sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Karnıyarık Tencereleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
20 ürün görüntüleniyor.
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Karnıyarık Tenceresi Modelleri

Karnıyarık Türk mutfağının vazgeçilmez yemekleri arasındadır. Yapımı uğraştırıcı olan bu yemeğin tüm masalarda yeri vardır. Taze malzemeler ile pişirilen bir karnıyarık hem işletmelerde hem de misafir sofralarında oldukça rağbet görür. Karnıyarık pişirmeye uygun ve yemeklerinizi lezzetli kılacak özel karnıyarık tencereleri sayesinde çok daha iyi ürünler pişirebilirsiniz. Karnıyarık tenceresi büyük boy modelleri genellikle daha çok tercih edilir. Boyut olarak çeşitli modeller mevcuttur.

Karnıyarık Tenceresi Kaç cm Olmalı?

Pişireceğiniz malzemenin büyüklüğüne ve porsiyon sayınıza uygun tencereyi seçmeniz kolaylık sağlayacaktır. 26 cm karnıyarık tenceresi genellikle bir akşam yemeği için yapacağınız karnıyarık sayısını karşılar. Oval ya da yuvarlak seçenekleri olan tencereler granit, teflon ve alüminyum gibi birçok malzemeden üretilebilir. Tencerenizin gıdaya uygun malzemelerden üretilmesine önem vermeniz gerekir. Homojen ısı dağıtımı yapan karnıyarık tencereleri malzemelerin eşit bir şekilde pişmesini sağlar. Yapışmaz ve kaliteli tabanı sayesinde lezzetli ürünler elde edebilirsiniz.

Karnıyarık Tenceresi Fiyatları

Çeşitli bütçelere uygun ürünler satın alabilirsiniz. Karnıyarık tenceresi 22 cm boyutu ev kullanım alanı olarak size uygunsa bu iyi bir seçenek olacaktır. 32 cm granit karnıyarık tenceresi kalabalık bir sofraya servis yapmanızı destekleyecektir. Karnıyarık yanında en çok yenen yemek olan pilav içinde tencere önemlidir. Kararında bir pilav yapabilmek için pilav tenceresi modellerini de inceleyebilirsiniz. Tüm kaliteli tencere modellerine cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz. Satış sonrası destek ve bilgilendirme sayesinde güvenli alışveriş artık daha kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.