sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

French Press American Press

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
78 ürün görüntüleniyor.
  • Aynı Gün Kargo
  • Aynı Gün Kargo
1 2 3 4

French Press

Kahve dünyanın her yerinde farklı şekillerle de olsa en fazla tüketilen içeceklerden birisidir. Pratik olarak kahve demlemek isteyenler, french press ekipmanını kullanmaktadır. French press, bir cam kabın içerisine kalın kahve tanelerinin suyla birlikte konulmasını, demleme işlemi sonrasında, içerisindeki süzgecin aşağıya doğru hareket ettirilmesi ile kahve posasının çıkartılmasını ve kahve deminin sürülerek alınmasını sağlayan ekipman olarak tanımlanmaktadır.
Günümüzde, insanlar, kahvede kullandıkları gibi çeşitli bitki çayı demleme işlemlerinde de french press kullanmaktadır. Müşterilerimize, french press ürünlerimizin tüm çeşitlerini sunuyoruz. French press ekipmanı, bitki çayları ve filtre kahve gibi demlenerek içilen içeceklerin hızlı hazırlanmasını sağlamaktadır. Daha çok tek kişilik filtre kahve hazırlama işlemleri için oldukça kullanışlıdır. Kişi sayısına göre filtre kahve hazırlanabilmesi için farklı kapasite ölçüleri bulunmaktadır.

French Press Kapasitesi

Filtre kahve demleme aracı olarak kullanılan french press ekipmanları, kapasitelerine göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Bizlerden ürün talebinde bulunan müşterilerimize, büyük french press modellerinin tamamını gösteriyoruz. Ürün kapasite ölçüleri, 350 ml, 500 ml, 1000 ml gibi farklı ölçülere sahiptir.
Aynı anda hazırlanacak olan kahve fincan sayısına göre kapasite seçimi yapılabilmektedir. 350 ml kapasiteli french press ile tek fincan filtre kahve demleme yapılabilmektedir. 500 ml kapasiteli french press ile aynı anda iki fincan kahve hazırlayabilirsiniz. Büyük french press ile daha fazla sayıda fincan için bitki çayı ya da kahve hazırlayabiliyorsunuz. İhtiyacınıza göre ürün modelini ve kapasitesini seçebiliyorsunuz.
Büyük boy french press ürünlerimiz, arkadaş ortamında ya da misafir ağırlamada, ikram edeceğiniz kahvelerin daha hızlı hazırlanmasını sağlayacaktır. Ürün seçiminde, kapasite ölçüsü ile birlikte cam dayanıklılığı, metal bölümlerin paslanmaz oluşuna da özenle dikkat etmelisiniz. Bizler, müşterilerimizi, sağlıklı ve kaliteli ürünler hakkında bilgilendiriyoruz.

French Press Modelleri

Pratik yöntemlerle, filtre kahve ya da bitki çayı demleme işlemleri için french press ürünlerini tercih edebilirsiniz. French press modelleri, markalara ve kapasite ölçülerine göre değişmektedir. Farklı markalar tarafından üretilen ürünlerin modelleri de farklı olmaktadır. Tüm modelleri, cam gövdeden ve silikon saplardan oluşmaktadır.
Modeller oluşturulurken, kullanım anında el yakmayan tasarımlar kullanılmaya çalışılmaktadır. French press modelleri, kullanım sonrasında kolay temizlenebilme ve ürünün hijyenik kalmasını kolaylaştırmaktadır. Markalara göre french press modelleri, 300 ml, 350 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml, 1LT gibi farklı kapasitelere sahiptir. Kullanım amacına ve yerine göre model seçimi yapılmalıdır.
Günümüzde yüzlerce french press modeli bulunmaktadır. Tek kişilik kullanımlar için 300 ml ya da 350 ml kapasiteli modeller daha uygundur. Çünkü bir fincan kahve için büyük çaydanlıkları kirletmeye gerek yoktur. Hem de üzerindeki süzgeç ile iri taneli kahveler daha rahat sıkıştırılarak posası çıkartılabilecektir.

French Press Çeşitleri

French press, adından da anlaşılabileceği gibi ilk defa Fransızlar tarafından kullanılan fakat ilk pantenti İtalyanlara ait olan bir tür kahve demleyicidir. Kahve severlerin vazgeçilmezi olan bu kahve demleme tekniği kullanışlı ve basit yapısına rağmen mükemmel lezzetler oluşturmasıyla ünlüdür. Kolay temizlik imkanı sağlayan bu kahve presi genellikle camdan üretilir. Cam kabın içerisinde kahveyi çekirdeklerden ayırmak için kullanılan filtre yani diğer bir fonksiyonuyla press bulunur. Kahve dünyası ve Starbucks gibi 3. nesil kahve zincirlerinin de çokça kullandığı french press çeşitleri için nerede satılır diye düşünmenize artık gerek yok. Modern american press tasarımlarına kıyasla daha geleneksel olan bu presler; Bodum, Narin, Biradlı gibi alanında meşhur markaların ürünleriyle Cafemarkt.com'da!

En Ucuz French Press Fiyatları

Mutfak araçları seçiminde, pratik kullanımının yanı sıra kalite ve sağlıklı ürün olmasına da dikkat edilmelidir. French press ürünler, cam kap ve paslanmaz çelik süzgeç bölümlerinden oluşmaktadır. French press satın al seçeneklerimizi kullananlar, seçtikleri modellere göre fiyatların farklı olduğunu görebilecektir.
French press markaları, ürünlerini modellerine göre fiyatlandırmaktadır. Bizler, uygun fiyat seçeneklerini, güncel olarak müşterilerimize sunuyoruz. Yüzlerce french press modelinin fiyatları, 14 TL ile 1.600 TL arasında değişmektedir. Herkesin bütçesine uygun french press modellerimiz vardır ve çok sayıda seçenek sunuyoruz. French press satın al yapmak isteyenler, fiyatlarına göre marka ve model belirlemesini yapabiliyorlar.
Bizler, seçilen ürünü müşterilerimize, ödeme onayından sonra hemen teslim ediyoruz. Ürün fiyatlarına göre karşılaştırma yapıldığında, 150 TL’ye kadar olan fiyat aralığında, 400’e yakın french press modelinin olduğunu gösteriyoruz. En çok satılan french press ürünlerimiz arasında, 350 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml ve 1 lt kapasiteli ürünler yer alıyor.

French Press İle Evde Filtre Kahve

French press satın aldıktan sonra evde filtre kahve yapmaya başlayabilirsiniz. Ürün satın alırken, elemanlarımızdan kullanım hakkında da bilgi alabilirsiniz. Evde filtre kahve yapmak isteyenler, kişi sayısına göre ne kadar kahve ve su kullanacağını bilmelidir. Bir kişi için filtre kahve hazırlamak isteyenler, kalın öğütülmüş 2 tatlı kaşığı tepeleme kahve ve 300 ml sıcak su koymalıdır. French press içerisine kahve ve suyu koyduktan sonra kapağı kapatılır ve yaklaşık 5 dakika bekletilir.
5 dakika sonra, french press süzgeci ile sıkıştırılarak, kahve preslenir ve demlenen kahve fincanlara boşaltılarak içilmeye başlanır. French press ile evde filtre kahve hazırlamak çok kolaydır ve sizlere zaman kazandırmaktadır. Kullanımı çok basit olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Büyük french press ekipmanları ile aynı anda 2 ya da 4 fincan kahveyi hemen hazırlayabilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

French Press Filtre Kahve Yapımı

Mutfakta, lezzetli yemek yapabilmek için çeşitli tarifler kullanılır ve her yemeğin püf noktaları vardır. Filtre kahve yapımının da püf noktaları vardır ve en iyi filtre kahve french press ile yapılmaktadır. French press ile kahve yapmak isteyenler öncelikle, sıcak su hazırlamalı ve kaynayan suyu 45 saniye dinlendirmelidir.
İri taneli kahveleri, french press içerisine kendi ölçeği ile 1 ölçek ya da 2 tatlı kaşığı ölçüsünde koymalısınız. Kaynamış ve dinlendirilmiş olan suyu french press içerisine koyduğunuz kahvenin üzerine dökün ve tahta kaşık türü ile hafifçe karıştırın. 5 dakika dinlenmeye bırakın, daha sonra french press’in press aparatını yavaş yavaş aşağıya doğu bastırmalısınız.
Bu sırada kahveyi süzecek ve iri taneli kahvenin posasını çıkartacaktır. Demlenen filtre kahve, fincana alınırken yavaşça boşaltılmalıdır. Kahveniz hazırdır ve isterseniz yanında, kurabiye, çikolata gibi şeyler ikram edebilirsiniz.

French Press ve American Press Fiyatları

Online satış ve müşteri memnuniyeti konusunda lider olan Cafemarkt, onlarca farklı french press ve amrican press seçeneğini beğeninize sunuyor. Farklı kapasite ve iç hazne seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza uygun olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bakır, çelik, bambu ve gold malzemelerin yanı sıra geleneksel ve modern tasarımlar da dikkat çekiyor. Paslanmaz çelikten üretilen filtreler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz press çeşitlerini cafemarkt.com'dan cep dostu fiyat seçenekleriyle tek tıkla satın alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorular için canlı destek ekibine mesaj atabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneği olan ürünleri tercih ederek ürünlerin çok daha hızlı bir şekilde elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Siz de en çok tavsiye edilen markaların en kaliteli ürünlerini almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.