sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Pizza Hazırlık Üniteleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
34 ürün görüntüleniyor.
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Pizza Hazırlık Dolabı

Pizza hazırlık dolabı, pizzacı dükkanları için kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Pizza yapımında kullanılan malzeme ve sosların muhafaza edebileceği soğutmalı bölmeler yer almaktadır. Pizza hazırlık dolapları paslanmaz çelik gövde ve iç yapıdan oluşmaktadır. Öztiryakiler pizza dolabı cam kapılı, Empero ve CSA Inox markalarının granit tablalı modellerini cafemarkt.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Pizza üniteleri işletmelerin günlük müşteri kapasitesine ve ihtiyacına yönelik sadece üst tabla, soğutuculu tezgah tipi 2 kapılı, 3 kapılı ve çekmeceli çeşitleri yer almaktadır.
Pizza Hazırlık Ünitesi

Pizza Hazırlık Ünitesi Fiyatları

Pizza hazırlık dolabı seçim yapmakta zorlanıyorsanız Cafemarkt'ın ürün uzmanına 0850 811 12 23 telefon numarasından ulaşıp ihtiyacınıza yönelik doğru ürün tercihini yapabilirsiniz. Cafemarkt ürün uzmanları ücretsiz bir şekilde müşterilerine danışmanlık sağlamaktadır. Siz de profesyonel ve sorunsuz bir deneyim yaşamak istiyorsanız Cafemarkt'ın hizmetlerinden ücretsiz bir şekil de faydalanın!

Hangi Pizza Hazırlık Dolabını Seçmeliyim?

Gaggia new classic, carezza deluxe ve viva style kahve makineleri kollu olarak makineler olarak bilinen geleneksel gruplu makineler sınıfına girmektedir. Magenta prestige, milk, plus ve cadorna prestige, plus, milk, style, besana modelleri ise süper otomatik olarak adlandırılan tek tuşla dilediğiniz kahveyi hazırlayabileceğiniz tam otomatik modellerdir. Bu tavsiye ettiğimiz modellerin özelliklerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pizza Make-Up Dolaplarını İnceleyin!

Pizza make-up dolap satın almak istiyorsanız sanayi tip mutfağınızın tüm ihtiyacınız karşılayabileceğiniz kaliteli modelleri kaçırmayın! Pizza makerlar tarafından en çok tercih edilen ve beğenilen mermer veya granit tabla üzerine cam kapak ile kullanıma kolaylaştırılmış pizza make-up hazırlık ünitelerini avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.
Pizza Pişirme Fırını

Mükemmel Pizza Pişirim Fırınları

Pizzacı dükkanınız için işletmenizin ihtiyacınıza yönelik pizza hazırlık dolabınızı seçtiyseniz sırada lezzetli pizza pişirebileceğiniz pizza fırını kategorimizi; https://www.cafemarkt.com/pizza-firinlari  ziyaret edip pizza fırını modellerini inceleyip avantajlı fiyatları ile online satın alabilirsiniz!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.