Sıralama seçin
Görünüm:

Servis Çantaları

Cafemarkt - Cafemarkt Pizza Çantası Küçük Boy 35x35x20 cm
72,90 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Pizza Çantası Orta Boy 40x40x20 cm
75,82 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Pizza Çantası Büyük Boy 45x45x20 cm
78,73 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Mobil Pos Çantası Büyük
58,32 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Cafemarkt Mobil Pos Çantası Küçük
40,82 TL KDV Dahil
Avatherm - Avatherm Dikdörtgen Çantası Av12 35x23x23 cm
254,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Kare Servis Çantası Av11 38x38x25 cm
258,97 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Thermo Pizza Servis Çantası Av18 35x45x20 cm
315,37 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Thermo Pide Servis Çantası Av16 52x23x15 cm
252,88 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Thermo Pizza Servis Çantası Av14 40x40x20 cm
293,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Avatherm - Avatherm Thermo Pizza Servis Çantası Av13 35x35x20 cm
283,35 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cafemarkt - Cafemarkt Pide Servis Çantası 50x23x15 cm Takviyeli
80,19 TL KDV Dahil
Avatherm - Avatherm Thermo Pizza Servis Çantası Av15 45x45x20 cm
306,19 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Fast Food ve Pizza Taşıma Çantası

Servis taşıma çantaları verilen pizza, pide, hamburger gibi fast food tarzı yiyeceklerin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi veya hassas gıdaların titizlikle taşınması servis yapan restoran, cafe gibi işyerlerin başarısını doğrudan etkileyen bir konudur. Sorunsuz bir teslimat yapma becerisine sahip olan firmalar, müşteri memnuniyetinin sağlanması hususunda başarılı olmaktadır. Bu durum ise doğal olarak firmaların devamlılığı açısından önemli olmaktadır. Pizza taşıma çantası pizzaların herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesi hususunda önemli bir yiyecek türü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun yanı sıra pizza çantası pizzaların soğumadan teslim edilmesi hususunda da etkili araçlar olduğu bilinmektedir. Motosiklet pizza taşıma çantası söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçeneğin çıktığı bilinmektedir. Servis çantalarının motosiklet uyumlu olması kullanım alanının geniş olmasını sağlamakta ve çanta farklı şekillerde kullanılabilmektedir.


Servis Çantalarında Bulunması Gereken Özellikler
Paket servis çantası kullanım alanlarının fazla olması ve taşınan ürünlerin hassas ürünler olması sebebiyle kalite olarak ve üretim özellikleri olarak önem verilmesi gereken ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda kaliteli bir pizza servis çantası ve diğer servis çantalarında bulunması gerekli olan özellikler aşağıda sıralanmaktadır:

 

  • Mükemmel bir ısı yalıtımı sağlıyor olması,
  • Sağma ve uzun kullanım ömrünün bulunması,
  • Göz alıcı bir tasarım özelliğinin bulunması,
  • Kapak içi amortisörler olarak kullanım kolaylığının bulunması,
  • Dışarıdan gelebilecek tüm darbelere ve etkilere karşı dayanıklı olması,
  • Dış yüzeyinin reklam amaçlı olarak kullanılmaya müsait olması,
  • Üretim malzemesinin insan sağlığına zararlı olmaması,
  • Kolayca temizlenebilir bir özelliğe sahip olması,
  • Koku üretmeyen bir malzemede yapılmış olması.

 

Servis Çantalarının Farklı Kullanım Amaçları
Servis çantalarının kullanım alanı oldukça geniştir. Sıcak veya soğuk ürünlerin taşınmasında termal pizza çantası kullanılmakta olup bu model servis çantaları taşınan yiyeceklerin sıcaklığını olduğu gibi muhafaza etmesini sağlamaktadır. Servis edilen yiyeceklerin birbirine karışmaması ve farklı ürünlerin servis çantasının içine yerleştirilmesi konusunda fast food taşıma çantası seçenekleri değerlendirilebilmektedir. Isıtmalı paket servis çantası kullanıldığında da taşınan yiyeceklerin müşteriye ulaştığında sıcak servis edilmesi konusunda yardımcı olan bir ürün olarak hazırlanmıştır.


Servis çantaları içerisinde özellikle gıda taşıma çantası olarak kullanılacak olanları hijyen konusunda özel olarak üretilmiş olması gerekmektedir. Yiyecek taşıma çantası kullanılırken yiyeceklerin karışmaması, bulunduğu kabın dışına çıkmaması ve ısısını muhafaza etmesi istenmektedir. Bu sebeple servis çantaları içerisinde özellikle pizza ve yiyecek yaşıma servisi yapılan çantaların diğerlerinden daha farklı özelliklere sahip olması talep edilmektedir. Bu talepler doğrultusunda kullanıcıların hizmetine sunulan servis çantalarının her biri kullanım amacına hizmet edecek özelliklere sahip olarak üretilmiştir. Servis çantalarının sıcak taşıma çantası olarak kullanılmasının yanında hassas ve zarar görmemesi gereken cihazların ve belgelerin taşınması sırasında da özel üretim servis çantaları kullanılmaktadır. Pos çantası bu şekilde hazırlanmış özel servis çantalarından biridir. İçine konulan pos cihazını veya yazar kasayı tüm darbelerden koruyacak özelliklere sahip olarak üretilmiştir.


Servis çantaları satışı konusunda alanında uzman ve profesyonel olan firmamız, yukarıda sıralanan tüm özellikleri kapsayacak bir şekilde bu ürünleri müşterilerinin hizmetine en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır. Bu doğrultuda vermiş olduğunuz siparişleri en kısa zamanda Türkiye’nin her yanındaki müşterilerimize kargo ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz alanındaki en kaliteli ürünler olarak müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.