dondurucu, 5 Tepsili, Fırın Altı
29.736,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero EMP.BL-5 Şok Dondurucu, 5 Tepsili
19.427,52 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero EMP.BL-15 Şok Dondurucu, 15 Tepsili
46.076,64 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero EMP.BL-10 Şok Dondurucu, 10 Tepsili
26.337,60 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Şok Derin Dondurucu

Ticari bir şok soğutucu ile yiyecekleri ticari mutfağınızda güvenli saklama sıcaklıklarına kadar hızla soğutun. Düşük veya yüksek hacimli ihtiyaçlarınıza bağlı olarak chiller seçimlerimiz erişimli ve tezgah altı modellerini içerir. Mutfağınızı bir şok dondurucu ile donatarak, pişmiş yiyeceklerinizin sıcaklığını tehlike bölgesinden hızlı bir şekilde getirebilirsiniz, böylece bakteriler büyümeye başlamaz. Şok soğutucular, yiyeceklerinizi önerilen güvenli saklama aralığı olan 0 ° C ile 5 ° C arasında tutabilir.

Şok Dondurucu Modelleri

Ticari bir şok soğutucu sadece balık, et ve süt ürünlerinde gıda kaynaklı hastalık riskini önlemekle kalmaz, aynı zamanda hazır yiyeceklerinizin raf ömrünü de uzatır. Hızlı soğutma ünitelerimiz, özelleştirilebilir soğutma için hızlı dondurma, yumuşak soğutma ve sert soğutma modları gibi yüksek kaliteli, gelişmiş ayarlara sahiptir. Bu ayarlar, yiyeceklerinizi daha hassas şekillerde soğutarak şok soğutucuları geleneksel buzdolapları ve donduruculardan ayırır. Ayrıca, şok soğutucularımızın çoğunun sökülebilir sıcaklık probları ile birlikte gelmesini de takdir edeceksiniz, böylece ticari mutfağınızda iç sıcaklıkları doğru şekilde ölçebilirsiniz.

Şok Dondurucu Fiyatları

Bir kafeterya, restoran, yemekhane veya yemekhane işletiyorsanız, cafemarkt’ın en ucuz fiyat seçenekleri ile sunmuş olduğu ticari bir şok soğutucu, ticari mutfağınızda saklamak için mükemmel bir ekipmandır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için farklı kapasitelerde modeller arasından seçim yapın. Mutfağınızın aşırı sıcak, nemli veya tozlu olmasına bağlı olarak yan, alt veya üst kompresörlü şok donduruculardan seçim yapabilirsiniz. Cafemarkt Türkiye ve dünyanın her bölgesine şok dondurucu çeşitlerini en fiyatları ile online olarak satışını yapmaktadır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.