sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Espresso Kahve Makineleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
365 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 17 18 19

Sanayi Tipi Kahve Makineleri Seçimi

Bir yudum kahve alma fikri konusunda olağanüstü heyecanlanan kişiler için, geniş bir zorunluluk yelpazesi seçtik. Mağazamızda mevcut olan profesyonel kahve makineleri ile, içeceğinizin mükemmel dengelenmiş tadına erişebilir ve barista becerilerinizi en üst seviyeye taşırken çeşitli demleme yöntemleri uygulayabilirsiniz. Taze kahve ve doğal malzemelerin, müşterilerinizin gününü geçirecek bir içecekle bitmesi için yeterli olmadığının farkındayız. Bu nedenle, profesyonel espresso kahve makinelerimize avantajlı fiyatlarla daha yakından bir göz atmanızı öneriyoruz.
Bir restoran ya da cafe & restoran zinciri kurmayı planlıyorsanız, ürünlerimiz lezzetli bir içecekle müşterilerinizi neşelendirmek için ideal olacaktır. Kahve çekirdeğinin tüm esanslarını ve yağlarını emen bu davet edici kokuyu ve suyu hayal edin. Çözümlerimizle, misafirlerinize gün boyunca sınırsız enerji patlaması sağlayacak espresso, latte, cappuccino, frappe, mocha ve diğer birçok içecek yapma şansına sahipsiniz. Kategorimizde bulunan kafe için mekanınızın birinci sınıf profesyonel espresso kahve makineleri ile donatmak size kalmıştır.

Espresso makinesinin yanında filtre kahve makinesi satın almak istiyorsanız ilgili kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Profesyonel Kahve Makinesi

Cafemarkt ihtiyaçlarınızı önemser ve dünyaca ünlü markaların sanayi tipi kahve makinesi modellerini sunar. Burada gelişmiş kollu espresso makinelerinden, grup sayısına göre; tek gruplu, 2 gruplu, 3 gruplu şeklinde modellerden yarı & tam otomatik ve süper otomatik çeşitlere kadar profesyonel espresso makineleri sunulmaktadır. Farklı büyüklükteki bardaklar için doğru porsiyon kontrolü sağlamak için tall cup olan modeller tercih edilmektedir. Kollu makinelerde ise otomatik dozaj ayarsız makineler manuel espresso makinesi olarak isimlendirilmektedir.

Kafe veya restoranınıza kurulduktan sonra, bu makineler aşağıdakileri sağlar;
Yüksek hızlı ve hızlı müşteri devri
Dengeli ağız hissi, mükemmel kıvam ve demlenmiş bir içeceğin kendine özgü lezzetleri.
İhtiyacınız olduğunda taze kahve
Çekirdeklerin serbest seçimi
Güvenliğe katkıda bulunan otomatik demleme

 

Cafemarkt, kahvenin misafirleriniz için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve mükemmel bir içecek seçmenize önem vermeniz gerektiğine inanıyoruz. Dahası, sanayi tipi kahve makineleri, müşterilerin en çok ziyaret edilmesi gereken yerler listesine girme şansınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Ofis ve büro tipi tam otomatik espresso kahve makineleri de tercihler arasındadır.

Espresso Makinesi

Koyu kavrulmuş ve türk kahvesi kadar lezzetli ama ayrı bir niteliğe sahip olan espresso, İtalya’ya özgü bir kahve türü olarak ancak espresso kahve makinesi gibi özel makineler sayesinde üretilebilir. Bu cihazlar ev hayatı içerisinde de kullanılabilecek yapılara sahip olsa da daha çok profesyonel şekilde hizmet veren kafeteryalar tarafından temin edilmesi gereken bir yere sahiptir. 
Espresso üretimi gerçekleştirmek için özellikle suyun sıcaklığına, kullanılacak malzemenin miktarına, su basıncına ve hazırlanacak kahvenin türüne göre doğru bir işlem yapılması önemlidir. Bu nedenle kafeterya işletmeleri tarafından da kahve makinesi espresso seçimleri gerçekleştirirken, en iyi ve en doğru cihazların seçilmesi önemlidir. Çünkü bu sayede müşterilere ve misafirlere sunulacak ürünlerde en iyi lezzet ve keyifli görüntü elde edilebilir. 
Ortaya çıkan bu ihtiyaca bakıldığında, otomatik espresso kahve makinesi seçimleri açısından cafemarkt en önemli tercihleri ön plana çıkaran bir yapıya sahiptir. Bugün 300'den fazla markayı bir araya getirerek, 20 bin üzerinde ürün çeşidi ile Türkiye ve dünya piyasasına hitap eden cafemarkt bu ürün açısından da Türkiye’de ön plana çıkmaktadır. Sektörünün lideri konumunda bulunan cafemarkt uzman bir mutfak marketi yapısına sahip olduğu için çevrimiçi satışlarda farklı niteliklere ve farklı markalara sahip espresso makinesi ürünleri sunmaktadır. 
Kategori altında görebileceğiniz üzere farklı markalar açısından Ascaso, Astoria, Bezzera, Breville, By Kitchen, Cafemarkt, Casadio, Cimbali, Dalla Corte, Delonghi, Electrolux, Expobar, Faema, Fiamma, Gaggia, Jura, Kitchenaid, Konchero, Lelit, Magister, Melitta, Mypresso, Necta, Nuova Simonelli, Rancilio, Saeco, Sage, Santos gibi markalar tercih edilerek, capuccino kahve makinesi gibi ürünleri temin edilir. Ancak temin edilecek ürünlerde kahve öğütücüsü yani çekirdek öğütücü gibi bir özellik bulunup bulunmadığı veya ürünün ev tipi espresso makinesi olup olmayacağı gibi noktalara da dikkat etmek gerekir. Örneğin, Saeco markası sayesinde otomatik bir şekilde çalışan kahve öğütücülü espresso makinesi tercihi yapılabilir. Ayrıca Gaggia gibi çok özel bir marka üzerinden de çekirdek öğütücülü espresso makinesi ürünlerini temin ederek, kafeterya gibi büyük işletmelerinizde kullanmayı seçebilirsiniz. 

Espresso Kahve Makinesi

Çevrenizdeki kahve dükkânlarınıza yaptığınız ziyaretleri kısmak istiyorsanız, en iyi ev tipi profesyonel espresso makineleri kafeinin fikrini kendi mutfağınızın rahatlığında almanıza yardımcı olabilir. Ancak bir espresso makinesi bir yatırımdır. Özellikle de tüm ihtiyaçlarınızı karşılasın istiyorsanız. Özelliklerini doğru belirlemeniz gerekmektedir. En ucuz espresso makinesi satın alırsanız tüm içecek ihtiyaçlarınıza cevap veremeyebilir. Herkes starbucks kahve makinesi tadı arar. Sitemizden kendi ihtiyacınıza yönelik espresso kahve makinesi modellerini karşılaştırabilirsiniz. Profesyonel espresso makinesi fiyatları marka ve özelliklerine göre değişmektedir. Mini espresso makinesi çeşitleri ev için espresso makinesi ihtiyacınızı birebir karşılayacaktır.

Espresso Kahve Makinesi Modelleri

Günümüzde ünü tüm dünyaya yayılmış olan italyan mucizesi espresso kahveler, 1900'lü yıllardan bu yana kahve severlerin favorileri arasında yer alıyor. Sıcak suyun basınç ve hız ile birlikte kahveden geçirilmesi ile hazırlanan bu kahveleri yapmak için en çok tercih edilen yöntem espresso kahve makinesi kullanmaktır. Espresso kahve makinesi modelleri, özellikle cafelerde baristalara büyük kolaylık sağladığı için sıkça tavsiye edilir. Sade içildiğinde verdiği yoğun lezzet ve aromanın yanı sıra cappuccino coffee, latte macchiato gibi diğer kahvelere dönüştürülebilmesi de dikkat çekici özellikleri arasındadır. Filtre kahveye göre daha kıvamlı ve yoğun bir tat vermesi ile bilinen kahveyi ünlü kahve makinesi markalarının güvencesiyle hazırlayın.

Espresso Kahve Makinesinde Yapılan İçecekler

Bir kafeterya veya restoran işletmesi içerisinde espresso makinesi temin edildiğinde, bu makine ile birçok farklı içecek üretilebilir. Öncelikle kahve makinesi espresso yapımı noktası göz önünde bulundurulursa, profesyonel birçok farklı platformda yer alan uzman tariflerinden yaralanmak doğru olacaktır. Çünkü daha önce de bahsedildiği şekilde iyi bir ristretto veya espresso için mutlaka su sıcaklığı, basınç, kahve çekirdeğinin boyutu, türü ve ürün miktarlarına dikkat etmek önemlidir. 
Cafemarkt sayesinde tam otomatik ve yarı otomatik olarak temin ettiğiniz makinelerde americano gibi kahve ürünleri hazırlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca farklı filtre kahve çekirdeklerinin elde edilmesi ile birlikte flat white elde edilebilir. Makineler sahip oldukları yapı ile birlikte kimi zaman mocha veya white mocha gibi üretimler gerçekleştirmek için kullanılabilir. Özellikle bugün kafeteryalarda klasik olarak yer alan cappucino veya macchiato gibi içecekler açısından da bu makineler kullanılmaktadır. 
Özellikle seçtiğiniz espresso makinesi cimbali ya da nuova simonelli gibi bir marka üzerinden temin edildikten sonra bu makinede latte gibi bir içecek gayet lezzetli şekilde hazırlanabilir. Hatta doğru ürünler temin edildiğinde affogato gibi bir içecek de elde edilebilir. Özellikle süt kullanımı ile lezzetli bir seçenek oluşturan caramel macchiato gibi içecekler de işletmenizde veya evinizde bu makineler ile hazırlanabilir. 

Espresso Makinesi Fiyatları

Cafemarkt.com güvencesiyle uygun fiyata kaliteli markaları satın alabileceğiniz sitemizde, yüzlerce farklı profesyonel espresso makinesi mevcuttur. Tam ve yarı otomatik seçenekleriyle iş gücünü azaltan makineler, paslanmaz yapılarıyla da muhteşem yorumları hak ediyor. Starbucks gibi büyük kahve şirketlerinden küçük cafelere ve evlerinize kadar tüm mekanlar için uygun seçenekler barındıran kategoride; 1,2 ya da 3 gruplu kahve makineleri bulabilirsiniz. Nostaljik veya modern görünüm arayan kullanıcılar düşünülerek farklı tarzlar bir araya getirilmiştir. Nasıl kullanılır gibi sorular için endişe etmenize ise hiç gerek yok. Ürün içerisinde gönderilen kullanım kılavuzu sayesinde tüm sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz. Eğer daha fazlasını istiyorsanız, canlı destek ekibi sizler için hizmet vermektedir.
Farklı markalar üzerinden temin edilecek şekilde espresso makinesi fiyatları genellikle otomatik ya da yarı otomatik olmalarına veya kaç grupta çalışma sergilediklerine göre değişir. Elbette ev tipi espresso makinesi fiyatları daha uygun bir rakama sahip olsa da işletmelerde daha yüksek fiyatlar ile ürün temin edilebilir. Eğer tamamen profesyonel bir makine temin etmek istiyorsanız, süper otomatik makineler ile çok daha hızlı ve nitelikli bir kullanım elde edebilirsiniz. Bugün cafemarkt sayesinde işletmeniz veya konutlarınız için en ucuz espresso makinesi ücretsiz kargo ve indirimli fiyatlar ile elde edilebilir.

 

Profesyonel Espresso Kahve Makinesi Markaları

Barista tipi kahve makineleri; Astoria, Bezzera, Casadio, Cimbali, Dalla Corte, Expobar, Faema, Fiamma, Magister, Nuova Simonelli, Portabianco, Quality Espresso, Rancilio, Steam Espresso, VBM, Victoria Arduino
Ev tipi espresso kahve makineleri; Ascaso, Bellezza, Bezzera, Breville, Delonghi, Gaggia, KitchenAid, Konchero, Lelit, Melitta, Saeco, Sage, Santos, Siemens

İşyeri, ofis, büro tipi espresso kahve makineleri; By Kitchen, Expobar, Gaggia, Jura, Konchero, Mypresso, Necta, Saeco, Siemens, Thermoplan, WMF bu makineler full otomatik kahve makinesi olmakla beraber öğütücüleri kendi içlerinde yer almaktadır. Kahve öğütücülü espresso makinesi olarak da bilinmektedir.

En iyi ev espresso makinesini bulmak için, cafemarkt’ın popüler markalara, en çok satan makinelere ve benzersizlere göre seçtiğimiz süper otomatik, otomatik, yarı otomatik ve kapsül makinelerinin bir karışımını test etti öz nitelikler. Bazılarının süt köpürtmesi ve buharlı kahve makinesi vardır, bazılarının yoktur. Her birini kullanım kolaylığı, demleme süresi, kıvam, tat ve ne kadar yüksek olduklarını değerlendirdik. Bizim favorilerimiz, kurulumu kolay, kullanımı kolay ve bir kullanım kılavuzu gerektirmeyen süper otomatik ve otomatik makinelerdir. Ayrıca hızlı bir şekilde ısınan ve etrafta çok fazla bekleme gerektirmeyen makineleri tercih ettik. En iyi makineler, derinliği olan ve çok acı veya asidik olmayan, göze çarpan büyük veya küçük hava kabarcıkları olmadan pürüzsüz olan krema ile sıcak, pürüzsüz bir fincan espresso üretti. Genel olarak, espresso cappuccino kahve makinesi modelleri dünya kahveleri makinası olarak da bilinir en lezzetli çekirdek kahveleri öğüterek bizlere espresso, americano, cappucino, latte, latte macchiato, mocha, ristretto, cortado gibi içecekler hazırlamamıza yardımcı olur.

Kahve Makinesi Tavsiyeleri

En lezzetli mükemmel kahveler için kapsül kahve makinesi tavsiyesi istiyor, filtre kahve makinesi, kamp, seyahat tipi manuel espresso kahve makinesi tavsiyesi ihtiyacınız varsa sitemiz üzerindeki yorumları inceleyip kendinize en uygun fiyatlı kahve makinelerini online satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.