sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Fritöz Yağ Filtreleri

Listeden ürün seçiniz.
4 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Fritöz Kızartma Yağı Filtresi

Hayatımızı sağlıklı ve keyifli bir şekilde sürdürebilmek için sağlıklı yiyecekler tüketmemiz ve tükettiğimiz yiyeceklerin dengeli olması oldukça önemlidir. Uzun süren sağlıksız beslenme kalıcı zararlar bırakır. Yemeğinizde kullandığınız ögelerin kalitesi en önemli unsurdur.

Kızartma Yağı Kullanımı

Kızartma Yağı Kullanımı

Yemekten en çok keyif alınan ürünler hızlı pişirilen ve yağlı olan ürünlerdir. Özellikle çok yoğun olan fast food restoranları çok hızlı üretim yapmak zorunda oldukları için ürün kalitesini düşürürler. Fast food restoranlarında en sık kullanılan pişirme tekniği kızartmadır. Herkesin tüketmeyi sevdiği kızartmaların en önemli ögesi ise yağ. Hızlı üretimde kaliteli ve sağlıklı bir kızartma yağı kullanmak neredeyse imkansızdır. Bu sağlığı yakalamak isteyen bir işletme her yeni kızartmada yağ değiştirmek durumundadır. Her kızartma işleminden sonra yağı değiştirmek çıkan tabağın maliyetini yüksek derecede artırır. Bu nedenle kızartma yağları defalarca kullanılır.
Fritöz Kızartma Yağı Filtresi Nasıl Kullanılır?

Fritöz Kızartma Yağı Filtresi Nasıl Kullanılır?

Hem kızartma yağından tasarruf etmek hem de sağlıklı sunum sağlayabilmek için üretilmiş fritöz kızartma yağı filtreleri sayesinde artık kızartmalar daha sağlıklı. Fritözünüzün içerisinde kolayca kullanabileceğiniz filtreler yağ sıcaklığına da uyum sağlayabilir. Kullanılan yağın içerisine yerleştirilen makine sayesinde, makineye yerleştirilen filtre yağın içerisindeki gözle görünmeyen partiküllere kadar temizler. Tüm bu işlem yaklaşık 5 dakika sürer. Kızartma yağını kolay ve hızlı bir şekilde temizlemek işletmeler için büyük bir artıdır. Daha iyi hizmet için kızartma servis eden her restoran, fritöz kızartma yağı filtresi sayesinde amacına ulaşabilir. Kızartma yağı filtreleri yağın sıcaklığına uyum sağlayarak çalışır, dolayısıyla işi yavaşlatmaz. %50 yağ tasarrufu sağlayan filtre sayesinde yağ maliyeti de yarıya düşer. Hem maliyet açısından avantajlı hem de doğa dostudur. Hafif ve taşınabilir olan bu filtreleri kolaylıkla parçalarına ayırabilir ve bulaşık makinesinden yıkayabilirsiniz.

Fritöz Kızartma Yağı Filtresi Fiyatları

Fritöz Kızartma Yağı Filtresi Fiyatları

Kullanılan yağın maliyeti göz önünde bulundurulduğunda yağ filtresinin sağladığı tasarruf, tüm maliyetten çok daha fazladır. Yağı filtreden geçirdikten sonra tekrar kullanım maliyeti düşürdüğü için filtreler kendi maliyetlerini çok kısa sürede çıkarabilirler. İşletmenizin kalitesini artıracak fritöz kızartma yağı filtresi fiyatlarını incelemek için en iyi adres cafemarkt.com! Dünyanın her yerine gönderim sağlayan lider firma ile iletişime geçmek için 0850 811 12 23 no’lu destek hattını arayabilirsiniz.

En Kaliteli Fritöz Modelleri
En Kaliteli Fritöz Modelleri

Yoğun mutfaklarda kızartma yapımını kolaylaştıran en önemli ekipmanlar fritözlerdir. Hacim, çalışma şekli ve marka çeşitliliği sunan fritözleri en uygun fiyatlarla online satın almak için linke tıklayın; https://www.cafemarkt.com/fritozler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.