sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Şok Dondurucular

Listeden ürün seçiniz.
2 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo
  • Ücretsiz Kargo

Şok Derin Dondurucu

Ticari bir şok soğutucu ile yiyecekleri ticari mutfağınızda güvenle saklayabilirsiniz. Düşük veya yüksek hacimli ihtiyaçlarınıza bağlı olarak chiller seçimlerimiz erişimli ve tezgah altı modellerini içerir. Mutfağınız için bir şok dondurucu satın alarak, pişmiş yiyeceklerinizin sıcaklığını tehlike bölgesinden hızlı bir şekilde getirebilirsiniz. Şok soğutucular, yiyeceklerinizi önerilen güvenli saklama aralığı olan 0 ° C ile 5 ° C arasında tutabilir. Ürünlerinizin bozulmasını engelleyen dolap modelleri sayesinde kayıplarınızı azaltabilirsiniz. Frenox şok dolapları sektörde en çok kullanılan markalar arasındadır.

Şok Dondurucu Modelleri

Şok Dondurucu Modelleri

Ticari bir şok soğutucu sadece balık, et ve süt ürünlerinde gıda kaynaklı hastalık riskini önlemekle kalmaz, aynı zamanda hazır yiyeceklerinizin raf ömrünü de uzatır. Hızlı soğutma ünitelerimiz, özelleştirilebilir soğutma için hızlı dondurma, yumuşak soğutma ve sert soğutma modları gibi yüksek kaliteli, gelişmiş ayarlara sahiptir. Bu ayarlar, yiyeceklerinizi daha hassas şekillerde soğutarak şok soğutucuları geleneksel buzdolapları ve donduruculardan ayırır. Ayrıca, şok soğutucularımızın çoğunun sökülebilir sıcaklık probları ile birlikte gelmesini de takdir edeceksiniz, böylece ticari mutfağınızda iç sıcaklıkları doğru şekilde ölçebilirsiniz. İşletmeniz için en uygun soğutucuları satın alırken tüm sorularınız için 0850 811 12 23 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık ve kurumsal destek için bize ulaşın.

Şok Dondurucu Fiyatları

Şok Dondurucu Fiyatları

Bir kafeterya, restoran veya yemekhane işletiyorsanız, Cafemarkt’ın en ucuz fiyat seçenekleri ile sunmuş olduğu ticari şok soğutucu, ticari mutfağınızda saklamak için mükemmel bir ekipmandır. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için farklı kapasitelerde modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfağınızın aşırı sıcak, nemli veya tozlu olmasına bağlı olarak yan, alt veya üst kompresörlü şok donduruculardan seçim yapabilirsiniz. Cafemarkt, şok dondurucu çeşitlerini Türkiye ve dünyanın her bölgesine en ucuz fiyatlarla gönderiyor!

En Kaliteli Krep Makineleri

Endüstriyel Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucular profesyonel mutfakların en önemli depolama ekipmanlarıdır. Et, tavuk, sebze ve balık gibi yiyeceklerin tümünü aylarca saklamanızı, ihtiyacınız olduğunda kullanmanızı sağlayan ekipmanların birçok modeli mevcuttur. size uygun hacim ve modeldeki endüstriyel derin dondurma makinelerini incelemek için linke tıklayın; https://www.cafemarkt.com/endustriyel-derin-dondurucular

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.